Jump to content
vattax

nc+ – opcje dodatkowe

Recommended Posts

Posted (edited)
4 minuty temu, lamparcicho napisał:

dekoder 4k bez żadnego kanału 4k bo od września trzeba bulić 10zł za ten kanał,

Nie prawda, większość z nas nie płaci za Canal+4K do końca trwania swoich umów.

Ja mam bezpłatny do 30.08.2020.

Edited by kingofsouth

Posted (edited)

właśnie u mnie to samo proponują 20 zł i konsultant mówi ze to promocja 

3 minuty temu, kingofsouth napisał:

Nie prawda, większość z nas nie płaci za ten kanał do końca trwania swoich umów.

Ja mam bezpłatny do 30.08.2020.

Tylko kilka osób trafilo na konsultanta który już został zwolniony, i dawał ten kanał za darmo. Udało ci się i tyle. także nie pisz że większość bo to nie prawda

Edited by wilos

2 godziny temu, wilos napisał:

Tylko kilka osób trafilo na konsultanta który już został zwolniony, i dawał ten kanał za darmo. Udało ci się i tyle

Kolejna nie prawda.  Skąd wiesz jaki mi konsultant udostępnił  Canal+ 4K za darmo na czacie w ICA???

Tutaj na forum jest dużo osób mających ten kanał za darmo i to nie jest dzięki temu jednemu zwolnionemu. O czym ty piszesz? Poważny jesteś?

Guest czarny_figa

Dobra wiadomość dla fanów sportu.Polsaty sport Premium do końca sezonu 2020/2021 W NC+ !!!!

Bardzo dobra informacja, co prawda w tym sezonie mi się już nie przyda , ale w nastepnym kto wie. ;)

Posted (edited)
2 godziny temu, lamparcicho napisał:
Superpremium+ 99zł/msc i jedyna dla mnie opcja do wyboru w ICA to za 20zł w "promocji", brak innych możliwości na obecną chwilę. Raczej podziękuję, jak nie będzie w opcji włącz-wyłącz. 100zł za abo, 15 za dekoder 4k bez żadnego kanału 4k bo od września trzeba bulić 10zł za ten kanał, tvp 4k zniknęło, kanałów FTA z Astry na liście brak. Parodia i coraz gorsze dziadostwo jeśli chodzi o ceny.

Tak. Potwierdzam. Nie to, żeby mnie ten pakiet interesował, ale to parodia, że ktoś mając pakiet Superpremium ma jedyną słuszną ofertę za 20 zł! Wcześniej było pisane, że ci, którzy mają najwyższe pakiety dostaną ten za 10 zł. I co? I nic. Plac dożywotnio za dzierżawę dekodera, 99 za pakiet, plus 20 za to. To chore. A ci co mają niskie pakiety dostaną ofertę za 30 zł i zmieszczą się w sumie w niewielkiej kwocie. Gdzie dbałość o stałych, płacących niemałe pieniądze klientów?

Edited by Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.

Trochę odbiegnę od tematu ale przy moim Premium Max w CP, za który płacę 100 zł jedyną możliwością podłączenia PSP jest przedłużenie umowy za większe pieniądze. Wg mnie nie tak źle w nc+ , sam miałem te kanały wraz z opcją CANAL+ do końca roku w cenie...

Ja mam pakiet Superpremium+ i w "Moje nc+" nie mam możliwości dokupienia opcji Mistrzowska Piłka.

Ani w promocjach, ani na miesiąc.

Umowa do końca kwietnia.

@kauj1, no to pewnie właśnie dlatego, że w kwietniu kończy ci się umowa nie masz możliwości dokupienia Mistrzowskiej Piłki.

