Jump to content
shocco

Co ostatnio oglądałeś?

Recommended Posts

Nie wytrzymałem i po 20 minutach wyłączyłem bo nie mogłem się wczuć. Wiedziałem że to nie horror ale i tak nie trafiło to do mnie.

Tak jak pisałem, film nie dla każdego. Partnerka też nie wytrzymała a lubi klimaty zombie. Lubię takie statyczne/przegadane filmy i znam Billa Murreya z jego nowszych filmów więc wiedziałem czego mogę się spodziewać. Film trafił w moje gusta, już szykuje się do drugiego seansu. 😉

Posted (edited)

Przyszedł czas na "Parasite" w  Canal+ VOD. Film tak zachwalany na gali Oscarowej że trzeba było go zobaczyć. Film jest ciekawy, może nie tyle ze względu na opowiadaną historię a ze względu na ukazujące życie w Korei Południowej i na język który słychać w tle (pod lektorem). Miła odmiana dla kina anglojęzycznego.

Ocena: 8/10

Edited by Ozzy666

"Punisher:Strefa wojny" w TV4.

"Barbarella" w HBO GO

Wstyd ale oglądałem ją pierwszy raz w życiu 😉 cóż mogę napisać? Kicz, kicz i jeszcze raz kicz ale jest to zamierzony kicz i dla samej groteski warte zobaczenia no i oczywiście Jane Fonda 😉

Ocena: 6/10

"Ad Astra" w Canal+ VOD

Film początkowo jeśli chodzi o fabułę wieje nudą, później jest trochę lepiej. Jednak jest to całkiem dobry film Science Fiction. Rakiety, łaziki, agencja kosmiczna, odległe planety oraz obsada- ta cała otoczka podnosi mu ocenę na całkiem niezły film.

Ocena: 6/10

"Psy" w Kino Polska.

Ocena: 10/10

"Bad Boys for Live "

Ocena 8,5/10

Mimo ze od premiery pierwszej czesci mija 25 lat to Will Smith i Martin Lowrence nadal w formie. 👍

Posted (edited)

"Lato w Prowansji" na TVP2

Nie lubię tego typu filmów, ten obejrzałem ze względu na Jeana Reno. Muszę przyznać że całkiem dobry film na wieczór, ciepły w ładnym plenerze z dobrą grą aktorską.

Ocena: 7/10

Edited by Ozzy666

"1917" w 4K

Swietny film pokazujacy bezsens i okrucienstwo wojny .

Ocena 9.5/10

"Bliźniak" w HBO.

Dobry film sensacyjny.

Ocena: 9/10

Ja ostatnio oglądałem koncert zespołu Coldplay w Sao Paulo, który wyemitowany został w stacji HBO 3 w dniu 22 czerwca br. o godz. 7:50.

Gorąco polecam! Świetny koncert, z dużą ilością widowiskowych efektów. :D

Moja ocena: 10/10

W dniu 15.06.2020 o 09:44, Jax napisał:

"Bliźniak" w HBO.

Dobry film sensacyjny.

Ocena: 9/10

Bzdeta jakich mało...powielanie tych samych pomysłów...1/10.

• Like 1
  • Upvote 1

Kwestia gustu.

Mnie się ten film podobał.

"Terminator: Mroczne przeznaczenie" w Canal+ Premium.

Najsłabsza część cyklu.

Ocena: 5/10

"Zabawa w Pochowanego" w Canal+ VOD.

Film bardzo dobry. Bardziej czarna komedia, niż horror.

Moja ocena: 8/10

Posted (edited)

Dzisiaj na Stopklatce widziałem "Chłopca z dżungli".

Fajny film. Trochę "Tarzana" przypominał.

Edited by Barti
Tytuły seriali, filmów, audycji, utworów itp. podajemy w cudzysłowie. Poprawiono post.

"Rocky" w TNT.

