Skocz do zawartości

Jaki film ostatnio oglądałeś?


shocco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dokument o Korei Północnej na Nat Geo. Całkiem spoko. Nie lubię takich w których się ciągle powtarzają, a przed kamerą pełno ekspertów, którzy nic nie wnoszą, więc tutaj dało się oglądać, no i tematyka ciekawa.  7/10

Edytowane przez nieczęstygość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Truposze nie umierają" w Canal+ VOD

 

Film jest świetny, patetyczny z wieloma smaczkami do wyłowienia. Okraszony również specyficznym poczuciem humoru, można się pośmiać jeśli ktoś to lubi (ja bardzo). Do tego wszystkiego trzeba doliczyć dobrą muzykę (jeden utwór ale zawsze coś), dobrą rolę Billa Murreya oraz Selenę Gomez (można oko pocieszyć). Jeśli ktoś podejdzie do tego filmu jako horroru to się może rozczarować, nie mniej jednak film bardzo polecam bo zabawa przednia.

 

Ocena: 8/10

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem, film nie dla każdego. Partnerka też nie wytrzymała a lubi klimaty zombie. Lubię takie statyczne/przegadane filmy i znam Billa Murreya z jego nowszych filmów więc wiedziałem czego mogę się spodziewać. Film trafił w moje gusta, już szykuje się do drugiego seansu. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł czas na "Parasite" w  Canal+ VOD. Film tak zachwalany na gali Oscarowej że trzeba było go zobaczyć. Film jest ciekawy, może nie tyle ze względu na opowiadaną historię a ze względu na ukazujące życie w Korei Południowej i na język który słychać w tle (pod lektorem). Miła odmiana dla kina anglojęzycznego.

 

Ocena: 8/10

Edytowane przez Ozzy666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Barbarella" w HBO GO

 

Wstyd ale oglądałem ją pierwszy raz w życiu ? cóż mogę napisać? Kicz, kicz i jeszcze raz kicz ale jest to zamierzony kicz i dla samej groteski warte zobaczenia no i oczywiście Jane Fonda ?

 

Ocena: 6/10

 

"Ad Astra" w Canal+ VOD

 

Film początkowo jeśli chodzi o fabułę wieje nudą, później jest trochę lepiej. Jednak jest to całkiem dobry film Science Fiction. Rakiety, łaziki, agencja kosmiczna, odległe planety oraz obsada- ta cała otoczka podnosi mu ocenę na całkiem niezły film.

 

Ocena: 6/10

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...