Jump to content
vattax

nc+ – opcje dodatkowe

Recommended Posts

Posted (edited)

Patrz mój post wyżej. Także nie wiem czy dostanę, bo dalej sobie wisi ;)

Edited by shevchenko1987

Szczęśliwcy, którzy się załapali. Przed chwila wszedłem by sprawdzić czy nadal będę miał ten błąd i już tej opcji nie ma. Wygląda na to, że ta promocja była dziś dostepna przez przypadek i nie wszyscy mogli ją aktywować.
Żaden przypadek. Zazwyczaj tak było, że na początku miesiąca (pierwszego) ta oferta dostępna była do godzin porannych/południowych max. Dlatego pisałem, żeby się spieszyć.

To w takim razie dlaczego u mnie nie można było od samego rana tej opcji zamówić (przycisk "zamów" nie był podświetlony a na górze wyświetlał się błąd o którym nie mieli pojęcia na czacie) a do tej pory bez problemu zamawiałem podobne opcje w ncplus ?

Posted (edited)

Tego niestety nie wiem, być może było już za późno. Osobiście kliknąłem o 4 w nocy, w pół żywy, przy okazji robienia mleka dla dziecka :)

Edited by NobelM
  • Like 1

3 godziny temu, shevchenko1987 napisał:

U mnie jednak radość była chyba przedwczesna, bo w szczegółach oferty wyłączenie z końcem marca dalej wisi, a oferta coś ma problem z aktywacją.

Status: Zaakceptowana bez wysyłki

Cokolwiek to znaczy ;)

Przy wejściu w: POSZERZ SWOJĄ OFERTĘ komunikat: 

"Twoje zamówienie dotyczące zmiany oferty jest w trakcie realizacji i może trwać kilkanaście minut. Jeśli zobaczysz ponownie ten komunikat, sprawdź w Zestawieniu ofert aktualny status zamówień lub skontaktuj się z nami."

Zobaczymy czym to się zakończy. ;)

Status: Zaakceptowana bez wysyłki

Też miałem w lutym przy zamawianiu opcji HBO, może masz pocztę w Interii ?

Posted (edited)

Jako, że paru tu "wszystkowiedzacych" obśmiało moją uwagę dla wyłączajacych opcje.......

przytoczę treść odpowiedzi nc+.....bo dzisiaj skorzystałem z waszych "światłych" rad i wyłaczyłem przez ICA HBO (tylko)

Treść: (pisownia oryginalna)

Szanowny Panie,
Informuję, że zgłoszenie nie może być przyjęte ponieważ, na Pani kontrakcie widnieje opcja HBO GO, w związku z tym modyfikacja odłączenia opcji HBO nie może być zrealizowana. Czy w związku z tym mam także zlecić do odłączenia HBO GO na skutek końca bieżącego miesiąca? 

Z poważaniem
D......................ski
Konsultant ds. obsługi klienta
platforma nc+

From:[email protected]
Data wysłania:2019-03-01 11:11:58.0
To:[email protected]

Nie chcę wracać do przepychanki . Ja właśnie ostrzegałem przed czym takim.

Nie chcę tu wymieać "madrali" którzy "robili to wiele lat i wiedzą lepiej" I doradzili jak to zrobić.... jak widać żle. A przynajmniej  z ryzykiem jak wyzej....

Nie liczę, że tym osobom starczy honoru aby przyznać się do złej rady....niemniej liczę na moderację, ze ten post zostanie jako memento.

Edited by zuzik1111

Zawsze tak robili co nie oznacza, że dobrze (choć ja także robiłem jak inni...)

Akurat trafiłeś na formalistę stąd taką odpowiedź otrzymałeś.

Odpisz proszę na wiadomość prywatną, którą Ci wysłałem wcześniej.

1 godzinę temu, maks27 napisał:

Status: Zaakceptowana bez wysyłki

Też miałem w lutym przy zamawianiu opcji HBO, może masz pocztę w Interii ?