4 godziny temu, PWojciechowska napisał:

Tak. Potwierdzam. Nie to, żeby mnie ten pakiet interesował, ale to parodia, że ktoś mając pakiet Superpremium ma jedyną słuszną ofertę za 20 zł! Wcześniej było pisane, że ci, którzy mają najwyższe pakiety dostaną ten za 10 zł. I co? I nic. Plac dożywotnio za dzierżawę dekodera, 99 za pakiet, plus 20 za to. To chore. A ci co mają niskie pakiety dostaną ofertę za 30 zł i zmieszczą się w sumie w niewielkiej kwocie. Gdzie dbałość o stałych, płacących niemałe pieniądze klientów?

Kto tak pisał? Od września było wiadomo że MP jest za 0 5 i 10 zł przy przedłużeniu, bez przedłużenia to 20 z zobow i 30 bez zobowiazania. Innych informacji nikt nie podawał chyba że ktoś na forum sobie bajki dopisał. Możesz mieć VIPa za 199 zł a tak nie dostaniesz mniej niż za 20 zł MP bez przedłużenia umowy. 

Spokojnie z tym MP bez zobowiązania jest dostępne. A czy ICA macie C+ za 80 zł? Nie, bo to jest opcja bez zobowiązania tak samo jak MP za 30 zł. ICA to nie jedyna forma włączenia opcji a tam nie ma wszystkich promocji i pakietów. 

Witam, czy opcja włącz-wyłącz na PSP będzie dostępna? Czy ktoś może się orientuje?

Posted (edited)

Na profilu fejsbukowym nc+ we wrześniu pisali, że MP będzie przy opcji Canal+ i Extra za 10 zł , a teraz walnęli cenę 20 zł za miesiąc do końca umowy - trzeba być chorym psychicznie, żeby wykupić za taką cenę kanały, które nadają 6 miesięcy na rok. W "Moje nc+" nie ma możliwości wykupienia MP bez zobowiązania za 30 zł na miesiąc. Konsultant powiedział, że nie będzie takiej opcji dla abonentów.

Edited by Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
  • Like 1

20 zł za te programy to może tylko jakiś fanatikos zapłaci. I faktycznie, dla tych co mają C+ powinno być za pół ceny. Może dojdzie to do włodarzy NC+ i pójdą po rozum do głowy. 

Gdy dokupywalem PSP na sezon 2018/2019 za 10 zł informowano mnie, że jeżeli nc+ przedłuży umowę na kolejny/kolejne sezony nie zapłacę dodatkowo więcej niż pierwotnie, czyli 10 zł. Z uwagi, że przedłużyłem wtedy również umowę mam nagraną i nie usuniętą całą rozmowę z konsultantem. Pożyjemy, poczekamy i najwyżej jokera się wyciągnie w trakcie reklamacji gdyby się uparli za te 20 zł.

Posted (edited)

Rozpisywaliscie na lewo i prawo, że opcja "włącz,wyłącz" jest najlepsza, więc ktoś to przemyślał i ukrycił ta zabawę. PSP w takim formacie może się nie pojawić ;)  Kody na Ipla same wpadaly.  Trzeba być szaleńcem, by płacić 20 zł. Tam nic poza kilkoma dniami w tygodniu się nie uraczy.  Z tymi kanałami PSP to nie braliscie ich do końca trwania sezonu? Jeśli tak to cena jest 10 zł , do końca czerwca,  bo to jest wasz okres gwarantowany.  Po tym okresie , żaden konsultant nie mógł wam nic obiecać, gdyż NC+ nie wiedziało co będzie dalej.

Edited by kingofsouth
  • Upvote 1

Guest czarny_figa
Posted (edited)
48 minut temu, kingofsouth napisał:

Po tym okresie , żaden konsultant nie mógł wam nic obiecać, gdyż NC+ nie wiedziało co będzie dalej.

