Skocz do zawartości

nc+ MIX


jimmyboy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dekoder ci pada (często już po miesiacu), zgodnie z regulaminem (którego zapewne nie znasz) na swój koszt wysyłasz do serwisu.

Dziwne jak mi padł zawiozłam do serwisu i dostała drugi od ręki

Tylko naiwny liczy, że dostanie w zwrocie lepszy egzemplarz (czasem wysyłasz 2-3 razy) . Potem jeszcze tylko list i reklamacja do ITI (aby ci zrekompensowali utracone dni abonamentu i koszty wysyłki ) i tak po 2 miesiącach możesz oglądać dalej.z duszą na ramieniu.

Czas 7 dni roboczych (liczony po zarejestrowaniu w serwisie- czas w "podróży" nie liczy sie-, a to też względna rzecz) i okres ten nie przedłuza gwarancji....

Wskaż mi prawo, które mówi, że czas można wydłużyć? Na część która była wymieniona tak, ale na całość?

Ta procedura ma sie nijak do WYGODY w CP gdzie z zepsuty wymienią ci od ręki w najbliższym punkcie.

Nie zawsze więc widać nie znasz problemów klientów CP

Nie czepiam się oferty programowej, ale tak loteryjny sprzęt i TAKI sposób serwisowania powala tą ofertę.

Oczywiście moga trafić się szczęściarze co to nabędą w miarę sprawny ADB. Jak sadzicie- dlaczego mimo tylu promocji tej graciarni maja jeszcze sporo?

Jakby mieli sporo jak to napisałeś to klienci by na nie nie czekali, jest bardzo duża ilość klientów, którzy nie mogą się doprosić wysłania dekoderów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa na 12 miesięcy trochę ryzykowna, gdyby to było 29PLN z miesięcznym okresem wypowiedzenia, to tak. A za 39PLN to lepiej wziąć mini hd z polsatu za 14,90 z modułem cam i do tego smarthd+ z tematycznymi c+ za 25PLN, i w sumie za 39,90PLN mamy coś koło 70 kanalów - cała paczka tvn, polsat, tvp, tematyczne c+ i trochę dodatków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jimmyboy, piszesz "umowa na 12 miesięcy trochę ryzykowna", a po chwili proponujesz Mini HD na 15 miesięcy i podajesz cenę za SMART HD+ z Multi+ przy doładowaniu na 12 miesięcy.

W Mini HD są tylko 4 kanały, których nie ma w NC+ Mix, więc dużo się nie traci. (Polsat Sport i paczkę Viasat).

Osobiście wolałbym zapłacić 29 zł i mieć Eurosport, National Geograpic Channel, BBC i FOX, niż Polsat Sport i Viasat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia wyboru :smile:

Jakoś bardziej mi pasuje oferta "połączona" na własnym dekoderze, z możliwością przełożenia cam czy karty do innego sprzętu, niż abo na sprzęcie który jest "używany odnowiony", i który ma krótką gwarancję. A po gwarancji co? zaśpiewają 3-4 paczki za naprawę?

Szkoda tylko, że wycofają ofertę Świat HD, bo aktualnie była najbardziej opłacalna. Ostatnie trzy miesiące miałem ofertę WPT + C+Family 1,2 + 3xHBo która mnie w sumie kosztowała 41PLN miesięcznie :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że Wy mieliście pecha z tymi dekoderami, to nie znaczy, że ja będę go miał. Poza tym to umowa tylko na 12 miesięcy. Jak się zawiodę, to powrócę do poprzedniego operatora. Zawsze jest jakieś ryzyko jak podpisujemy cyrograf z jakimkolwiek dostawcą Internetu czy telewizji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak jednym oferta psuje (zobaczymy jak jutro beda szczegóły oferty przedstawione) innym nie.

Jeśli była by to oferta taka ze dekoder nie jest sparowany z kartą to owszem skusił bym sie ale tak nie zab bardzo mnie interesuje.Mogli barany zrobic tak trzeba kupiĆ zestaw dekoder+ karta ale karta działa w innych tunerach z CONAX i to by była atrakcyjna oferta bo pozbyli by sie złomu i nałapali klientów na ''nc+ MIX'' ale parowanie karty zabija ta oferte na starcie bo owszem BK i RSA sie wyciągnie ale trzeba miec inny w miare pożadny tuner linuxowy aby do niego dane włózyć z boxa

 

