Jump to content
vattax

nc+ – opcje dodatkowe

Recommended Posts

panowie,

dostałem odpowiedź z nc+ w temacie promocji HBO na ICA - "HBO I HBO GO ZA 0 ZŁ PRZEZ 1 MIESIĄC - HBO z HBO GO za 0 zł do końca marca, a następnie za 25 zł miesięcznie do końca okresu onaczonego umowy.

oto tresć :

"HBO z HBO GO za 0 zł do końca marca, a następnie za 25 zł miesięcznie do końca okresu onaczonego umowy." jak sama nazwa wskazuje, zobowiązanie jest do końca okresu oznaczonego umowy. Wyłączenie do końca marca nie skutkuje brakiem zapłaty w kolejnych miesiącach". kazała mi sobie skopiować treść maila jako dowód.

zgłupiałem już - włączać to czy nie. 

Tam w ICA w samym opisie jest napisane, że do 31.03. marca można zrezygnować. Coś tam takiego jest: do 31 marca 0 zł, od kwietnia 25 zł lub możliwość rezygnacji. Spójrz dokładnie. :)

Edited by fan tv

@pokrywek Proszę oto zrzut oferty. Jest jasno napisane "wypróbuj ofertę do końca marca bez opłat, a później zdecyduj co dalej" patrz link poniżej :)

Oferta HBO

Edited by przemek505

No i na dole jest napisane, że można zrezygnować.

panowie, rzeczywiście - macie racje w przeciwieństwie do pracownika nc+.

już włączone. dzięki za pomoc (jak zawsze).

Mam umowę do końca marca na wypowiedzeniu i nie ma u mnie oferty na HBO

Mam umowę do końca czerwca. Wypowiedzenie zarejestrowane. W moim ICA była promocyjna oferta na HBO. No  to włączyłem sobie i już działa. Dzięki 😀

Edited by borys19

W dniu 15.02.2019 o 10:50, mixMZ napisał:

Probowalem z nimi ugadac Elevensport za 7.99 ale nie chca dac wiec zastanawiam sie nad opcja wlacz/wylacz 

Może to zależy od pakietu jaki masz. Ja mam podstawę Superpremium z MR za 99 zł + 5 zł za HBO GO, umowa 2-letnia, miałem na rok Eleven za 7,95 zł i w lutym promocja dobiega końca. Napisałem na czacie z pytaniem, czy mogę to przedłużyć to do końca umowy w tej samej cenie. Pani powiedziała, żebym sprawdził promocje w ICA, ale tam nigdzie nie było Eleven. Napisała, że w takim razie trzeba rozmawiać z konsultantem i że może umówić kontakt. Zgodziłem się, po 2 godzinach telefon i od razu propozycja tego co chcę, nawet nie musiałem się targować.

Edited by boss509

Mam pytanie odnośnie pakietu dodatkowego Mistrzowska Piłka. W ICA mam dwie oferty, ta promocyjna za 20 zł/m-c i ta cennikowa 30 zł/m-c. Oczywiście zorientowałem się w temacie, widziałem, że robicie tutaj tak, że np. włączacie usługę w lutym - wyłączacie w marcu i tak do maja, przez co wychodzi 30 zł co 2 m-ce lub 15 zł na miesiąc do maja = 60 zł. Ale jeśli wybrałbym tą ofertę promocyjną jaką mam zaproponowaną, to nie da się przy niej robić tego samego? Tj. 20 zł co 2 miesiące lub 10 zł na miesiąc by wtedy wyszło przecież? Czy przy promocyjnej nie można wyłączyć w taki sposób usługi?  Inna kwestia, po prostu włączyć promocyjny pakiet 20zł/m-c i wyłączyć w maju jak się skończy LM - wtedy też zapłacę 60 zł  (uruchamiam w lutym, naliczenie opłat od marca więc marzec, kwiecień i maj po 20 zł) Więc po co to kombinowanie z usługą w cenie "cennikowej" ? Będę wdzięczny za wyjaśnienie moich wątpliwości :) Pozdrawiam!

Doczytaj najpierw warunki włączenia opcji za 20 zł i za 30 zł.

Edited by roberttosat

No właśnie tez chciałbym to włączyć tylko że to 20zl to by zostało do końca umowy i nie można by było wyłączyć np za 2 miesiące ? Jedynie opcja za 30 daje możliwość wyłączenia w każdej chwili ?

Panowie jak z tą ligą mistrzów? Biorę w tym miesiącu za 30 zł i w kolejnym wyłączam? Płacę wtedy tylko za marzec? Ma znaczenie w jakie dni to zrobię?

Też mnie ciekawi czy można dziś wykupić ten pakiet za 30 zł i oglądać do końca lutego za free a za marzec poleci 30 zł. Końcem wypowiedzenie tej przyjemności i znów za dwa dni uruchomienie. W taki sposób można by "ubiadolić" 4 miesiące do końca LM za w sumie 60 zł - dużo/ nie dużo ale można jeszcze się szarpnąć :)

Ciekawi mnie tylko zapis w regulaminie gdzie są opisane czasy załączenia pakietu i adekwatne do nich wynagrodzenie - z tych zapisów wynika, że w zależności od dnia miesiąca opłata jest procentowa ale jest, a nie jak myślimy miesiąc rozpoczęty za free i kolejny za 100% stawki.

Poprawi ktoś?

ps. umowa przeszła mi na czas określony - mnie się opłaca dopłacać ok. 6 zł

Czyli mogę włączyć normalnie przez moje nc plus, a następnie w marcu napisać, że proszę o wyłączenie usługi z końcem marca? To wszystko? Następnie od początku kwietnia tak samo? Wolę się upewnić, bo nigdy tego nie robiłem.

Edited by fr86

Potwierdzam,

Jestem po rozmowie na "chacie" i liczą dopiero od pełnego miesiąca (choć w regulaminie jest w sumie inaczej) - już włączyłem i planuje zgłosić wyłączenie końcem marca.

Początkiem kwietnia zaś kolejny raz będę chciał uruchomić ten pakiet.

Dziwne, oni to widzą i nie idą po rozum? Daliby taniej to nikt by się nie bawił w takie roszady... choć, dali by taniej to pewnie i tak proceder byłby ten sam :)

A mylisz że ludziom się chce tak bawić o 5 zl (może więcej w skali tych miesięcy gdy nie ma LM). 

Co do HBO to mam zapis rozmowy, że można wyłączyć kiedy się chce, bo mam w planach wyłącznie w maju po grze o tron 

czemu na NC+GO dalej Polsaty Sport Premium działają, nawet jak ktoś nie ma kupionego pakietu?

Zamiast się cieszyć ze możesz oglądać.  :D

Nie wyłączyli nam i tyle. To chyba dobrze?

Edited by kingofsouth

Tylko spróbuj wejść na nc+go na komputerze zobaczysz napis" Error 524 "