Jump to content
vattax

nc+ – opcje dodatkowe

Recommended Posts

10 godzin temu, Pawel napisał:

Za dwie dychy masz tylko HBO Go.W drugiej opcji dostajesz dodatkowo kanały linearne.Nie mniej bardziej opłaca się brać opcję w standardowej cenie.Średnia wychodzi wtedy 17,50.

Ale jeśli ktoś korzysta z GO to kanały linearne są mu niepotrzebne.

To już kwestia indywidualna.Tobie będą niepotrzebne a komuś innemu się przydadzą.

Przecież w aplikacji HBO GO jest dostęp do 3 kanałów "na żywo" więc 😊? A 3 sprawa, to jak dobrze zagadać i trafić odpowiednio, to i w NC+ można dostać HBO z GO za 20 dych ze zobowiązaniem, tak jak napisał @Roberttosat.

W opcji włącz/wyłącz masz w cenie 17,50 jak pisałem wcześniej.Moim zdaniem ze zobowiązaniem opłaca się brać w naprawdę dobrej promocji.

Edited by Pawel

Czy jest możliwość dodania samego  kanału Sportklub do mojej oferty? Wiem, że była taka opcja za 1.99 bodajże, ale nie wiem jak jest teraz.

Jest możliwość.Zaloguj się do ICA i powinna być opcja dostępna.Jeśli nie będzie to przez infolinię.

W ICA jest opcja  Adventure TV HD, H2, History HD, Sportklub za 5 zł/mies. Po 9 miesiącach cena to 8 zł. Oprócz Sportklubu, reszta kanałów nie jest mi potrzebna.

Edited by Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.

Godzinę temu, azzu napisał:

W ICA jest opcja  Adventure TV HD, H2, History HD, Sportklub za 5 zł/mies. Po 9 miesiącach cena to 8 zł. Oprócz Sportklubu, reszta kanałów nie jest mi potrzebna.

Sprawdzałeś w zakładce oferta cennikowa? Ja mam w tym miejscu za 1,99.

@up

Znalazłem. Dzięki za pomoc.

Edited by Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.

W dniu 6.11.2018 o 21:22, Jack777 napisał:

Ja przedłużyłem tę promocję dwa miesiące temu na kolejny rok, w tej samej cenie, tj. 7,95.

A załatwiłeś temat przez infolinię czy przez punkt nc plus? Bo w punkcie dostałem info że najtaniej 11.90. A też kończy mi się niedlugo za 7.95.

• Like 1

Czy C+ 4K jest za darmo dla przedłużających posiadających moduł CAM? Czy jest też w niższych pakietach typu Start 10 PLN + C+ 25PLN, czy tylko w wyższych, jak Liga Mistrzów?

Edited by Barti
Przeniesiono post do właściwego wątku.

Guest czarny_figa

Tak jak LM,tylko do pakietów z CANAL+ jako opcja stała. Np.Extra z 6x Canal+ lub jeśli zwiększasz abonament, np. dobierasz dekoder 4K i HBO i rachunek idzie o 30 zł w górę.

Edited by czarny_figa
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.

W dniu 17.11.2018 o 19:36, referee napisał:

A załatwiłeś temat przez infolinię czy przez punkt nc plus? Bo w punkcie dostałem info że najtaniej 11.90. A też kończy mi się niedlugo za 7.95.

Sprawa załatwiona została przez infolinię.

Edited by Barti
Dodano do postu cytowanie treści innego postu z powodu przeniesienia do niniejszego wątku postów z innego wątku.
  • Like 1

Dla obecnych HBO , MultiMan Pack i Canal+ Ultra H do końca roku za darmo.

Edited by Barti
Przeniesiono dyskusję do odpowiedniego wątku.

Czyli? Tak to rozumieć, że jak kto nie ma w ofercie tego, to ma okno otwarte na to co wymieniłeś?

Edited by ircios

3 godziny temu, rotalplus napisał:

Nie ma do tego jakiegoś haczyka? Żadnego okresu zobowiązania :?:

Nie chce mi się w to wierzyć. ;)

3 godziny temu, rotalplus napisał:

3 godziny temu, ircios napisał:

Czyli? Tak to rozumieć, że jak kto nie ma w ofercie tego, to ma okno otwarte na to co wymieniłeś?

3 godziny temu, kingofsouth napisał:

Nie ma do tego jakiegoś haczyka? Żadnego okresu zobowiązania :?:

Nie chce mi się w to wierzyć. ;)

Uruchomiłem opcję HBO - HBO GO i MultiMan Pack za 0 zł do końca roku. Z końcem grudnia mogę wyłączyć. Dekoder ADB5800 więc bez C+ 4K.

Opcje uruchomione w rozmowie telefonicznej z infolinią NC+.

3 razy się dopytywałem czy z ostatnim dniem grudnia mogę wyłączyć - konsultant 3 razy potwierdził.

A mi powiedział że HBO 2m 0zł 10mx25zł , i Eleven 9,99zł do końca umowy, dekoder za 1zł dla nowych i przedłużających. Pod jaki nr dzwoniłeś?

5 minut temu, shevchenko1987 napisał:

Włącz sobie przez ICA. Tam są opcję na Black Friday z możliwością wyłączenia na koniec roku. Sprawdziłem regulaminy. 

Widziałem właśnie, ale u mnie szczegóły oferty się nie chcą otworzyć więc 2x zadzwoniłem...przy drugim podejściu pani stwierdziła że to dla nowych i dla przedłużających...masakra nie znała odpowiedzi na żadne pytanie, mówię no jak dla nowych jak mam w ICa

U mnie brak.Pewnie przez fakt złożonego wypowiedzenia.

Ciekawe czy w związku z BF są jakieś specjalne opcje przedłużeniowe.