Skocz do zawartości

Klan


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Według danych z marca tego roku - 2,5 mln widzów, więc całkiem sporo: http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/klan-ze-stabilna-ogladalnoscia-serial-sledzi-2-5-mln-osob-tvp1-wygrywa-z-konkurencja

 

Z drugiej strony już od pewnego czasu były spekulacje na temat zakończenia produkcji tego serialu. Zastanawiam się jednak, czy ten news z 3 odcinkami nakręconymi nie jest sztuczką zrobioną z powodu sezonu ogórkowego, żeby tylko mieć co gadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze! Bo skoro serial ten przynosi takie straty to po kiego grzyba nadal go kręcić? Ogląda to ktoś jeszcze w ogóle? :roll:

 

Lepszy Klan, jak jakieś nowe bzdety co chcą nakręcić typu: opowieść o żołnierzach wyklętych czy polska wersja tureckiego gniotu. Co za szajs...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw co ewentualnie daliby w zamian ? Jednak ludzie się przyzwyczaili, że między 17-18 zawsze był Klan. Jak widać ma sporą oglądalność i ciężko to będzie zastąpić. Opadnie boom na tureckie seriale (jeśli już się nie wygasza) i będą mieli problem. Ja tam czasem na Klan spojrzałem - można się było pośmiać przy kawie. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio Klan był o 18. Jeśli zdejmą ten serial z anteny, na pewno będą protesty. Widzowie jeszcze o tym nie wiedzą, są wakacje i nikt się tym nie interesuje. Może być różnie, ja jestem za pozostawieniem tego serialu. Może nie jest wysokich lotów, ale ma swoją atmosferę. Dzieje się w tym samym czasie co rzeczywistość, więc ludzie przeżywają wraz z aktorami różne uroczystości, święta itp. Serial zadomowił się wśród widzów, mało jaki program ma oglądalność o tej porze 2mln.

Każde inne zastąpienie tego serialu turecką szmirą jest porażką TVP.

Edytowane przez kfm877
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady. Jak kasowali "Plebanię", "Złotopolskich" czy "Modę na sukces" też miały być protesty. A co byś chciał, aby "Klan" był właśnie taką polską niekończącą się "Modą na sukces"? Kiedyś trzeba w końcu skończyć i dać coś nowego.

Nie zgodzę się, że tureckie seriale są porażką TVP. Wręcz przeciwnie. "Wspaniałe stulecie" (a teraz "Sułtanka Kosem") okazało się hitem, w konsekwencji czego zakupiono kolejne seriale. "Tysiąc i jedna noc", "Grzech Fatmagul" czy "Rozdarte serca" na pewno też nie są "szmirami". Niosą pewną misję.

Edytowane przez Tim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ''Klan'' już dawno się wypalił m.in. po śmierci aktorów grających Marię i Władysława Lubiczów, czy po uśmierceniu Ryszarda i Krystyny Lubiczów. Zresztą ten serial mimo to nadal się trzyma i jest rekordzistą, jeśli chodzi o największą ilość odcinków w polskich serialach. Zresztą za ''Klanem'' by płakali głównie hejterzy tego serialu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee, masz uprzedzenia. :wink: Ja na początku też ich nie oglądałem, bo również myślałem że to [beep]. Wciągnąłem się jednak po pewnym czasie we "Wspaniałe stulecie", a później (ze względu na udział H. Ergenca) także w "Tysiąc i jedną noc".

Nie tak dawno (1.07) na TVP Historia był dokument "Kismet - turecka telenowela zmienia świat". Tam znakomicie została przedstawiona misja tych seriali (omówione zostały m.in. "Grzech Fatmagul", "Tysiąc i jedna noc" oraz "Wspaniałe stulecie"). Dokument ten będzie wyemitowany także na TVP Kultura 16.07 o godz. 4:50. Polecam go nagrać i obejrzeć. :smile:

Co do "Klanu", był czas że go oglądałem. Ale to było 10-15 lat temu. :wink: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 9 miesięcy temu...
  • 1 rok później...
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...