Skocz do zawartości
vattax

nc+ – opcje dodatkowe

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Przedłużał już ktoś z was (albo przynajmniej dopytywał się) Polsaty Sport Premium? Za ile można dostać po nowym roku?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja się dowiadywałem 2 tygodnie temu. Podobno nie ma jeszcze dokładnych cen i wytycznych, mają się pojawić pod koniec roku (dla tych co nie będą przedłużać całej umowy, tylko PSP). Ceny PSP mają być zależne od kwoty jaką płacimy za dany pakiet i oczywiście nie przekroczą 30zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z ciekawości dziś zadwoniłem, i po krótkiej rozmowie konsultant powiedział że może mi to włączyć za darmo do końca umowy. Oczywiście się zgodziłem. I tak dostałem za free lige mistrzów. Po prostu żyć, nie umierać 😀

• Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Umowe mam do końca listopada (przedłużane pod koniec sierpnia). Powiedziałęm że przedłużając umowe miałem nadzieje że będe mieć te kanały w swojej ofercie. Powiedziałem że mogę płacić za te kanały tyle ile powiedzieli (na początku powiedział 10 zł za miesiąc) i potem facet ni stąd ni zowąd powiedział że może mi to włączyć za darmo.

Jak coś to mam Superpremium, Eleveny i Multi Man Pack

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie ciekawi czemu wybierając extra+ C+ x8 czy Super premium nie ma możliwości uruchomienia przez internet opcji Filmbox.? Wiadomo coś na ten temat ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Umowe mam do końca listopada

Do końca listopada którego roku?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pół roku do końca obecnej umowy i sami zadzwonili i zaproponowali mi przedłużenie dotychczasowej oferty w tej samej cenie (Comfort+ za 24 zł/mies) + 2 miesiące 3x HBO + HBO GO za darmo, z możliwością pozostawienia później za dodatkowe 25 zł/mies.

Jest szansa na obniżenie ceny na ten pakiet HBO, gdy zadzwonię za 2 miesiące i poproszę o wyłączenie?

Edytowane przez Barti
Przeniesiono post do odpowiedniego wątku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi