Skocz do zawartości

Jaki film ostatnio oglądałeś?


shocco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Kiler napisał(a):

"Kot w butach: Ostatnie życzenie" na SkyShowtime - 8/10.  Ekstra bajka, dawno tak dobrej nie oglądałem. ;)

To nie bajka tylko animacja 😉

 

Żeby nie było, że offtop:

 

Pierwsza część Diuny i druga część Diuny... obie 1/10

 

Kompletnie nie podeszła mi ta historia, to uniwersum. Nie lubiłem tego "świata" w dzieciństwie, nie lubiłem w czasach młodzieńczych i jako dorosły człek również nic mi nie drga na myśl o Diunie. Nawet powieka, choć do filmów TEGO reżysera podchodziłem z dużym optymizmem, bo kilku innym jego filmom dałem 10/10. Gra komputerowa "Dune II" mi nie podeszła, film Lyncha mi nie podszedł i te najnowsze cuda-wianki na HBO również zupełnie nie trafiły w mój gust filmowy, a przecież bardzo lubię sci-fi. Pierwsza część to były dla mnie tortury, ledwo wytrwałem do końca. Druga to już była udręka. Trzecią jak wyjdzie to już chyba sobie daruję, bo to byłby masochizm. Na pewno już do tych filmów nie wrócę toteż ze zdziwieniem czytam te różne recenzje, oceny i generalnie powszechny odbiór obu filmów. Do mnie nie trafiły i jest to jeden z tych przykładów wielkich i udanych produkcji, których nie znoszę. Chyba założę taki temat: Powszechnie uwielbiane kino, które do was nie przemówiło? 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość aandin
11 godzin temu, Bushiken napisał(a):

Rzym fajnie ukazany.

Tak,zdjęcia są dobre. Gra aktorska również. Namówiłeś mnie,obejrzę do końca😃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość aandin
12 godzin temu, Bushiken napisał(a):

brakowało mi większego zarysowanie Geopolitycznego kto przeciwko komu.

Zgadza się. Było to mętnie przedstawione.

12 godzin temu, Bushiken napisał(a):

ukazanie perspektywy korespondentów

To było tak naiwne, że się w głowie nie mieści.

Generalnie uważam,że potencjał tego filmu został zmarnowany.

 Obejrzałem za to bardzo dobry polski film. "Kolory zła.Czerwień" 8/10 Tutaj było wszystko- dobra gra aktorska,zdjęcia,fabuła.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponownie obejrzałem ,,Godzilla Minus One" na Netflix. (pierwszy rwz w kinie).

I muszę przyznać,  że dubbing wyszedł im zaskakująco dobrze. A poza tym jest to najlepszy film o Jaszczurze jaki oglądałem. 9,5/10. Bez porównania do nawet tego ostatniego ,,Godzilla I Kong. Nowe imperium". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość aandin

"Oko i mur" Ciekawie zapowiadająca się dystopia. Niestety pomysł kompletnie zmarnowany. Zasnąłem w połowie i to cała ocena filmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...