Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tego typu wątek sprawdził się swego czasu w dziale Cyfry+ gdzie dzieliliśmy się informacjami na temat cen opcji dodatkowych.

Wpisujmy zatem tu informacje ile na chwilę obecną kosztują opcje dodatkowe (Canal+, HBO, Cinemax, Filmbox itp), jakie ceny promocyjne udało Wam się otrzymać i na jaki okres.

 

Zacznę od siebie. Zaproponowano mi dziś:

- opcja HBO - okres zobowiązania: 6 miesięcy - za cenę 20 zł miesięcznie

- opcja CINEMAX - okres zobowiązania: 6 miesięcy - za cenę 9 zł 90 gr miesięcznie

- opcja Redlight HD - okres zobowiązania: 9 miesięcy - za cenę 9 zł 90 gr miesięcznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Będąc stałym abonentem nc+ mogę sobie włączyć HBO w dowolnym momencie? Jeżeli tak, to jak wyglądają wtedy opłaty? Tylko za pełny miesiąc, czy jakoś inaczej to liczą? Pytam, ponieważ w kwietniu z chęcią bym skorzystał i jeżeli by przeszedł taki myk jak kiedyś w C+ to włączyłbym 2 kwietnia a zapłacił tylko za maj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

MZKS1929 skąd info na temat promocji w tej cenie na paczkę Filmbox? Nie mogę na stronie ncplus nic znaleźć na ten temat? Na jaki okres czasu obowiązuje opłata promocyjna 4,9zł i czy później można wyłączyć opcję, czy płaci się w standardowej cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I później można zrezygnować czy przechodzi to na jakiś dłuższy okres poza ceny promocyjne? Inna sprawa czy warto nawet za tą piątkę? Niby miałem paczkę Filmbox w CP przez parę miesięcy i może z 1-2 filmy przez ten czas obejrzałem, z drugiej strony cena nie jest wygórowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

W każdym punkcie sprzedaży (APS) bez żadnych dodatkowych warunków 8)

 

To możecie dostać w APS:

 

- HBO pełne 3 miesiące 0 zł + 3 miesiące 20 zł

- HBO GO 6 miesięcy za 5 zł + miesiąc wykupienia 0 zł

- Cinemax 9.90 zł na 6 miesięcy

- Filmbox 4.90 zł na 6 miesięcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po kontakcie z infolinia i nie wiem czy trafiłem na trudnego konsultanta czy zmieniły się warunki oferty aby z niej skorzystać powiedział że muszę dokupić jedna z 3 opcji :

 

- Multiroom (powiedzialem ze mam ale go interesowaly nowe aktywacje)

- NC Unlited

- Dodatkowe kanały powyżej 10ZL (np. HBO GO)

 

Stwierdziłem ze skoro zmieniają warunki oferty to mnie to nie interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...