Jump to content

Recommended Posts

Możliwe że nc+ coś oszukuje albo ktoś aktywował przez pomyłkę. Ja raz kupiłem kartę i też dostałem info że karta aktywowana rok temu a na karcie odczyt dat był z 2013r.

Rozmawiałem z osobą, która sprzedawała kiedyś komplety dekoder+karta i okazuje się, że ma obecnie na stanie całą partię aktywowaną -ok. kilkadziesiąt zestawów. Pozostaje mi prosić sprzedawcę o interwencję w nc+ :( Dokładnie jest jak mówisz - uprawnienia na moich kartach są z datami 2013. Ehhh

Słyszałem o takich przypadkach, że koledzy z innego forum dzwoniąc na infolinię nc+ z pytaniem z jakiej oferty pochodzi karta (np Świat HD czy NC+ MIX) dostawali odpowiedź, ale przy okazji byli "nagradzani" aktywacją owej karty, choć o to nie prosili. Nie wiem czy konsultant to robił celowo, czy przypadkowo (jakiś błąd systemu). Być może tu zadziałało coś podobnego - sprzedawca dzwonił, pytał i jako bonus dostał aktywację. Raczej niemożliwe, żeby nc+ sam z siebie te karty aktywował. 

Edited by maniek357

Ja miałem taki problem z zestawem TNK HD. Zestaw był nie od pary, został jakoś poskładany w systemie, a jak już to zrobili, to się okazało, że karta była po okresie promocyjnym (mimo, że miała fabryczne uprawnienia)... Bajzel mają.

Kontaktowałem się z infolinią - wszystkie karty były aktywowane telefonicznie w grudniu 2015 - różnica kilku dni w datach. Są do nich numery dekoderów, ale mam wątpliwość czy to cokolwiek da.

3 karty w ogóle nie widnieją w systemie.

Zakup od firmy Sat-mar.

Pozostaje chyba męczyć sprzedawcę :(

Edited by wojgp

Po okresie próbnym przeszedłem na dwunastomiesięczną umowę.

Po jakim okresie czasu otrzymam potwierdzenie mejlowe zawartej oferty?

Otrzymałem mejla z tytułem: Potwierdzenie przyjęcia zamówienia: promocja mixcomfortplus

Otrzymam również dokumenty/szczegóły oferty?

Infolinia powiedziała, że otrzymam dokumenty po 24 godzinach.

Jedyny załącznik to ncplus-logo-napis.png

Witam wszystkich ponownie,

nie mogę edytować mojego starego postu, a więc dodam jedną krótką aktualizację.

Dokumenty wraz z umową przychodzą na drugi dzień roboczy.

Poza tym zauważyłem, że niestety nie można przejść z oferty NC+MIX z własnym sprzętem na tej stronie: http://ncplus.pl/sklep/telewizja-na-karte-domowy-hd-plus 

Zostaję się przeniesionym do aktualnych ofert dla nowych klientów.

Pozdrawiam

Zastanawiam się nad skorzystaniem z tej oferty i tu pytanie. Można wyrwać dopełnienie do extra+ potem coś taniej?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Nie podpisuj umowy na własnym sprzęcie.Wiele razy o tym pisano.W razie jakichkolwiek problemów z dekoderem zostaniesz z umową be z możliwościowi oglądania czegokolwiek.

Bujda. Jest wiele sposobów by w razie coś miec nowy dekoder.Nie mam zamiaru tłumaczyć ale spokojnie warto conaxa podpisać

Miałem umowę na dekoder z oferty NC+ MIX na 12 miesięcy. Umowa została wypowiedziana i zakończona. Czy ten dekoder można jeszcze użyć jako prepaid, czy nie jest to już możliwe i można go wyrzucić na śmietnik? :)

Jak prepaid już raczej nie, ale zawsze na abonament Cie p[beep]rną :D

@brumq

Tak tu masz stronę i pokazane jakie są możliwości nie patrz na ceny tylko na tabele (podano dla przykładu jakie są opcje dodatkowe)  

Pozdrawiam Adam :)