Jump to content
vattax

nc+ – opcje dodatkowe

Recommended Posts

Czy jutro skończy się promocja na PSP jako darmowy dodatek do Canal+?

Edited by Barti
Przeniesiono post do odpowiedniego działu forum i wątku.

7 godzin temu, kingofsouth napisał:

Tak. Od stycznia kanały PSP będą płatne.

Jak to płatne? Nie miały być za darmo?

Nadchodzi Nowy Rok, więc czas optymizmu i radości :) Nie będę więc wyciągał starych wpisów. Wspomnę więc tylko, że wiele słów krytyki na mnie się tu wylało za to, że pisałem, że paczka Polsat Sport Premium nie może być za darmo, w cenie paczki Canal+. Padały tu przecież różne teorie, nawet, że nc+ sama sfinansuje to abonentom Canal+ z zaoszczędzonych na prawach pieniądzach. A wyszło jednak, że trzeba zapłacić. Może nie na tak poronionych warunkach jak w Cyfrowym Polsacie, ale jednak.

Edited by jaszek
  • Haha 2
  • Confused 3
  • Upvote 2

Godzinę temu, jaszek napisał:

Nadchodzi Nowy Rok, więc czas optymizmu i radości :) Nie będę więc wyciągał starych wpisów. Wspomnę więc tylko, że wiele słów krytyki na mnie się tu wylało za to, że pisałem, że paczka Polsat Sport Premium nie może być za darmo, w cenie paczki Canal+. Padały tu przecież różne teorie, nawet, że nc+ sama sfinansuje to abonentom Canal+ z zaoszczędzonych na prawach pieniądzach. A wyszło jednak, że trzeba zapłacić. Może nie na tak poronionych warunkach jak w Cyfrowym Polsacie, ale jednak.

Nie wiem gdzie Ty byłeś pół roku ale za darmo są, do nowych umów i do przedłużeń. Dla kogoś kto nie przedłużał była jasna informacja, że do końca roku mają za 0 zł pod warunkiem posiadania C+.

Czy prawdą jest, że PSP za free dostają przy przedłużeniu tylko abo z opcją C+ na stałe?

Z ciekawości spytałem o to konsultanta dziś przy przedłużaniu, chociaż mi na tym nie zależało. Gdybym wziął pakiet C+ na całą umowę, to ponoć PSP jest bezpłatnie, a jak za 25zł na 6 mies. to nie ma takiej opcji.

Wyłączyłem opcję Canal+ wraz z końcem roku. Teraz w ICA jest promocja 35zł przy zobowiązaniu na 6 miesięcy. 25 zł to jedynie przez infolinię?

Dzwoń. Przekonasz się. Chyba lepiej będzie w opcji włącz-wyłącz.

• Sad 1

Posted (edited)

Witam. Mam darmowe HBO do lutego. Jeśli chcę, żebym nie musiał płacić od lutego to muszę teraz zadzwonić, żeby wyłączyli od lutego?

Edited by Barti
Post napisany niechlujnie, jednym ciągiem. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Wyjątkowo poprawiono post.

Zgłoś dyspozycje wyłączenia pakietu HBO z dniem 31.01.2019 nawet w ICA chat i po rozmowie tej upewnij się, że w zakładce pakiety dodatkowe nadano już tą zmianę i zmieniono status „wyłączenie nastąpi z dniem 31.01.2019”.

Posted (edited)

A mogę spróbować negocjować jakiś rabat itp., jeśli bym zdecydował się zostawić HBO?

Edited by Barti
Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania. Poprawiono post.

Posted (edited)

Ircios to mozna pakiet C+ w opcji włącz/wyłącz? Druga sprawa, nie wiem jak u was, ale u mnie chatlive przestał być live. Jakieś automaty, a pakiet musiałem wyłączyć ostatnio mailem, innej możliwości drogą elektroniczną nie było.

Edited by wojmir

Można.Tylko opcja C+ bez zobowiązań to 80 zł na miesiąc, co nawet w opcji włącz/wyłącz jest średnio opłacalne.

Co do Mistrzowskiej Piłki to przy przedłużeniu umowy miałem propozycje za 10zł (nie było możliwości za 0zł ze względu na Extra+C+HBO i HBO GO w cenie 79,99zł).  Ostatecznie nie zdecydowałem się na tę opcje.  Zapytałem przy okazji konsultanta czy teraz byłaby taka opcja dołączenia - jest, ale tylko i wyłączenie za 20zł. 

Przy okazji zaproponowano mi Multi Man Pack z kanałami Eleven za 25zł miesięcznie. 

W dniu 31.12.2018 o 14:33, miro777 napisał:

Czy prawdą jest, że PSP za free dostają przy przedłużeniu tylko abo z opcją C+ na stałe?

Z ciekawości spytałem o to konsultanta dziś przy przedłużaniu, chociaż mi na tym nie zależało. Gdybym wziął pakiet C+ na całą umowę, to ponoć PSP jest bezpłatnie, a jak za 25zł na 6 mies. to nie ma takiej opcji.

Prawda, Mistrzowska Piłka jest przy przedłużeniach za kwotę 0-5-10zł. 

Jeśli macie ofertę najtańszą przedłużeniową, jak @kamil2505, to nie dostaniecie PSP za 0zł. Im bliżej ceny ulotkowej za pakiety z Canal+, tym oferty na PSP lepsze.

Posted (edited)
W dniu ‎01‎.‎01‎.‎2019 o 06:55, ircios napisał:

Dzwoń. Przekonasz się. Chyba lepiej będzie w opcji włącz-wyłącz.

Na stronie www w sekcji DLA ABONENTÓW jest możliwość włączenia opcji CANAL+ za 30 zł do końca umowy....

EDIT:

Dziś tj.02.01. uzgodnione telefonicznie -CANAL+ za 25 zł na 6 miesięcy.

Edited by markar

W dniu 1.01.2019 o 13:59, Pawel napisał:

Można.Tylko opcja C+ bez zobowiązań to 80 zł na miesiąc, co nawet w opcji włącz/wyłącz jest średnio opłacalne.

Raczej wcale nieopłacalne za 4 dyszki. No ale jak kto lubi.

Posted (edited)

Mam to co w podpisie. Jaką ofertę mogę się spodziewać na Mistrzowską Piłkę? Może ktoś z was dostał już ofertę?

Edited by Barti
Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Poprawiono post.

Superpremium+ 99zł/msc i jedyna dla mnie opcja do wyboru w ICA to za 20zł w "promocji", brak innych możliwości na obecną chwilę. Raczej podziękuję, jak nie będzie w opcji włącz-wyłącz. 100zł za abo, 15 za dekoder 4k bez żadnego kanału 4k bo od września trzeba bulić 10zł za ten kanał, tvp 4k zniknęło, kanałów FTA z Astry na liście brak. Parodia i coraz gorsze dziadostwo jeśli chodzi o ceny.