Skocz do zawartości

nc+ MIX


jimmyboy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Kupiłem zestaw nc+mix z modułem cam 25 listopada. W salonie zaproponowali mi popisanie umowy na czas określony za 29 pln miesięcznie pakiet comfort +. W salonie miel problemy z internetem i stwierdziłem ze zrobię to sam przez internet. Następnego dnia 26 zawarłem umowę na czas określony 12m na stronie nc+. Po rejestracja sms i podłączeniu modułu w tv zauważyłem ze nie mam 1 miesiąca na start . Czyli pełen pakiet http://ncplus.pl/sklep/promocje/zestaw-platinum-camhd.

Na infolini powiedzieli że nic nie mogą z tym zrobić - dział reklamacje tak samo. Ktoś ma jakiś pomysł co zrobić z tym fantem żeby mieć ten miesiąc z canal+ ze free ? Odstąpić od umowy zawartej na odległość , wiem ze jest na to 10 dni ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chlopie bigosu narobiles kupiles przecież moduł z 1 miesiącem bezpłatnym wystarczyło aktywować kartę i tyle

Nie czytales na opakowaniu instrukcja itp ?

Nie odstapisz juz od umowy bo wyrazales zgodę na to ze ci nie przysługuje taki drobny druczek na stronie przy wypełnianiu formularza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie karty są przeznaczone zapewne dla osób wtajemniczonych z dekoderami na linuksie, które jak najbardziej na gołej karcie odbiorą całą paczkę :) łącznie z kanałami parowanymi..

I z tego co widziałem, popyt na takie karty występuje nieprzypadkowo :P

 

Co do kart 3-miesięcznych - to nie są przypadkiem karty Świat HD? Wszystkie te parowane karty "N" i tak wyglądają tak samo. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock: wcale nie muszą być szybkie.

 

Wszystkie karty (wolne/szybkie) z tunerów BSKA/BSLA działają bezproblemowo, tylko, jak sama nazwa wskazuje - wolna karta pracuje ma dłuższe czasy odpowiedzi niż karta szybka. Tylko tyle. :P

 

Stąd nie dziwcie się występowaniem powyższych ofert, bo karty te mają wbrew pozorom wielu zadowolonych kupców. :wink:

 

Ciekawe ile takie wtajemniczenie kosztuje haha.

Nic. Wystarczy czytać ze zrozumieniem różne fora tv-sat. Jeśli kogoś to interesuje to taka wiedza przyswaja się sama :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie karty są przeznaczone zapewne dla osób wtajemniczonych z dekoderami na linuksie, które jak najbardziej na gołej karcie odbiorą całą paczkę :) łącznie z kanałami parowanymi..

I z tego co widziałem, popyt na takie karty występuje nieprzypadkowo :P

To ja wiem, że da się tak zrobić 8) pytanie co ma zrobić z taką kartą laik, który myśli, że działać ona mu będzie na każdym tunerze z czytnikien Conax? :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy szybka czy wolna to jest praktycznie obojętne. Grunt żeby karta była z tunera ADB ITI 5800S lub 5800SX - obojętnie czy to z BSKA, BSLA.

Karty z tych dekoderów - obojętnie czy to z abonamentu NC+, czy z NC+ Mix lub N na kartę ( TNK HD ) da się użyć w każdym dekoderze z Linux. Oczywiście dla średnio wtajemniczonych w temacie. Działa pełna oferta.

Z pozostałych dekoderów NC+, NC Mix karta w innym czytniku - dekoderze z Conax działa i dekoduje tylko kanały z ofert Smart HD.

 

Karta z oferty Smart HD działa w każdym dekoderze z czytnikiem Conax. Kanały z tej oferty nie mają parowania.

 

To dla jasności - wiedza ogólnie dostępna na forach sat. Oczywiście karta oferta musi być opłacona - nie ma żadnego piractwa - darmowego oglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...