Jest  w regulaminie Mistrzowskiej Piłki sformułowanie brzmiące mniej więcej tak: okres gwarantowany do 30 czerwca 2019r po okresie gwarantowanym w przypadku przedłużenia umowy  na PSP kanały automatycznie zostają w tej samej cenie (0zl , 5zl ,10zl). Wczoraj już pisałem,że umowa z Polsatem będzie do końca sezonu 2021 więc Ci którzy dostali za 0 zl  5 zl lub 10zl MP  będą ja mieć do końca umowy w tej cenie :)

Edited by czarny_figa

2 godziny temu, kingofsouth napisał:

Rozpisywaliscie na lewo i prawo, że opcja "włącz,wyłącz" jest najlepsza, więc ktoś to przemyślał i ukrycił ta zabawę. PSP w takim formacie może się nie pojawić ;)  Kody na Ipla same wpadaly.  Trzeba być szaleńcem, by płacić 20 zł. Tam nic poza kilkoma dniami w tygodniu się nie uraczy.  Z tymi kanałami PSP to nie braliscie ich do końca trwania sezonu? Jeśli tak to cena jest 10 zł , do końca czerwca,  bo to jest wasz okres gwarantowany.  Po tym okresie , żaden konsultant nie mógł wam nic obiecać, gdyż NC+ nie wiedziało co będzie dalej.

Zdzisiu  nie do czerwca 2019 tylko tylko do końca umowy , zobacz:

MISTRZOWSKA PIŁKA

Promocja: Mistrzowska Piłka za 20 zł miesięcznie do końca okresu oznaczonego Umowy

3 godziny temu, shark napisał:

Gdy dokupywalem PSP na sezon 2018/2019 za 10 zł informowano mnie, że jeżeli nc+ przedłuży umowę na kolejny/kolejne sezony nie zapłacę dodatkowo więcej niż pierwotnie, czyli 10 zł. Z uwagi, że przedłużyłem wtedy również umowę mam nagraną i nie usuniętą całą rozmowę z konsultantem. Pożyjemy, poczekamy i najwyżej jokera się wyciągnie w trakcie reklamacji gdyby się uparli za te 20 zł.

Spokojnie, masz zagwarantowane do końca umowy w tej cenie bo przedłużałeś umowę chyba, że z końcem czerwca 2019 sobie wyłączysz tą opcję to potem zostaje już tylko za 20 lub 30 zł.

@wilos

Nie wiem co pisano na profilu facebookowym ale też nie mogę zrozumieć skąd ktoś kto pisał taką informację miał cenę 10 zł? Skoro te ceny były: 0, 5 ,10 ,20 i 30 zł a tu wg Ciebie podano konkretnie 10 zł. Nie wykluczam pomyłki tej osoby bo nikt nie jest nieomylny ale ze względu na moją pracę z klientami nauczyłem się jednego, że klient słyszy to co chce a nie to co się do Niego mówi. Nie raz nie dwa gadam klientowi wprost "że mnie nie słucha" bo dopowiada sobie jakieś opcje, oferty które gdzieś tam usłyszał a ja mu osobiście w życiu niczego takiego nie mówiłem. Dlatego tak jak pisałem pomyłka może by po obu stronach, a oferty są cały czas takie same: 0, 5 i 10 zł przy przedłużeniach, 20 zł z zobowiązaniem i 30 zł bez zobowiązania.

Było tak napisane kilkakrotnie: cena pakietu przy posiadaniu CANAL+ i Extra nie przekroczy 10 zł.

• Haha 1

Posted (edited)

Prawie się z tym zgadzam. Przy przedłużeniu.

Edited by Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.

Czy w związku z MP, nie ma czasem możliwości przedłużenia umowy, która do końca ma więcej niż 6 miesięcy?

Wyłączyłem opcję Canal+ wraz z końcem roku. Włączyłem ponownie 02.01. Mam także dostęp do Polsat Sport Premium. Promocja czy raczej wyłączą wraz z powrotem LM?

Posted (edited)

Witam. W lutym kończy mi się darmowe HBO. Czy waszym zdaniem jest możliwość, żebym dostał rabat, jeśli zdecydowałbym się je zostawić?

Edited by Barti
Poprawiono czytelność postu.