Skocz do zawartości
vattax

nc+ – opcje dodatkowe

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nie mają te osoby co mają pół roku do końca umowy oraz ci na wypowiedzeniu.

Reszta powinna mieć , jak nie to telefon na infoilinię i po kłopocie.

Tak na marginesie pojawią sie wam nowe uprawnienia na ten miesiąc to i zapewne ten wspaniały Filmbox będzie za 5 zł. ;)

Edytowane przez kingofsouth

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziś zleciłem C+ na pół roku. Maj za darmo, kolejne 6 miesięcy za 25 zł. Konsultant sam zaproponował za tę kwotę zobowiązanie do końca umowy. Potrzebuję C+ tylko na żużel (SGP), więc przypomniał o zleceniu wyłączenia paczki do końca listpada.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spotkał się ktoś z taką promocją Canal+40zł/m dla abonentów?Bo niby pewien osobnik zresztą bajkopisarz twierdzi że jest i to bez zobowiązania.Czy tym razem pisze prawdę?Bo warunków tej opcji nie chce wkleić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W opcji włącz/wyłącz ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie .Cena 40zł w włącz wyłącz niby z niej 20zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest taka promocja, ale można z niej skorzystać raz na rok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oferuje NC+ obecnie opcję France TV, czy już zrezygnowali z świadczenia tej opcji?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Opcja France TV tylko dla posiadaczy Cameli i to chyba też tylko przez telefon można włączyć. Dla Caymanów niedostępne, a szkoda bo sam bym chętnie włączył.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy mógłby ktoś z Was podać mi za ile macie w ICA dopełnienie do Extrax+ (mając pakiet Comfort+), albo może ktoś ostatnio dokupywał?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Ekstra było i chyba jest (u mnie brak oferty w ICA na obecną chwilę, nie wiedzieć dlaczego) za 15zł. Natomiast spokojnie można wyrwać za 10zł.

Edytowane przez Riddick1500

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie a propos opcji wlacz/wylacz. Wiem, żę było to opisywane wielokrotnie na forum i czytałem posty, natomiast z racji tego, że nie jestem abonentem cyfry pus i nigdy nie byłem chcialbym to zrozumieć dobrze. Mianowicie prosze mi powiedzec czy jako nowy abonent, gdybym 7 czerwca pospisał umwe na pakiet comfort+ z dekoderem ultrabox 4k i oplata miesieczna w sumie 54,99zl to aby korzystac z opcji wlacz/wylacz to musiałbym przykladowo 1 lipca (lub ogolnie w lipcu) wlaczyc pakiet canal+ za 60zl i esn za 15,90zl i do konca lipca mialbym ten pakiet za darmo a placilbym sumy za te pakiety dopiero za sierpien i wylaczenie ustawilbym na ostatniego sierpnia. I wewrzesniu znowu pierwszego bym je wlaczyl i przez wrzesien placilbym tylko za sam pakiet comfort+ i dekoder a za dodatkowe pakiety dopiero w pazdzierniku, i tak w kolko? Czy moje rozumowanie jest poprawne i czy taka opcja jest mozliwa dla nowych abonentow czy tlko dla stalych abonentow. Bo to w sumie wychodzi taniej niz branie pakietu specjalnego za 111,89zl plus oplaty za wynajem dekoderu. Dzieki z gory za dokladna odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest dokładnie tak, jak piszesz. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy to jest pewne? Bylem dzis w APS i Pan mi powiedzial ze place za miesiac w ktorym wykupilem abonament na pakiet dodatkowy, czyli np niezaleznie czy 1, 4 czy 15 czerwca to pakiet wazny jest do konca czerwca. Natomiast pozniej zadzwonilem na infolinie i tam Pani powiedziala ze wydaje jej sie ze pakiet jest wazny przez miesiac np jesli wykupuje 15 czerwca to jest wazny do 15 lipca, po czym dodala ze jesli w asp mowili, ze tylko w tym miesiacu w ktorym wykupilem to pewnie maja racje w asp. Poza tym Pan w asp mowil ze najlepiej dla mnie by bylo zebym pakiet dodatkowy wykupil na poczatku miesiaca najlepiej 1 dnia i wtedy place za caly miesiac....Jeszcze pytanko czy dobierajac w ktoryms miesiacu pakiet Canal+ to zawiera sie w nim kanal Canal+4k bo biorac dekder ultrabox 4k glownie o to mi chodzi, zeby dobrac kanal Canal+4k ale nie moge znalezc info czy on sie w tym pakiecie zawiera, na stronie internetowej nie widze tego kanału w paczce Canal+.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Co za brednie... Na początku miesiąca bierzesz opcję dodatkową i jesteś zobowiązany na 2 m. Tyle, że płacisz za 1 m. Biorąc w połowie miesiąca masz za free przez pół miesiąca. Płacisz za kolejny m. . Biorąc dekoder 4k i majac w ofercie Canal+ będziesz miał dostep do C+ 4k.

Edytowane przez ircios

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem w trakcie umowy. Za ile najtaniej można wywalczyć paczkę Filmbox obojętnie czy z zobowiązaniem czy nie? I gdzie najlepiej uderzyć, na zwykłą infolinię (bo kiedyś słyszałem że w takich sprawach mają większe możliwości niż BOK) czy do BOK czy do punktu?

Edytowane przez emarti

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

OK, ale myślę że i tak zaczepie wszystkie miejsca aby dowiedzieć się max na ten temat. Może jakieś pół roku gratis itp...

Edytowane przez emarti

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj przedłużyłem sobie opcję CANAL+ za 25 zł do końca trwania umowy. W styczniu przy przedłużeniu umowy była włączona 25 zł / 6 m-cy, a później 40.

Musiałem dzwonić dwa razy na "partyline", gdyż za pierwszym razem trafił się mało ogarnięty konsultant, który chciał mi zmieniać pakiet zamiast włączenia samej opcji dodatkowej... Szkoda gadać. Za drugim razem miła Pani od razu przeszła do konkretów i oto jest... ;) 

2559263fb06a.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja wczoraj dzwoniłem w sprawie C+ (od stycznia na 6m za 25zł, później miało być za 40zł) bez problemu dali do końca umowy za 25 zł. Bez zbędnych rozmów powiedziałem, że proszę o wyłączenie tej opcji lub pozostawienie w aktualnej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak to jest z opcją Eleven za 12 miesięcy za free? To promocja dla wszystkich?

Edytowane przez Barti
Przeniesiono post do odpowiedniego wątku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi