Skocz do zawartości
vattax

nc+ – opcje dodatkowe

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę w "moje nc+" ofertę 8xCanal+ do końca Listopada za 20zł. Czy ktoś wie, czy aktywując tę ofertę będę miał Polsat Sport Premium do końca roku za 0zł?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

rogerrabbitek aktywowałem ten plus miesiąca 8xCanal+ i Polsaty Sport Premium też się pojawiły😀

Edytowane przez Pitexx82

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Pitexx82 napisał:

rogerrabbitek aktywowałem ten plus miesiąca 8xCanal+ i Polsaty Sport Premium też się pojawiły😀 

Super - dzięki za info :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktoś wie czy możne dopiąć tyko H2 2 kanału bez dodatkowych 12 kanałów za 1.50zl.? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za ile najtaniej da się wynegocjować opcje HBO z HBO go czy można jeszcze wziąć ją za 20 zł do końca umowy ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

NC+ molestuje mnie telefonami ws. przejścia z oferty na kartę do oferty z umową. Myślałam nad ofertą na 12 miesięcy za 29,99 zł/mc. 

https://ncplus.pl/sklep/oferta/mixcomfortplus

Na czacie twierdzą jednak, że w tej ofercie nie można dokupić paczki Eleven. Prawda to? Bo jeśli tak, to to jakiś absurd przecież...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Absurdem to jest podpisywanie umowy na sprzęcie z oferty na kartę.Jak chcesz się ładować w umowę to tylko na sprzęcie operatora.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szczerze to wolałbym odpowiedź na moje pytanie, o tym, czy to absurd, czy nie, możemy pogadać w innym temacie 😜

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli podpiszesz umowę na pakiet Comfort+ to dlaczego nie mógłbyś korzystać z opcji dodatkowych ?Poproś o regulamin jeśli to ma być jakiś "specjalny" comfort+ ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@jaszek

Mam pakiet Start+ za 9,99 zł abonament na zestawie zakupionym na własność z oferty NC+ Mix ( Conax - ADB5800 -  BSLA ).

Mogę sobie dobrać między innymi paczkę Eleven Sports  za 11,90 zł miesięcznie.

Dopełnienie do paczki Comfort+ w ofertach promocyjnych za 15 zł - na infolinii zaś proponują mi za 10 zł.

1bddc2e55b9a8062.png

Edytowane przez tweed77

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki. To albo niekompetencja, albo nieudolna próba przekonania mnie do wyższego pakietu i paczki Canal+, której nie chcę.

P.S. Jak udało Ci się mieć Start+ za 9,99 zł/mc? Dla mnie ta cena jest osiągalna? Czy to dla przedłużających już umowę?

Edytowane przez jaszek
  • Że co, proszę? 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najpierw był Start+ za 19,99 zł na 12 miesięcy.

Przedłużenie umowy na następny okres czasu - 15 miesięcy - 9,99 zł - Start+.

Paczka 8 x C+ mam za 25 zł miesięcznie.

Edytowane przez tweed77

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki. Paczki Canal+ nie chcę, już kiedyś z niej zrezygnowałem i nie zamierzam ponownie się w to wpakować. Jeśli da się w tej ofercie dokupić Eleven, to rozważę dorzucenie tych 10 zł i wzięcie pakietu Komfort+. Dzieciaki męczą mnie o Disney XD. Ciekawe, że przekonują mnie o niemożliwości zakupu Eleven w tym pakiecie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Eleven możesz sobie dobrać w ICA w każym momencie do każdego pakietu.

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
21 godzin temu, jaszek napisał:

NC+ molestuje mnie telefonami ws. przejścia z oferty na kartę do oferty z umową. Myślałam nad ofertą na 12 miesięcy za 29,99 zł/mc. 

https://ncplus.pl/sklep/oferta/mixcomfortplus

Na czacie twierdzą jednak, że w tej ofercie nie można dokupić paczki Eleven. Prawda to? Bo jeśli tak, to to jakiś absurd przecież...

Bzdura. Eleveny możesz dobrać po podpisaniu za 11,90, później czyli w następnych miesiącach możesz mieć problem tylko z dobraniem w tej cenie, ponieważ 11,90 jest dostępne jedynie dla umów >=12 m-cy. Jeżeli umowie zostało mniej niż 12 m-cy do końca to eleveny są za 15,90 albo MultiManPackEleven 25 zł na 9 m-cy.

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki. Też wydawało mi się to niemożliwe, ale molestując mnie zarzekali się, że nie można, ale "że jest fajna oferta z Canal+, tam jest Eleven i nawet LM w Polsatach Sport Premium". Nie chcę użyć słowa "kłamstwo", więc napiszę delikatnie, że ktoś delikatnie minął się z prawdą :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiesz może chodzi o to że przy spisywaniu umowy może się nie dać i to w sumie jest prawdą. Ale po podpisaniu umowy jako dołączenie paczki już się da.

Edytowane przez roberttosat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja pytałem wprost o dołączenie już po zawarciu umowy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W jakiej najniższej cenie oferują teraz kolekcję Canal+ Seriale Extra, powiedzmy z zobowiązaniem do końca umowy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi