Skocz do zawartości

Jaki film ostatnio oglądałeś?


shocco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dwa horrory - niestety według mnie słabe (a może po prostu nie lubię tego gatunku):

"Dodaj do ulubionych" (CANAL+Online) - jeden z popularnych influencerów staje przed wykonaniem kolejnego zadania od widzów - tym razem wraz z przyjaciółmi próbuje uwolnić się z domu zagadek w Moskwie. Finał troszkę zaskakuje, ale sam film - nic ciekawego.

 

"Park grozy" (CANAL+) - też oklepany schemat - w tym przypadki - zamaskowany mężczyzna biega za nastolatkami w halloweenową noc po parku rozrywki. Film bez zaskoczeń.

 

Oba oceniam na 4/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otwórz Oczy na Netflix.

 

Zaskoczenie in plus. Bardzo fajnie się oglądało. Nie ma się co sugerować porównywaniami do Stranger Things (kto to w ogóle wymyślił?). Już prędzej mógłbym to porównać do miniserialu Maniac, też Netflixa.

Dodatkowo zakończenie otwarte, ale takie, które przy anulowaniu może pełnić rolę zakończenia całej produkcji a przy przedłużeniu na drugi sezon, daje ciekawe możliwości poprowadzenia opowieści, gdzie widzowie i główna bohaterka już wiedzą o co w tym wszystkim chodzi (albo przynajmniej tak nam się wydaje  ).

 

Jak dla mnie spokojnie 7/10, a biorąc poprawkę że to polska produkcja to nawet 8/10. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"SAS: Atak na Eurostar" świetne kino akcji. Polecam każdemu kto lubi taki typ kina. Do zobaczenia na Netflixie. Ocena 9/10

"Sonic. Szybki jak błyskawica" Ciekawy film przygodowy, który można obejrzeć razem z dzieckiem. Do zobaczenia na HBO GO. Ocena 8/10

Edytowane przez kkzk81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Marek79 napisał:

Dzisiaj w Telewizji WP oglądałem dokument o Nostradamusie 7/10.

Aha i tam było powiedziane że koniec świata nastąpi w 7074 roku.

Niestety mało jest takich programów dokumentalnych w telewizji naziemnej.@Marek79

Edytowane przez Widz naziemnej telewizji
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serial" FTWD" końcówka 6 sezonu mocna.

Po usypiającym   ostatnio " TWD" ten  serial dobrze się ogląda .

Polecam- dostępny  na Prime Video.

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram opinię o "Najmro" a wczoraj obejrzałem kolejny świetny polski film "Żeby nie było śladów". Solidne polskie kino, doborowa obsada i nawet nie wiem kiedy minęło 2,5 godz w kinie mimo, iż jestem zwolennikiem filmów poniżej 2 godzin. Film o czasach PRL ale ma uniwersalne znaczenie. Im mniej demokratyczne władze tym łatwiej jest takiej sprawie nadać właściwy dla władzy tok postępowania. W naszym kraju o wschodniej mentalności takie przypadki mogą się zdarzyć nawet dziś.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Luce" - CANAL+Online / CANAL+

Film opowiadający o rasowych uprzedzeniach i statusie społecznym. Czarnoskóry Luce pochodzi z Afryki, został adoptowany przez amerykańskie małżeństwo. Chłopak pisze esej, który wzbudza niepokój jego nauczycielki. A to rozpoczyna psychologiczną grę ucznia z nauczycielką. Postawa chłopaka staje się zaskakująca. W rolach głównych: Kelvin Harrison Jr., Octavia Spencer, Naomi Watts i Tim Roth. Film nakręcony w dość ciekawy, interesujący sposób. 

Od dziś dostępny na Netflix. 

7/10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...