Czekamy na szczegóły oferty do jutra ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla użytkowników, którzy nie wymagają wiele od dekodera ta oferta jest w sam raz. Sam kiedyś złapałem się na ofertę , to było jeszcze tnk hd z iti 5800s. Sprzęt pochodził u mnie 13 msc, potem coś go trafiło i nie łapał sygnału, w następnej kolejności problem gdzie to wyrzucić itp :D Teraz patrząc z perspektywy czasu - zabuliłem wtedy za dekoder chyba z 280 zł, doładowywałem wtedy po 39 zł miesięcznie (czasami 59 z npremium) przez 13 msc, dekoder kipnął i na nic się już nie przydał. Wniosek jest taki - przez ten sam czas (13 msc) mogłem mieć sensowną umowę abonamentową ( co to za różnica, doładowywać czy bulić abonament, i tak płacić trzeba), za około 300 zł które wydałem na 5800s w tnk hd mogłem mieć opłaconą aktywację lub inne opłaty za dekoder z dyskiem. Umowę na abonament skończył bym w tym samym czasie, dekoder bym oddał i nie martwił się "złomem". We wszystkim tym co napisałem chodzi mi o to że czy tak czy siak płacimy za tą telewizję, tak więc po co mam im płacić za stary dekoder typu 5800s lub 5800sx który powolnością potrafi doprowadzić do szału, skoro mogę mieć za mniejsze pieniądze boxa+ w abonamencie na 12 msc, który i tak bede płacił, bo po co mam ten telewizor. Warto wspomnieć że taki zakupiony dekoder jest nic nie warty jeżeli przestaniemy korzystać z ich usług. Tak więc czysta kalkulacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Król Julian (ten z Madagaskaru) zwykł mówić: szybko, szybko. zanim dotrze do nas , że to bez sensu....

Sadzę, że wzorem innych ofert z tymi wymęczonymi gruchotami kilku nabywców się znajdzie.... acz kolejek nie przewiduję.

ITI 5800S mają zwyczaj skwierczeć, ciągnąć ok. 20 W (24h na dobę) nawet jak niby nie pracują, a jak braknie prądu a antena tak sobie ustawiona możecie ogladać planszę powitalna..bez końca, maja też problemy z głowicami i z czasem coraz mniej programów "lapią"- giną HD potem SD i serwis.. Takie atrakcje czekają na nabywców bo te tunery są ze zwrotów i wiele z nich pracowało od początku N-ki.

A i spytajcie o gwarancję.... czy aby nie realizuje jej słynna Skymax z Wrocławia... bo tu też moze być fajnie.

Dmuchamy z niektórymi Kolegami na zimne bo mamy doświadczenia złe i trochę wyobraźni, Nie przeczy to faktom, że przeciez znajdą się szczęściarze co trafią na sprawnego białasa i będzie OK.

Ja przeszedłem bitwy z BOK enki czy fachowcami ze Skymaxa...a szczęsliwym poczułem się po wy[beep]u tego sz... z domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niektórzy tu chcą jeszcze coś sprawdzać.... czy aby nie poprawiła się jakość usługi.

Sami widzicie, 3 dzień usługi i nikt nic nie wie. Cała prawda o tej firmie.

Kiedyś była taka szumna oferta "zmień SD na HD" z takim dekoderem właśnie.

Ze 3 razy wypełniałem internetowy formularz zamiany i ci śmieszni ludzie twierdzili, że formularz zaginął (zresztą ci z Krakowa , nie wiedzieli nic bo zamówienia przyjmowały jakieś osoby w innym miejscu). . Czy takich bzdur można słuchać bez wkurzenia. Aplikacja informuje klienta "dziękujemy za złozenie zamówienia" a oni "że zamówienie zaginęło" ... z serwera? , z biurka jakiego "gomonia"??.

Wiem co piszę bo swego czasu w to się bawiłem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj jestem (nie)szcześliwym posiadaczem tej usługi. Dekoder zamówiłem ze strony NC+. Oczywiście nie obyło się bez problemów, przy aktywacji karty SMS-em, każda próba kończyła się komunikatem dane niepoprawne. Zmuszony więc byłem zadzwonić do BOK-u, gdzie okazało się że karty i dekodery nie są wprowadzone do systemu. Konsultant obiecał, że zgłosi sprawę dla techników i w następnym tygodniu będę oglądać ofertę. Tak więc, jak sami widzicie, nie radzę spieszyć się z kupnem oferty, chyba że będziecie mieli większe szczęście niż ja i uda się aktywować ofertę. Tak więc brawo :brawo: dla NC+ za wspaniałą organizacje i start nowej oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...