Skocz do zawartości

nc+ MIX


jimmyboy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous
... rozumiem ze uprawnienia są nadawane 1 dnia miesiąca do końca, czyli jak aktywuje kartę 5 marca to 1 kwietnia przejdą nowe uprawnienia do końca kwietnia i można np 2 kwietnia ustawić bloker i podziała do końca kwietnia ??

Tak uprawnienia są definiowane od pierwszego dnia miesiąc do ostatniego dnia, plus OIDP 10 dni extra .... Czyli podziała przez długi weekend majowy aż do dawnego Święta Zwycięstwa (9 V).

 

P.S. Ba zdaje się że od 1 kwietnia do 5 kwietnia złapiesz kolejne uprawnienia na kolejny miesiąc czyli niewykluczone że sobie pooglądasz aż do 10 czerwca (nie testowałem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mc+ mix mogę oglądać na własnym fergusonie czy jest sparowana z dekoderem i tylko w nim działa?

Jesli masz na tej arivie oscama to mozesz na niej ogladac kanaly majac rsa. Jesli zas nie masz to zainwestuj w lepszy sprzet z linuxem i wtedy mozesz cieszyc sie ogladaniem z karty nc mix na swoim sprzecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Zastanowiłeś się że w tedy by konkurowali sami ze sobą? Chodzi o SmartHD+ i pozostałości po TnK.

 

Polsat nie ma pakietu pre-paid (dosłownie i dokładnie wg znaczenie słów pre-paid - bo musisz wcześniej być i ich abonentem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Zanim, sie mocniej "podjarasz" na moduł to najpierw wybadaj czy nagranie (jeśli w ogóle będzie możliwe nagrywanie kanałów kodowanych) nie będzie zaszyfrowane. Bo w tedy nici z Twojego planu nagrywania sobie z C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli będziesz miał cały czas moduł z kartą w dekoderze to prawdopodobnie będziesz mógł nagrywać, ale w momencie, gdy karta będzie nieaktywna nie będziesz mógł tych nagrań obejrzeć. Ta154san, dlaczego nagrywanie kanałów kodowanych miałoby nie być możliwe? Nie pytam złośliwie, tylko z ciekawości, bo myślałem, że nagrywać zawsze można a problemy się pojawiają dopiero przy próbie odtworzenia bez karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Ba zdaje się że od 1 kwietnia do 5 kwietnia złapiesz kolejne uprawnienia na kolejny miesiąc czyli niewykluczone że sobie pooglądasz aż do 10 czerwca (nie testowałem).

 

A cóż to za pomysł ? Myślisz że z powodu majowego weekendu rzucą od razu w kwietniu uprawnienia majowe ? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A cóż to za pomysł ? Myślisz że z powodu majowego weekendu rzucą od razu w kwietniu uprawnienia majowe ? :lol:

 

 

Pomyśl zanim napiszesz. Pytający ma usługę ważną do 5 kwietnia.

Po 1 kwitnie złapie uprawnienie na kwiecień.

Czyli do 30 kwietnia 2014 plus OIDP 10 dodatkowych dni.

 

To nie są majowe uprawnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Odpalilam wczoraj mixa na bialasie za 99 zl . Ustawiony na 1080 polaczony tylko zlaczem HDMI . Nie ma glosu .Jesli chodzi o dtv to jest dzwiek. Co zle robie ? Powinnam podlaczyc jakis inny kabel? Kanaly znowuz chodza wszystkie procz Kino, HYper, Domo , Planete, Kuchnia- wyswietla sie komunikat brak sygnalu sprawdz polaczenie dekodera. Zeby bylo smieszniej Minimini chodzi bez problemu (chociaz bez dzwieku). Moc sygnaly 24 sila 30 . Dzisiaj ma przyjsc fachman nastawic lepiej antene , ale czy to pomoze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety nic z tego. Przyszedl fachowiec zalozyl mi wzmacniacz sygnalu (antene mam jednak dosc daleko od domu) i podskoczylo do 80/70 ale niestety ale kino domo hyper planete teletoon (hd) nie smiga. Tylko mini mini hd . Wyswietla sie brak sygnalu sprawdz podleczenie dekodera. Facet sprawdzal moc sygnalu na frekwencji ale kino moc 90 jakosc 0 poszedl do anteny z miernikiem i sprawdzil przy antenie -parametry ok. Patrzyl tez czy nie ma zaklocen od DTV ale mowi ze nie. Wiec to chyba dekoder....A dlaczego mini min i HD chodzi? I dlaczego nie moge znalezc tych kanalow SD? Przeciez dekoder HD chyba moze tez odbierac kopie sd i na moim nic z tego. Dzwieku tez nie udalo sie przywrocic .Albo dekoder zepsuty albo kabel bo w koncu podlaczyl mi zlacze analogowe bo pomimo dobrej konfiguracji rozdzielczosci lacze hd nic nie dalo. Mam ochote wziasc i kupic porzadny dekoder ale z drugiej strony jak okaze sie ze dalej nie mam ale kina i planete no to poco mi on? Zaczynam tesknic za moim starym tompsonem SD na ktorym ale kino i planete smigaly bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...