Skocz do zawartości

Jaki film ostatnio oglądałeś?


shocco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

„Wilcze Echa” na Canal+ Film

 

Początek filmu taki sobie, później jest coraz lepiej a końcówka już w ogóle jest ciekawa.

Ocena: 7.5/10

 

”Domek w Górach” w HBO GO

 

Najciekawszy horror jaki miałem okazję oglądać w ostatnim czasie. Mimo iż scen straszących jest nie wiele to film straszy nas mrocznym, zimnym klimatem. Dodatkowo przez cały film nie wiemy o co tak naprawdę chodzi. Dobrze że nie jest to kolejny film z serii krwawa masakra pijanych/naćpanych nastolatków ;) 
 

Ocena: 9/10

Edytowane przez Ozzy666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w nocy z soboty na niedzielę w końcu nadrobiłem "Obecność 2". 

 

Podobał się ?✝️ ???

 

Tradycyjnie na takie okazję stworzyłem sobie odpowiedni nastrój (aż za odpowiedni ?) w pokoju. Zgaszone światło w całym domu, lekko uchylone drzwi, odpowiednio rozgłoszony TV. Polecam każdemu. 

 

PS. Spałem dobrze

 

 

 

16 godzin temu, Jax napisał:

"Dwa tygodnie na miłość" w TVN.

 

Ocena: 10/10

Potwierdzam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

„Green Book” w HBO GO

 

Bardzo dobry film z dobrą muzyką, samochodami i klimatem lat 60 w USA. 
Kto jeszcze nie widział a chciałby to niech się spieszy, w serwisie będzie do końca października.

 

Ocena: 9/10

Edytowane przez Ozzy666
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

"Obrazy bez autora" w HBO GO

 

Niemiecki film z 2018 roku, rywalizował z "Romą" i "Zimną wojną" w walce o Oscara, a jest praktycznie nieznany. Do polskiej dystrybucji trafił dopiero w czerwcu tego roku, ale zakładam, że przez pandemię niewiele osób widziało go w kinie. Dzięki HBO udało się nadrobić zaległości i moim zdaniem warto. W skrócie można powiedzieć, że "Obrazy dla autora" to historyczny melodramat o sztuce na tle różnych systemów politycznych. Czasami próbuje być bardziej ambitny niż jest w rzeczywistości, ale ważne, że ukazuje uniwersalne wartości i bardzo dobrze się go ogląda. Wcale nie odczuwa się, że trwa aż 3 godziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Sonic. Szybki jak błyskawica" na HBO:GO

Całkiem przyjemna komedia na podstawie kultowej serii gier z lat 90.-tych. Miło znów oglądać Jima Carreya w swoim żywiole.

Ocena: 4+/6

 

"Koszmar z Ulicy Wiązów"

Ostatnio minęło 36 lat od premiery tego filmu. Co tu dużo mówić - klasyka kina grozy z niezastąpionym Robertem Englundem w roli Freddyego. Miłoby było, gdyby cała seria została wydana w rozdzielczości 4K

Ocena: 5/5

Edytowane przez Solderowy123
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

„Sweeney Todd: Demoniczny golibroda z Fleet Street” na Netflix

 

Oglądałem go kilka lat temu, więc teraz było tylko odświeżenie. Moim zdaniem jest to świetny musical z niepowtarzalnym Burtonowskim klimatem, do tego XVIII wieczny mroczny Londyn. Polecam. 
 

Ocena: 9/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...