Skocz do zawartości
vattax

nc+ – opcje dodatkowe

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

tak, działają - przed chwilą sms że mam dwa dni 

Edytowane przez szymonekre

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sorry,pomyłka z mojej strony.Ostatnie 2 dni z LM bez dodatkowych opłat.Nic nie

dokupywałem.Pakiet Superpremium

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Potwierdzam. Wszystkie kanały PSP świecą w promocji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Weźcie jeszcze zadzwońcie do BOK z zapytaniem dlaczego wam świecą . Co za ludzie .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No proszę jaka promocja. U mnie również działa!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzialaja normalnie, odkodowali na dzis i jutro dla wszystkich. Fajnie, dzis i tak mialem potestowac rozne opcje w internecie, bo najbardziej interesuje mnie Real jutro. Wiec fajnie ze obejrze w spokoju na tv. Dzieki nc+, mila niespodzianka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, śmiechu warte napisał:

Weźcie jeszcze zadzwońcie do BOK z zapytaniem dlaczego wam świecą . Co za ludzie .

Przyszedł SMS od nc+ więc to akcja zorganizowana i nieprzypadkowa ;)

• Popieram 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miło, że NC+ daje kanały jeszcze na dwa dni za free :) Ja akurat wczoraj wykupiłem opcję MP, ale i tak bym wykupił za tydzień gdyby mnie objęła ta promocja. Mam pakiet Premium Max w Cyfrowym Polsacie, a tam jakoś nie widziałem tego typu promocji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj chciałem zamówić MP i niestety dla umów bezterminowych nie ma takiej opcji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Sprawdź w mojencplus, pewnie masz w opcji włącz/wyłącz.

Edytowane przez tomekb1976
Usunięto zbędne cytowanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Właśnie dlatego do nich dzwoniłem. Nie mam takiej opcji w mojencplus.

Edytowane przez tomekb1976
Usunięto zbędne cytowanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pytanko - czy da się wyłączyć Polsat sport premium przez Ica ,czy trzeba dzwonić ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Da się przez ICA.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niespodziewana "promocja" nc+ z LM to raczej krzyk rozpaczy. Ci co uznają zasadę "szybko, szybko zanim dotrze do nas , ze to niemądre"  się zapisali ale wahających się czy za 2-3 dobre mecze/m-c  warto zapłacić 3 dychy chyba więcej. 

Jak ktoś szuka alternatywy: wczorajszy mecz MU-PSG na CBCSport HD  (podobnie mecz LE Fenerbahce-Zenit)  nie był kodowany. Mecz Romy na Idman TV był "kodowany".

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@zuzuik1111 wychodzi nie 30 zł a 15 zł/msc , także bez przesady.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
21 minut temu, zuzik1111 napisał:

Niespodziewana "promocja" nc+ z LM to raczej krzyk rozpaczy. Ci co uznają zasadę "szybko, szybko zanim dotrze do nas , ze to niemądre"  się zapisali ale wahających się czy za 2-3 dobre mecze/m-c  warto zapłacić 3 dychy chyba więcej. 

Jak ktoś szuka alternatywy: wczorajszy mecz MU-PSG na CBCSport HD  (podobnie mecz LE Fenerbahce-Zenit)  nie był kodowany. Mecz Romy na Idman TV był "kodowany".

15 zł na miesiąc. Rzeczywiście kokosy. :D Kiedy jeszcze nie było tak dostępnej Ligi Mistrzów to wiele osób marzyło o opcji za 15 zł na miesiąc. Można obejrzeć 4 całe mecze. Czyli wychodzi 3.75 zł za spotkanie. Toż to wyzysk! Lepiej szukać alternatyw, lewych transmisji w internecie albo oglądać na kanałach z arabskim komentarzem. 😂 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Równie dobrze mozna powiedzieć : zero, pięć czy 10 bo takie dopłaty wnoszą niektórzy. Mozna tez powiedzieć, ze dla wielu abonentów nc+ dostęp do MP czy jak zwał PSP jest zamknięty.

Niemniej 30 to cennikowa stawka dla niedzielnych kibiców ( nie mam złudzeń, CI zagorzali kibice już dawno MP zaabonowali). Obawiam się jednak , ze audytorium  PSP wiosenne i to z jesieni 2018 to zdecydowanie rózne kwoty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Wczorajszy mecz oglądało się bez problemów na odkodowanym PSP.

Dzisiaj przed wyjściem, chcąc nagrać studio pomeczowe niespodziewany komunikat o braku uprawnień na kanałach PSP.

Też tak macie?

Edytowane przez jagoda3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli jednak 2 mecze a nie 2 dni ...

16 minut temu, the cable guy napisał:

15 zł na miesiąc. Rzeczywiście kokosy. :D Kiedy jeszcze nie było tak dostępnej Ligi Mistrzów to wiele osób marzyło o opcji za 15 zł na miesiąc. Można obejrzeć 4 całe mecze. Czyli wychodzi 3.75 zł za spotkanie. Toż to wyzysk! Lepiej szukać alternatyw, lewych transmisji w internecie albo oglądać na kanałach z arabskim komentarzem. 😂 

Jeszcze nie tak dawno prawa do Ligi Mistrzów miał Canal+, więc nie musieliśmy za to dopłacać...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
25 minut temu, shevchenko1987 napisał:

@the cable guy może chociaż tam w studiu nie gotują 😂

Ani jednego studia LM nie oglądałem. Raz na chwilę włączyłem i wyłączyłem od razu. Mogą nawet rozwiązywać krzyżówki na żywo. 🤣

• Haha 1
  • Popieram 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, the cable guy napisał:

Mogą nawet rozwiązywać krzyżówki na żywo. 🤣

...więc żyj i pozwól żyć innym tzn. mieć inne zapatrywania.  Nam nic do tego: co preferujesz i ile płacisz. Ktoś złośliwy powiedziałby, ze 15 zł nigdzie nie występuje w cenniku nc+...więc jest to kwota dla dusigroszy, którzy drzeć będą czy im tej możliwości  wł/wył. nc+ kiedyś nie utnie.

Zresztą jak czytam wątek to kuriozalny jest zapis o opłacie aktywacyjnej -widmo. 

To, ze operator chce zapłaty za wykorzystanie usługi od zamówienia do rezygnacji to rozumiem. 

Jednak zapis o koszcie "aktywacji" usługi (faktycznie przecież mającej miejsce)  w zależności od rezygnacji lub jej braku...to chyba kuriozum. Znacie podobny zapis u kogoś innego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi