Jump to content
vattax

nc+ – opcje dodatkowe

Recommended Posts

W promocji "do 2 miesięcy za 0zł" można zrezygnować po tych 2 bezpłatnych miesiącach, a w promocji "do 3 miesięcy za 0zł" nie można.

Witajcie.

Do wczoraj miałem promocyjną paczkę 8x C+ w cenie 25 zł. Oczywiście paczka wypowiedziana w październiku. Dzwonię dziś na 223104747 i pytam o jej cenę.

Oferta: 25 zł/m-c na 6 miesięcy. Potem wyłączenie lub negocjacje. 

Pytanie. Dostał ktoś paczkę do końca umowy, a nie na 6 m-cy? Konsultantka mówi, że nie ma oferty do końca umowy, a taka by mnie interesowała. W moje nc+ jest oferta za 30 zł/m-c.

Dzięki.

Edited by Barti
Przeniesiono post do odpowiedniego wątku, poprawiono pisownię w poście.

Oczywiście, że jest. Sam dostałem taką ofertę po 6 miesiącach za 25 zł. Tylko ja nie wyłączałem, a negocjowałem w ostatnim miesiącu :)

Edited by shevchenko1987

Ja z kolei wyłączyłem sobie tę ofertę na pół roku z końcem października. Dzisiaj dzwonię na infolinię i włączyłem identyczną ofertę. ;) Za listopad nie płacę oczywiście nic. :)

Warto dzwonić na infolinię i włączać oferty, bo na moje.ncplus.pl bieda. Jedyna oferta na Canal+, to 35zł/mies. na moim koncie. ;)

4 godziny temu, pokrywek napisał:

Witajcie.

Do wczoraj miałem promocyjną paczkę 8x C+ w cenie 25 zł. Oczywiście paczka wypowiedziana w październiku. Dzwonię dziś na 223104747 i pytam o jej cenę.

Oferta: 25 zł/m-c na 6 miesięcy. Potem wyłączenie lub negocjacje. 

Pytanie. Dostał ktoś paczkę do końca umowy, a nie na 6 m-cy? Konsultantka mówi, że nie ma oferty do końca umowy, a taka by mnie interesowała. W moje nc+ jest oferta za 30 zł/m-c.

Dzięki.

Ja dostałem na 32 miesięcznie za 25zł.😁😎

• Haha 1

W dniu 21.10.2018 o 14:36, Pawel6666 napisał:

No dobra, mi chodziło o 2 kanały: Canal+ Seriale i Canal+ Discovery. I te kanały mnie interesują.

Można kupić Canal+ Seriale i Canal+ Discovery za 5 zł miesięcznie. Tak mam z pakietem Extra+.

Z końcem tego miesiąca kończy mi się promocja na Eleven za 7,95zl/m-c. Jest szansa na przedłużenie w takiej cenie? Za ile teraz dają Eleveny?

Edited by Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.

Witam dostałem SMS że mogę sobie dokupić opcję Extra+ za 10zl miesięcznie do końca umowy czy to dobra oferta? W jakiej cenie mogę otrzymać HBO jest jakas  oferta z  miesiącami darmowymi?

10 zł za dopełnienie do pakietu Extra+ to najlepsza stawka do wyrwania ;) Pytanie, ile płacisz obecnie za Comfort+?

HBO z HBO Go jest za 20 / 25 zł w zobowiązaniu. Bez zobowiązania 35 zł. 

Edited by shevchenko1987

No tak w sumie opłaca się comfort i dopełnienie za 32.50. Kiedyś były lepsze promocje na HBO pamiętam np 3 miesiące gratis i 3 miesiące 25zl teraz pewnie nie ma szans na darmowe miesiące...

Na opcje dodatkowe (cennikowe) w tym HBO da się osiągnąć cenę 12,50 zł poprzez opcję włącz / wyłącz ;) Pierwszy miesiąc gratis, a drugi opłata. 

Edited by shevchenko1987

18 minut temu, bartek17-18 napisał:

No tak w sumie opłaca się comfort i dopełnienie za 32.50. Kiedyś były lepsze promocje na HBO pamiętam np 3 miesiące gratis i 3 miesiące 25zl teraz pewnie nie ma szans na darmowe miesiące...

Aktualnie jest promocja w ICA NC+ na HBO / HBO GO - 3 miesiące gratis - później 25 zł miesięcznie przez 10 miesięcy.

Ja tak mam do wyboru:

7491777529f5b160.png

Za dwie dychy masz tylko HBO Go.W drugiej opcji dostajesz dodatkowo kanały linearne.Nie mniej bardziej opłaca się brać opcję w standardowej cenie.Średnia wychodzi wtedy 17,50.