Jump to content
vattax

nc+ – opcje dodatkowe

Recommended Posts

W regulaminie jest "Opłata Uzupełniająca" dla Ligii Mistrzów. W innym miejscu jest napisane, że opłaty są pobierane od przyszłego miesiąca. Jak to ostatecznie wygląda?

Edited by matt12345

Witam. Może mi ktoś wytłumaczyć tak łopatologicznie czy lepiej jednak wsiąść MISTRZOWSKĄ PIŁKĘ ze zobowiązaniem po 20zł lub czy można dostać taniej bez przedłużania umowy? Czy lepiej, bez zobowiązania i móc włączyć i wyłączyć? Czytam ten wątek, ale nie do końca wszystko rozumiem, z tym włączeniem i wyłączeniem.

Z góry bardzo dziękuję.

Jak wlaczysz w lutym za 30 zl to zapłacisz w marcu.

Wyłączysz na koniec marca. 

Następnie wlaczysz w kwietniu a w maju wlaczysz. Znowu 30 zl,ale tylko za maj. 

LM kończy się w maju. 

Czyli przez 4 miesięce płacisz po 15 zl miesięcznie albo 30 zl co 2 miesiące. 

Do tego od czerwca do sierpnia to martwy czas (w sierpniu jest tylko 4 runda el. LM.)

Dalsze 60 zl jesteś do przodu, chyba że lubisz powtórki. 

Co się bardziej opłaca? 

• Thanks 1

Czy przedłużał ktoś ostatnio Eleven za 7,95 zł? Dobijam do półmetka 2-letniej umowy na Superpremium, od 1 marca 2018 mam Eleven za 7,95 zł na rok. Najchętniej przedłużyłbym to na takich samych warunkach.

3 godziny temu, boss509 napisał:

Czy przedłużał ktoś ostatnio Eleven za 7,95 zł? Dobijam do półmetka 2-letniej umowy na Superpremium, od 1 marca 2018 mam Eleven za 7,95 zł na rok. Najchętniej przedłużyłbym to na takich samych warunkach.

Ja przedlużalem parę tygodni temu Eleven I bez problemu dostałem za 7.95

• Thanks 1

Mnie konsultant ostrzegał przed opcją włącz / wyłącz w Mistrzowskiej Piłce. Powiedział, że tam jest "haczyk" z tą opłatą aktywacyjną i lepiej wziąć zobowiązanie do końca umowy.

Serio. Trochę się zdziwiłem i w sumie nie wydawał się nieszczery, ale kto wie. Powiedział, że ta opcja włącz / wyłącz się w przypadku Mistrzowskiej Piłki nie opłaci ze względu na "haczyk"

Ale jaka jest prawda, to pewnie się przekonamy po kilku miesiącach.

Z drugiej strony jaki sens miałoby dawanie opcji za 20 złotych do końca umowy, jak można byłoby ją mieć za 15 bez zobowiązania?

Edited by przemm82

W dniu 2.02.2019 o 13:51, ajax1982 napisał:

Czy MP ZA 30 zł można wyłączyć mailiowo albo przez live chat

Wychodzi na to, że ta opłata aktywacyjna jest naliczana zawsze. Tak wychodzi z dokumentów (tabelka) i tak twierdzą konsultanci. Nie będzie tak kolorowo jak np. z Eleven....

W dniu 2.02.2019 o 17:58, roberttosat napisał:

Tak jest w regulaminie opcji.

Gdzie tak jest?

W regulaminie widzę tylko zapis, że nawet odstępując w ciągu 14 dni za aktywację trzeba płacić, a nie że tylko odstępujący muszą płacić.

• Like 1

Jest tak jak napisano wcześniej. Jeśli uruchomisz sobie MP dziś i wyłączysz na koniec marca zapłacisz 30 zł, czyli średnio miesięcznie 15 zł, co jest < niż 20 zł z zobowiązaniem do końca umowy. Mam nawet podkładkę z czata z konta mojencplus, konsultant wprost policzył mi, ile będzie kosztować uruchomienie oferty 1 marca i wyłączenie na koniec kwietnia, będzie to kwota 30 zł, opłata aktywacyjna, cytuję "nie jest obecnie naliczana". Nic nie stoi też na przeszkodzie by ten manewr powtarzać. Pozdrawiam

Ja nie wiem czy ktoś z was zauważył , ale opłata aktywacyjna jest tylko przy MP.   I tutaj jest ten tzw. haczyk.

Inne kanały jak chce się włączyć tym waszym sposobem włącz/ wyłącz nie mają takiej adnotacji.

Eleven 15,99 pln:

2019-02-10-212022.jpg

MP:

psp.jpg

37 minut temu, Jawor86 napisał:

opłata aktywacyjna, cytuję "nie jest obecnie naliczana". Nic nie stoi też na przeszkodzie by ten manewr powtarzać. Pozdrawiam

Dobrze napisane "obecnie".

