Skocz do zawartości

nc+ MIX


jimmyboy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Musiały strasznie słabo schodzić, skoro przerzucają z oferty Świat HD do oferty NC+ Mix.

Podsumowując: chcesz dostać BXZB/BZZB szukaj sobie sam w sklepie.

W sierpniu 5800sx w zestawie z Świat HD w sklepie kupowałem już w opakowaniach NC+ i z takim logo na deku, ale były same BSLA (wszystkie sprawdziłem :wink: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś chciałem kupić tą wspaniała ofertę.Więc pojechałem do Puław odwiedziłem dwa punkty NC+ w jednym brak oferty w drugim tylko niestety 2 białasy BSKA.W Euro Agd Avansie i Media Ekspert pierwsze słyszą o czymś takim.Zrobiłem 25 kilometrów wiec pojechałem kolejne 60 do Lublina.Tam odwiedziłem 6 punktów NC+ dwa zamknięte kolejne 4 oferty brak.W jednym punkcie pracownica powiedziała że nie wie co to jest ale oni tego nie maja i mieć nie będą.W jednym punkcie serwisowym dowiedziałem się że to wielka nowość i może jutro będą mieli.W kolejnym punkcie serwisowym dostałem informacje że oni tego nie maja bo to nie jest przymusowe.Jeszcze do tego odwiedziłem w Lublinie dwa sklepy Euro Agd i Mediamarkt oczywiście ta oferta to dla nich ciemna magia.Ale czego się spodziewać po NC+.Kolejna klapa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ufasz "internetom"? :wink: Jak mówiłem, na alledrogo są dwie aukcje (111 zł i 115 zł licząc już z wysyłką) z BXZB w ofercie NC+ MIX - kwestia poproszenia sprzedawcy żeby przed wysyłką otworzył i sprawdził naklejkę na dekoderze czy na pewno jest to BXZB. Przekrętu z podłożeniem innego dekodera bez naruszenia plomby w ten sposób nikt nie zrobi, bo nie dałoby się wtedy aktywować karty z zestawu (byłaby już aktywna).

 

Cała ta sytuacja daje do myślenia, jak potężną ilość BSKA i BSLA musi mieć ITI :shock: który już raz mówi się, że na przeróbki zeszła już większość towaru, a tu kolejne fale dostaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie rozumiałem takich gospodarnych inaczej (jak choćby @moryl). Najpierw dzieli włos na czworo jak by to chciał ekonomicznie, a potem zjeździ taki pół Polski , na paliwo wyda dziesiątki złotych i ma radochę, ze kupił 5 zł taniej....

czym tu się w końcu ryzykuje ? Stówką? Nie osieszajmy się.

Rozumiem jakby chodziło o drogi sprzęt? Moze warto szukać tego wybranego, ale w tym przypadku gość robi kabaret.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w końcu dotarłem do APS,ale u mnie mają po dwie sztuki na krzyż z każdego modelu i oczywiście brak BSKA.Jednak w sumie może to i dobrze bo dziś w znanym sklepie internetowym wypatrzyłem moduły nCam z pakietem Cana+ Platinium.Cena 499 za 3 miesiące domowego HD +3 miesiące Canal+ Platinium lub 1399 za 3 miesiące domowego HD +12 miesięcy pakietu Canal + Platinium.Czyżby była możliwość podpisania umowy posiadając moduł? ciekawe zwłaszcza że produkt został dodany dziś do oferty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie rozumiałem takich gospodarnych inaczej (jak choćby @moryl). Najpierw dzieli włos na czworo jak by to chciał ekonomicznie, a potem zjeździ taki pół Polski , na paliwo wyda dziesiątki złotych i ma radochę, ze kupił 5 zł taniej....

czym tu się w końcu ryzykuje ? Stówką? Nie osieszajmy się.

Rozumiem jakby chodziło o drogi sprzęt? Moze warto szukać tego wybranego, ale w tym przypadku gość robi kabaret.

Jaki pół Polski ok.120 km to dla Ciebie pół Polski?Mnie stać na paliwo i mam dobre auto wiec taka odległosc to dla mnie nic nawet dekoder CP oddawałem do ich siedziby a nie wysyłalem.A do Warszawy mam w dwie strony ok.280 km.I nie chodzi o 5 czy 50 zł tylko jak coś kupuje chce to zobaczyć i wypytać o pewne szczegóły oferty.Oczywiście dowiedziałem sie kilka rzeczy o tej ofercie wiecej niż z tego forum.Mało tego dostałem informacje jak to jeden punkt się sprzedał CP i na jakich warunkach.Wiem od wczoraj gdzie jest centrum NC+ a gdzie są punkty serwisowe.I nie kupię tej ani innej usługi przez internet bo w punkcie mam możliwosc zobaczenia produktu i o wszystko wypytać.A dla Ciebie @bat filozofie niedawno pisała jedna osoba ze usługa ta jest dostępna w Lublinie w Euro.A najpierw zdecydowałem się pojechać do jednego punktu a reszte miałem po drodze i markety też. @Grabar nie ufam.Dogadałem sie z gościem z jednego punktu że jak bedę miał ochotę to mogę odebrać dekoder kilka km, od domu za kilka dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę Cię martwić moryl, ale 99% sprzedawców nigdy nie będzie rzetelnych :wink: ostatnią rzeczą jaką należy w życiu robić to ufać papugom (oczywiście szanuję tych uczciwych), którzy mają wytyczne co sprzedać, a co nie i żerują na niewiedzy klienta. Już po forum walały się przypadki osób, które kupiły telewizor bez tunera DVB-S, a z modułem nCam, bo "sprzedawca powiedział, że będzie działać" albo możesz poczytać co "wiedzący wszystko, bo będący blisko operatora" konsultanci nc+ robią z klientami i jak pięknie ich kłamią, a przecież to "fachowcy" :) a wyrobić zdanie na temat danego produktu można bez żadnego eksperta - wystarczy pogoglować za danym produktem + fraza "opinie". Wtedy zapewne trafisz na multum tematów na forum czy ceneo/opineo/skapce inne nokauty i sam możesz ocenić zalety czy wady danego produktu.

 

Jednak rozumiem nieufność względem transakcji internetowych - wielu moich znajomych (szczególnie starszych) robi dokładnie to samo bojąc się chińskiej atrapy albo cegieł. Moim zdaniem jest to strach nieuzasadniony, ale należy szanować zdanie innych. :wink:

 

Wracając do właściwego tematu, na innym forum wyczytałem, że ktoś zamawiający recordera przez stronę nc+ dostał serię BZZB, więc dalej jest ruletka z seriami, które wysyłają. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego @Grabar wszystko kupuje w sklepach jeżdze ogladam a do tego śledzę internet i opinie.Nigdy nie kupuje od razu tylko jest to decyzja przemyślana.Na temat konsultantów nie bedę sie wypowiadał.Wszyscy są dobrzy a mam lub miałem do czynienia z NC+, CP,TP,Orange i wszędzie były problemy i kłamstwa.A dekodery serwisuje niestety ta firma co Swiat HD.Zobowiazanie można już podpisać w dniu zakupu ewentualnie nawet po wyłączeniu sygnału po 31 dniach.Zobowiazanie można bedzie wypełnić na dwa sposoby internet punkt.Aktywacja esemes lub przez bok punkt ale dwa ostatnie metody od razu podajemy dane.Po zakupie tej usługi nie mamy co liczyć na pomoc punktu zostaje tylko telefon.Usługi brak w punktach bo poprostu nie opłaca im się sprzedawać bardzo mała prowizja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...