Ocena: 10/10

Posted (edited)

"Zabawa w pochowanego" na Canal+

Gdy świeżo poślubiona panna młoda (Samara Weaving) wchodzi do bogatej, ekscentrycznej rodziny swego męża, zmuszona zostaje do udziału w uświęconej wieloletnią tradycją zabawie, a ta zmienia się w zabójczą grę, w której każdy uczestnik walczy o przetrwanie. 

Czarnych komedii nigdy za wiele, a te film uważam za udany przykład tego podgatunku filmowego

Ocena 4+/6

Edited by Solderowy123
  • Upvote 1

"Halloween 2" w CBS Europa

"21Bridges"

Twardy gliniarz Chadwick Boseman ma kilka godzin na schwytanie zabojcow osmiu policjantow. 

Ocena 7.5/10

"To my" na Canal+ Film

Matka i ojciec spędzają czas z dziećmi w domku na plaży. Wkrótce ich spokój zakłócają nieproszeni goście, którzy nie mają dobrych intencji.

Niestety, nie jest to poziom genialnego "Uciekaj!". Momentami film stara się być aż nazbyt ambitnym, jednak nie do końca dziala to w otoczce, gdzie co jakis czas ktoś ginie. Gdyby to był jeszcze zwykly thriller, to bym przymknął oko, ale tym razem Jordan Peele za bardzo przekombinował, ale i tak wciąż można bez bólu obejrzeć film, nie nastawiajac sie na porzadny horror.

Ocena 4-/6

"Truposze nie umierają" na C+ VoD

Pomimo wielu nieprzychylnych opinii, mi się ta produkcja podobała. Oglądałem poprzednie filmy Jarmuscha, więc wiedziałem, żeby nie nastawiać się na horror czy jakaś komedię w stylu Zombieland. Podobała mi się taka oszczędna gra aktorska Drivera i Murraya, która odzwierciedlała taki senny charakter miasteczka. Zombie w zasadzie są tu tylko tłem, które w przerwach od pożerania ocalałych, próbują w jakiś sposób powrócić do swych poprzednich zajęć, czy uzależnień ( pewien zombie łapczywie piję kawę, grupa pozostałych truposzy poszukuje zasięgu internetu w smartfonach itd...). Niby jest to film o niczym, ale nie uważam czasu poświęconego tej produkcji za stracony. 

Ocena 5-/6

• Like 1

Posted (edited)

Jestem numerem cztery. Film s/f z 2011 r. na HBO. Chętnie obejrzałbym Braveheart :Waleczne serce z Melem Gibsonem, gdyż już dawno nie widziałem. Sporo czasu nie było emisji tego filmu w tv. 

Edited by ARTIPAPK
  • Upvote 1

"Le Mans '66"  Film swietnie zrealizowany i zagrany, i jak tytul wskazuje calosc kreci sie wokol wyscigu z 1966 gdzie doszlo do pojedynku Ferrari z Fordem. Swietne role stworzyla para Bale i Damon.

Ocena 9.5/10

"Godzilla II: Król Potworów" na HBO GO

Całkiem przyjemny, niezwykle widowiskowy blockbuster. Design stworow, z ktorymi walczy kultowa zmutowana jaszczurka robi niesamowite wrażenie.  Jedynie watek ludzi, jak zwykle w tego typu filmach, kuleje. Chociaż z reszta nie ma co na to narzekac, gdyż potwory przez niemalże połowe filmu widowiskowo walczą pomiedzy sobą.

Ocena: 4/6

"Parasite" na Canal+ Film

O tej produkcji w ciągu kilku ostatnich miesiecy dość już powiedziano. Chyba nie bede oryginalny, gdy napiszę, że film mi sie spodobał. Aczkolwiek produkcja miejscami kuleje. Dlugość filmu też szkodzi poniekąd  opowiadaniu tej prostej historii. Film rownie dobrze moglby trwać jakieś 1,5 godziny, i nie odczułbym jakiejkolwiek różnicy. Pomimo późnej pory emisji filmu, nie moge powiedzieć, że czas poswiecony na film uważam za stracony.

Ocena: 5/6