Tak na marginesie, jeśli pan X nie zapłaci opłaty aktywacyjnej a pan Y zapłaci. To pan Y nie będzie nic mógł reklamować bo w regulaminie jest jasno napisane.

No, ale kto nie ryzykuje ten nie ma. ;)

Edited by kingofsouth

Ja pisałem na czacie z konsultantką i zapewniała mnie, że opłatę aktywacyjną za MP zapłacę tylko wtedy gdy zrezygnuje z opcji w ciągu pierwszych 14 dni od włączenia. Jeżeli nie skorzystamy z przysługujących nam 14 dni na odstąpienie od umowy to opłata nie zostanie naliczona. Zapis z czatu zachowałem sobie na kompie, gdyby jednak zachciało im się doliczyć taką opłatę.

W tym punkcie nie ma nic o tym, ze opłata aktywacyjna zawarta w tabeli opłat nie będzie naliczana. Jest tylko o tym, ze nawet jak odstapimy w ciagu 14 dni to bedziemy musieli ja poniesc. Nie ma tam slowa o tym, ze TYLKO wtedy jak to niektorzy tu rozumuja.

Na czacie rowniez przyznaja, ze oplata aktywacyjna ma byc ale narazie nie bedzie naliczana. W tym nadzieja, ale lepiej rozmowe zachowac na poczet reklamacji.

Nie dziwne, ze programy typu uwaga maja tyle tematow jak ludzie czytaja ze zrozumieniem jak czytaja...

Czyli nie wiadomo czy opłata aktywacyjna będzie pobierana przy opcji włącz/wyłącz? A LM już we wtorek hmm :(

7 godzin temu, bartc1 napisał:

A LM już we wtorek hmm :(

Nadal kanały PSP świecą w NC+GO.  

Edited by kingofsouth

8 godzin temu, freshmind napisał:

W tym punkcie nie ma nic o tym, ze opłata aktywacyjna zawarta w tabeli opłat nie będzie naliczana. Jest tylko o tym, ze nawet jak odstapimy w ciagu 14 dni to bedziemy musieli ja poniesc. Nie ma tam slowa o tym, ze TYLKO wtedy jak to niektorzy tu rozumuja.

Na czacie rowniez przyznaja, ze oplata aktywacyjna ma byc ale narazie nie bedzie naliczana. W tym nadzieja, ale lepiej rozmowe zachowac na poczet reklamacji.

Nie dziwne, ze programy typu uwaga maja tyle tematow jak ludzie czytaja ze zrozumieniem jak czytaja...

Co ty gadasz - jest jasno napisane że tylko w przypadku odstąpienia:

.Abonentowi przysługuję prawo do odstąpienia od złożonego zamówienia w terminie 14 dni od Aktywacji Opcji dodatkowej. W przypadku skorzystania przez Abonenta z prawa do odstąpienia od zamówienia, będzie on zobowiązany do zapłaty za świadczenia spełnione do momentu odstąpienia, tj. Opłaty Aktywacyjnej w wysokości 15 zł oraz Opłaty za dostęp do Opcji dodatkowej, w wysokości wyliczanej proporcjonalnie do zakresu spełnionego świadczenia.

7 godzin temu, bartc1 napisał:

Czyli nie wiadomo czy opłata aktywacyjna będzie pobierana przy opcji włącz/wyłącz? A LM już we wtorek hmm :(

Ano właśnie nie tak jasno jest to napisane niestety, bo jest informacja o świadczeniach spełnionych do momentu odstąpienia (opłata aktywacyjna jest tutaj świadczeniem, które już się wydarzyło). Ale trzeba być dobrej myśli, może nie policzą, a screen z czatu z konsultantem na pewno warto zostawić default_smile.png

"świadczenia spełnione do momentu odstąpienia, tj. Opłaty Aktywacyjnej"

Po wejściu w szczegóły oferty "Mistrzowskiej Piłki" w ofercie cennikowej i sprawdzeniu prognozy płatności na kolejne miesiące, przyjmując że chciałoby się włączyć dzisiaj to opłata naliczona w marcu wynosi 30,00 zł więcej do wartości obecnej rachunku, więc wynikałoby z tego, że opłata aktywacyjna nie jest pobierana.  

Edited by shevchenko1987

Opłata aktywacyjna jest tylko ponoszona w przypadku odstąpienia. tak mówią konsultanci nawet.

21 minut temu, NobelM napisał:

I tego się trzymajmy.34d6ddcc875266b52b00811228a2b845.jpg

To ciekawe, ta sama Angelika (chyba że jest ich kilka) napisała mi z 15 minut temu że nie będzie żadna pobierana opłata aktywacyjna (jak zrezygnuję w marcu a opcję uruchomię w lutym), dodała że jak dalej będzie taka możliwość to można będzie na tych samych zasadach działać co dwa miesiące (korekta) :)

Edited by szymonekre