Skocz do zawartości

Jaki film ostatnio oglądałeś?


shocco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, Conan napisał:

Ja zamiast na "Boże ciało" poszedłem na "Ślicznotki" i żałuje, bo mogłem spokojnie poczekać na emisję w telewizji.

 

To jak tak miałem wczoraj z filmem "(Nie)Znajomi". Miałem iść na "Jokera" ale moja partnerka wolała coś lżejszego więc wybraliśmy polską produkcję. Gdybym nie widział włoskiego oryginału to pewnie lepiej bym ten film odebrał bo doszedłby element oryginalności, pomysłowości, zaskoczenia. Tu tego nie było, film się fajnie oglądało ale spokojnie można go obejrzeć z opóźnieniem w tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Joker" obejrzany i nie będę oryginalny gdy napisze, że film jest wybitny a rola Phoenixa fenomenalna. Czasem mam obawy gdy oczekiwania są bardzo wysokie ale ten film okazał się jeszcze lepszy niż sądziłem.

 

Film cieszy się spora popularnością choć nie wiem czy pewna część widowni nie trafia na seans przypadkowo, sadzać, że to typowo komiksowy film. Wczoraj widziałem jak na salę ojciec wprowadzał dwójkę dzieci, tak na oko 10 letnich.

Edytowane przez Rasheed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.10.2019 o 12:32, Rasheed napisał:

 

To jak tak miałem wczoraj z filmem "(Nie)Znajomi". Miałem iść na "Jokera" ale moja partnerka wolała coś lżejszego więc wybraliśmy polską produkcję. Gdybym nie widział włoskiego oryginału to pewnie lepiej bym ten film odebrał bo doszedłby element oryginalności, pomysłowości, zaskoczenia. Tu tego nie było, film się fajnie oglądało ale spokojnie można go obejrzeć z opóźnieniem w tv.

Też miałem mieszane uczucia, bo oryginał wydawał mi się po prostu lepszy. W polskiej wersji przeszkadzała mi duża ilość przekleństw... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś obejrzane "Parasite". Fajnie spędzony czas, ale od euforii jestem odległy. Powiedzmy 7+/10. Jeśli ktoś oglądał netflixową "Okję" tego samego reżysera sprzed 2 lat to zna już jego zabiegi :).

Cieszy jednak że miesiąc po premierze nadal ponad połowa dużej sali była zapełniona, co wskazuje, że kino koreańskie też może być mainstreamowe. Czy to będzie chwilowa moda jak z czeskimi komediami, czy coś dłuższego to się okaże ;).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Spider-Man:Uniwersum" na HBO GO

Film,którego niestety nie widziałem w kinie (i teraz tego bardzo żałuję) ale nadrobiłem go dzisiaj i no cóż to jest jeden z najlepszych filmów animowanych,jakie w życiu widziałem,najlepszy film superbohaterski jaki widziałem (przebijający chociażby Thor:Ragnarok czy Strażników Galaktyki vol.1) i jeden z najlepszych filmów 2018 (umieściłbym go w TOP 5,gdybym film zobaczył w dniu premiery).Niespotykana oprawa wizualna,angażująca historia Milesa Moralesa i Petera B.Parkera po przejściach bycia Spider-menem oraz fantastycznie pokazane inne wersje Pająka i świetny polski dubbing.Na pewno zrobię sobie 2 seans tym razem w oryginalnej ścieżce dżwiękowej.

10/10

Edytowane przez Plus12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bugmenot: Oprócz tego, że to bardzo chwalony film to bardzo ciężko na niego trafić i stąd wciąż tylu chętnych do obejrzenia. W sieciach typu Helios czy Multikino w wielu miastach tego filmu w ogóle nie było a w mniejszych kinach były tylko jednorazowe seanse najczęściej w ramach DKF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rasheed Zależy od miasta. Ja byłem w Kinie Muranów i z tego co widzę codziennie są po 3-4 seanse Parasite. To kino Gutka, więc zakładam, że pokazują to od momentu premiery.

W Multikinach i CC rzeczywiście już pojedyncze seanse i o jakiś godzinach typu 10:30, nie wiem dla kogo to jest kierowane ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...