Skocz do zawartości

nc+ MIX


jimmyboy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj aktywowałem zestaw do teraz ciemność na ekranie.To jest Nowa Definicja Rozrywki.W przewodniku jest że aktywacja do 2 dni roboczych.A co jak w następnym tygodniu będę miał czarny ekran?Mogę zanieść spowrotem zestaw do Centrum NC+ i żądać zwrotu pieniędzy?Chyba regulamin i ich też obowiązuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

litości.Sam piszesz , że aktywacja do 2 dni roboczych.Czy ten 2 dzień roboczy przypada na dzień dzisiejszy? Bądźmy poważni i wpisujmy posty , które coś wnoszą sensownego a nie typu powyższego.Pytania a co bedzie jak coś się nie wydarzy za 2 dni. A co będzie jak wiatr zerwie linie elektryczną . A co będzie .... itp to nie na tym forum. Zawsze możesz zanieść zestaw i chcieć zwrot kasy-- inna sprawa , że Ci nikt jej nie zwróci bo nie ma podstawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

litości.Sam piszesz , że aktywacja do 2 dni roboczych.Czy ten 2 dzień roboczy przypada na dzień dzisiejszy? Bądźmy poważni i wpisujmy posty , które coś wnoszą sensownego a nie typu powyższego.Pytania a co bedzie jak coś się nie wydarzy za 2 dni. A co będzie jak wiatr zerwie linie elektryczną . A co będzie .... itp to nie na tym forum. Zawsze możesz zanieść zestaw i chcieć zwrot kasy-- inna sprawa , że Ci nikt jej nie zwróci bo nie ma podstawy.

Poczytaj to i inne fora to się dowiesz ile najczęściej trwa aktywacja.Jestem pewien że nic z tego nie będzie.Nie pasuje nie czytaj i nie Ty tu decydujesz co sie pisze co nie.A o opinie pytałem nie Ciebie tylko osoby które mają jakąś wiedze w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktywowałem 2 zestawy i 2 odpaliły w ciagu ok 15-max 20 minut. Nie zadnym smsem tylko zadzwonilem na infolinię i kobitka mi pstrykla od ręki . Problem ( z 1 szt) w tym że mimo kilkukrotnej reaktywacji (tel do BOK) wciąz nie mam pełbej oferty , w systemie niby jest bo było sprawdzane ale jakos uprawnienia nie dochodzą czy z dekoderem cos nie tak, sam nie wiem. Ktos napisał ze to wina kondensatorów....i co dalej ? Spotkal sie ktos z czyms takim ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja aktywuje też drugi zestaw.Do tego dekodery CP i C+.Ale żadnego 27 godzin.A dzwonić nie będe dzwoniłem na zwykłą infolinie NC+.Pierwszy konsultant zajmował sie dekoderami niby C+.Kazał dwonić do tych co zajmują się N ale oni dali tylko numer za 1,23min.A nie mam zamiaru kolejny raz dzwonić i kolejna rozmowa kilkanaście minut.Czekam do środy czwartku i dzwonie do Centrum NC+ z reklamacją.Dobrze że tam kupowałem ten zestaw.@emc ale mi sam dekoder wskoczył na 11 kanał i jest cały czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę przedłużyłem telefonicznie w październiku 2013. Obowiązuje do 30.04.2015r.

Wcześniej posiadałam "n" w promocji "Wielka Rewolucja" w cenie 48 zł/mc z dekoderem CLRA 500GB.

Niestety kilka tygodni później pojawiła się oferta NC+MIX.

Zadzwoniłem do BOA, czy można zmienić (w końcu taka sama kwota abonamentu, taki sam pakiet programów a jeszcze oddałbym im dekoder CLRA 500GB) - niestety "na razie nie ma takiej możliwości".

Jedyna możliwość to czekanie na usunięcie kanałów, podwyżka abonamentu lub dokonanie cesji umowy na inną osobę (niestety nie ma zainteresowania).

Spróbuj reklamować dekoder że masz z nim problemy - zaniki sygnału i tak dalej.

Próbuj dzięki temu uzyskać moduł do umowy NC+. Dają zamiast dekoderów. Moduł w telewizor i po kłopocie.

Byłem w BOA i niestety mogą tylko wymienić dekoder. Kategorycznie nie ma żadnych możliwości otrzymania w zamian za dekoder modułu CAM :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprawnienia łapać na TVP1 HD, lub MGM HD. Oba kanały nadają z tego samego transpondera. Trzy dni temu aktywowałem zestaw za pomocą smsa. Po 20 minutach wszystko pięknie świeciło.

A u mnie już 46 godzin i nic czarny ekran.I tak pewnie zwalą winę na mnie.Najchętniej bym oddał ten bubel ale pewnie nie ma takiej możliwości.Załatwienie coś u nich to tragedia sam czekałem kilka miesięcy na zwrot nadpłaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie aktywacja trwała może z 1mi. Najpierw przygotowałem sobie na kartce numery dekodera i karty podłączyłem degoder do tv i sat odczekałem czas do uruchomienia, sprawdziłem sygnał z anteny.

Wziołem tele w renke zadzwoniłem podałem numery dekodera i karty gdy jeszcze konsultant powiadamiał mnie bym do pełnej aktywacji programów ustawił na nr. 11 TVP 1 HD dekoder od razu odpalił i konsultant nie zdąrzył dokończyć informacji o której wyżej pisałem a dekoder działa. O dziwo na tak wiekowy sprzęt to ma bardzo dobry obraz az jestem w szoku :) pozytywnym szoku. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NC+Mixa jeszcze nie testowałem, ale ŚwiatHD śmiga. Kartę aktywowałem w orginalnym dekoderze, przez telefon (wcześniej używałem TNK HD i smsem się nie da kolejny raz), ale że mam parę kupionych kart to i ścieżkę aktywacji w Enigmie za jakiś czas będę sprawdzał. RSA trzeba wpisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktywacja odbywa się z transpondera 11449 H SR 27500 FEC 3/4 system kodowania karty CONAX Caid 0B01(n,nc+,nc+mix,smart HD+,TNK HD) lub 10982 H SR 27500 FEC 3/4 system kodowania Seca Mediaguard 4 (potocznie S4 CAID 0068 siwa z logo Cyfry+ lub Nagravision 3 (potocznie N3 Caid 1813 czerwona z logo Cyfry+)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na jednym zestawie miałem takie coś, że po prawie 3 miesiącach używania nie miałem obrazu na żadnym kanale. Czasem losowo, czasem po chwili użytkowania. Ciekawe było to, że net i nagrania działały zupełnie normalnie. Mój strzał (bo SKYMAX nic nie napisał poza tym, że wymienili dekoder) jest taki, że któryś kondesator na głowicy zaczął puszczać. Zarówno elektrolit, jak i składową stałą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...