Jump to content
vattax

nc+ – opcje dodatkowe

Recommended Posts

2 hours ago, roberttosat said:

Nie ma znaczenia którego dnia miesiąca zlecisz wyłączenie, opcja wyłączy się na koniec miesiąca.

chwila.... 

a co z platnoscia? to gdzie ten trick wlacz wylacz i placic 2x mniej ... ?  no chyba ze po prostu nie placi sie za ten miesiac w ktorym sie wlaczy badz wylacza ... jak to rozumiec... ?

Nie płacisz za miesiąc w którym włączasz opcję dodatkową. Najlepiej to zrobić na początku miesiąca.

Czyli co , jesli wlacze usluge 01 marca i wylacze ja 15-go marca to mam marzec za free i nie bede za niego skasowany w kwietniu;)?

Dlatego pytalem precyzyjnie o daty co i kiedy robic by placic efektywnie polowe.

Edited by tomekb1976
Usunięto zbędne cytowanie.

Marzec będziesz miał za free, zapłacisz za kwiecień (na fakturze kwietniowej). Zlecenie wyłączenia 15 marca będzie ze skutkiem na koniec kwietnia.

W nc+ płacisz za wszystko z góry :)

Edited by misieq

za 5zł to bym z checią wziął.Czyli kontakt telefoniczny z infolinią?? bo w moje nc+ tylko za 10zł jest.Chyba że na czacie z konsultantem da rade?? A jak coś to na jaki nr dzwonić??

Gadałem teraz na czacie z konsultantem.Mogę włączyć za 5zł ale tak jak piszesz shevchenko1987 tylko infolinia.

A trochę z innej beczki ktoś mi wyjaśni o co chodzi z kanałem eleven4. Nie mam wykupionego pakietu eleven. Kanały eleven1-3 zakodowane, a kanał eleven4 świeci cały czas. To jakaś pomyłka czy tak na stałe jest/będzie?

6 minut temu, ShinobiQWE napisał:

Kanał Eleven Sports 4 od początku jest w pakiecie Extra+.

Fajnie, nie wiedziałem w niedziele Real Madryt leci też na 4 więc nie musze wykupywać narazie pakietu. Dzięki za odpowiedź.

11 godzin temu, misiek1985 napisał:

Witam czy C+Discovery i C+seriale można uzyskać taniej niz 10zł mc??

Jak masz pakiet 6 kanałów C+ to zadzwoń na infolinie i za 5 zł uzyskasz te dodatkowe kanały bez problemu.

Pytanko do osób, które mając 6C+ dobrali brakujące 2C+: czy macie w takiej konfiguracji dostęp do C+VOD? Na infolinii twierdzą, że jest to inaczej widziane niż pełne 8C+ i nie ma dostępu do C+VOD.

Guest czarny_figa

Niestety taka konfiguracja nie daje gwarancji posiadania canal+ Vod.Zdarzały się jednak przypadki,że klienci nawet przy przedluzeniu umowy na 6 canal+ nie mieli odłączonego VOD.

Edited by czarny_figa

Dzięki za odpowiedź. Sam kiedyś miałem C+VOD przy C+6, ale przy którymś tam przedłużeniu wyłączyli ten dostęp.

Pytanko do osób, które mając 6C+ dobrali brakujące 2C+: czy macie w takiej konfiguracji dostęp do C+VOD? Na infolinii twierdzą, że jest to inaczej widziane niż pełne 8C+ i nie ma dostępu do C+VOD.
Ja mam C+ VOD przy takiej konfiguracji.
  • Like 1

Ja mając C+6 LIVE dobrałem C+Seriale i Discovery za 5zł uzyskałem dostęp do VOD

Edited by tombik87
  • Like 1

Guest czarny_figa

@tombik87 @torre24 dobieraliscie te 2 kanały do końca zobowiązania?? Znam osobę która dobrala  je za 5zl na 6m i na 100proc  nie miała odblokowanego VOD.

@tombik87

Opcja CANAL+ (2), którą dobierałeś jest z dopiskiem LIVE, czy bez tego dopisku?