Na e-mail dostałem wiadomość. Poczta na Gmail. 

Posted (edited)

No patrzcie ja też napisałem dzisiaj na "chat live" z prośbą o wyłączenie pakietu HBO (nic nie wspominając o opcji GO) i Pan z chatu zaraz odpisał że zlecił wyłączenie HBO i HBO GO wraz z końcem miesiąca nie czepiają się o nic. I czego to dowodzi ;).

Edited by Riddick1500

Posted (edited)

Ale o jakim ryzyku mowa? Mi mogą wyłączyć HBO, a zostawić HBO GO za 5 zł, nie pogniewem się i nawet nie będę reklamował. Ale przecież wszyscy wiemy, że wyłączą i to i to. A Ty zuzik to taką rozmowę równie dobrze mogłeś wymyślić. Niech każdy zgłasza jak chce, ja też zawsze piszę,że proszę o wyłączenie opcji HBO wraz z końcem miesiąca. Robiłem już tak kilkanaście razy i nie było nigdy żadnych problemów.

Edited by ShinobiQWE

Zgłosiłem wyłączenie opcji HBO z końcem miesiąca i odpowiedź że " kanał HBO można wyłączyć łącznie z kanałem HBO GO" jako 2 kanały łącznie. 

Nie chciało mi się dochodzić że jest więcej niż 2 kanały, więc ponownie napisałem o odłączenie opcji HBO oraz HBO GO.

Dają jeszcze Canal+8 za 25 zł na 6 miesięcy? Z końcem lutego skończyło mi się pół roku za 25, a zrezygnowałem bo myślałem, że w marcu będzie jakaś promocja na Canal+ ze względu na urodziny. A tu cisza.

U mnie wczoraj na ICA pojawiła się opcja Canal+8 za 25 do końca umowy.  Dotychczas  było Canal+8 za 30 do końca zobowiązania.

Może telefonicznie jest na 6 miesięcy, możesz zadzwonić jeśli chcesz.

Patrz mój post wyżej. Także nie wiem czy dostanę, bo dalej sobie wisi 
Jak tam status, dalej wisi w próżni?

Koledzy, pytanko o Mistrzowską Piłkę. Chcę się upewnić.

W październiku zeszłego roku przedłużyłem umowę z NC+. Zadzwonili sami, nawet wypowiedzenia nie zdążyłem złożyć. Miałem wcześniej extra z 6C+ za 69 zł. Sami z siebie zaproponowali w tej samej cenie to co miałem plus dorzucili HBO (bez GO) na cały okres umowy. Byłem zaskoczony i się zgodziłem. A dopiero po paru tygodniach zorientowałem się, że w ogóle o ligę mistrzów nie zapytałem. No trudno.

Aktualnie w ICA są dwie oferty na MP za 20 zł i 30 zł. Rozumiem, że ta opcja za dwie dyszki jest z zobowiązaniem do końca aktualnej umowy co wygląda średnio jak całe lato i kawał zimy same powtórki tam lecą. Chcem się upewnić że z opcją za 30 zł można korzystać w tym "systemie" włącz-wyłącz. Jak np. dziś włącze tę opcję to marzec mam za free i płacę te 30 zł za kwiecień, jednocześnie w kwietniu składam dyspozycję wyłączenia z końcem kwietnia. Dobrze to rozumiem? Czy jest jakiś okres wypowiedzenia? np. miesiąc, tzn. że jak w kwietniu złożę rezygnację z pakietu to wyłączą dopiero z końcem maja i za kolejny miesiąc będę musiał zapłacić?

Mam nadzieję że jasno opisałem moje wątpliwości.

A ewentualnie druga kwestia czy coś wiadomo, że poza ofertami ICA, tj. na infolinii można mimo trwającej umowy coś uzyskać lepszego z tą Mistrzowską Piłką? Ktoś próbował?

Najtaniej włącz wyłącz.

Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź. Proszę tylko jeszcze o informację czy jak zgłoszę wyłączenie MP powiedzmy w pierwszej połowie kwietnia to wyłączą z końcem jego, czy też to przejdzie na maj.

Proszę o wyrozumiałość, nie korzystałem wcześniej z takich opcji.

Posted (edited)

witam. czy jak włączę dzisiaj opcję dodatkową multi man pack z oferty cennikowej za 30zł to ta opłata będzie naliczona dopiero w kwietniu? a miesiąc marzec to darmowy okres aktywacyjny?

czy doliczą mi jakieś opłaty w kwietniu z korzystanie w marcu? z końcem kwietnia bym zlecił wyłączenie to wtedy by wyszło 15zł/msc?

w prognozie płatności widnieje opłata 30zł dopiero w kwietniu ale już w regulaminie jest wzmianka o opłacie uzupełniającej...

jak to w końcu jest?

Edited by tunnel666666

@tunnel666666  Dopiero w kwietniu zapłacisz 30 i ani grosza więcej. 

@bobo235 Wyłączą z ostatnim dniem kwietnia. Na maj przejdzie jeśli nie zgłosisz wyłączenia.

Ja rozumiem, że się korzysta z czegoś pierwszy raz, ale wszystko jest szczegółowo kilkanaście razy opisane tak samo lub bardzo podobnie. 😁

W dniu 2.03.2019 o 08:25, ShinobiQWE napisał:

Dają jeszcze Canal+8 za 25 zł na 6 miesięcy? Z końcem lutego skończyło mi się pół roku za 25, a zrezygnowałem bo myślałem, że w marcu będzie jakaś promocja na Canal+ ze względu na urodziny. A tu cisza.

Ja dostałem, mogłem na 6 miesięcy lub do końca umowy. 

Posted (edited)
22 godziny temu, ircios napisał:

Ja rozumiem, że się korzysta z czegoś pierwszy raz, ale wszystko jest szczegółowo kilkanaście razy opisane tak samo lub bardzo podobnie. 😁

Widzisz nie zawsze człowiek ma czas by przeglądać różne wątki na forum. Gdzieś wcześniej widziałem że pojawiały się jakieś głosy o tym włącz/wyłącz, ale w szczegóły że tak powiem techniczne się nie zgłębiałem, więc pozwoliłem sobie dopytać o te szczegóły.

A poza tym co byś pisał na forum jakbyś nie mógł udzielać takich informacji... ;)

edit

Zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz. Przy zamawianiu przez ICA jakiegoś pakietu trzeba zaznaczyć opcję:

Cytat

Wyrażam zgodę na uruchomienie usługi przed upływem 14-dniowego terminu, uprawniającego do odstąpienia od umowy i przyjmuję do wiadomości, że w skutek uruchomienia usługi w wyżej wymienionym terminie skorzystanie z prawa do odstąpienia będzie wiązać się z obowiązkiem uiszczenia zapłaty proporcjonalnej do zakresu spełnionego świadczenia.

Zainteresowała mnie szczególnie końcówka: "skorzystanie z prawa do odstąpienia będzie wiązać się z obowiązkiem uiszczenia zapłaty proporcjonalnej do zakresu spełnionego świadczenia."

Może na siłę szukam kruczków w tym zapisie, ale to nie jest tak że jak ktoś zamówi dany pakiet i po dwóch dniach z niego zrezygnuje (patrz LM wtorki i środy) bo ten zapis nie odbiera przecież nam prawa do odstąpienia w ciągu 14 dni (bo to wynika z przepisów prawa) to zapłaci tylko proporcjonalnie za 2 dni z tych 30 zł??

Edited by bobo235

Drodzy forumowicze - czy pakiet mistrzowska piłka działa podobnie jak pakiet Eleven - w opcji włącz 2 dnia miesiąca i wyłącz pod koniec drugiego? Opłata za 1 mc?