Skocz do zawartości

Jaki film ostatnio oglądałeś?


shocco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 23.10.2019 o 07:24, Rasheed napisał:

Sporo z Was ogląda nowości w kinach, więc małą ciekawostka cenowa: Helios w niektórych miastach wprowadził obniżkę cen na 14,50 (przez cały tydzień). Niestety w moim mieście promocja nie obowiązuje, pewnie jest tylko w większych miastach gdzie Helios ma konkurencję.

W Heliosie mamy tanie wtorki, a ja polecam również promocję Bueno Czwartki. Wystarczy kupić 3 batony i mamy bilet za 12zł. ;) Nawet jak ktoś nie lubi słodyczy, to na pewno jakieś dzieci w rodzinie się znajdą i możemy do kina się wybrać za symboliczne pieniądze. :)

Ja odgrzebałem ,,Komornika'' z 2005 roku, z Andrzejem Chyrą w roli głównej. Bardzo dobra produkcja, 8/10. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Green Book" na HBO:GO

 

Całkiem przyjemna, świetnie zagrana komedia, która poprawiła mi wczoraj nastrój przed ciężkim tygodniem. Szkoda, że Viggo Mortensenowi na tegorocznej gali rozdania Oscarów przyszło walczyć o statuetkę z Malkiem, moim zdaniem zagrał nieco lepiej niż Rami Malek w "Bohemian Rhapsody".

 

Ocena

5/6

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Na noże" wczoraj w kinie.

 

Bardzo dobry, niebanalny film rozrywkowy. Połączenie starego, klasycznego kryminału z dużą ilością humoru, którego największą siłą jest błyskotliwy scenariusz i świetnie napisani bohaterowie. Przy okazji mamy też wydźwięk polityczny tzn. wątek imigracji, krytykę bogatych Amerykanów i w domyśle Trumpa, ale nie jest to nic nadzwyczajnego w dzisiejszych czasach. Nie psuje to ani też nie poprawia odbioru filmu, który sam w sobie się broni.

 

W polskim serwisie Mediakrytyk film jest już najlepiej ocenianą nowością tego roku po "Parasite". Ja nie szedłbym aż tak daleko w tych zachwytach, ale produkcja jest jak najbardziej godna uwagi.

Edytowane przez Conan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 2.12.2019 o 20:16, Conan napisał:

"Na noże" wczoraj w kinie.

 

Bardzo dobry, niebanalny film rozrywkowy. Połączenie starego, klasycznego kryminału z dużą ilością humoru, którego największą siłą jest błyskotliwy scenariusz i świetnie napisani bohaterowie.

 

Ogólnie też bardzo dobrze oceniam ten film, mało jest takich lekkich filmów z porządnym scenariuszem, klimatem i różnymi podtekstami o których wspominasz. Mam jednak zastrzeżenia co do końcówki, wydaje sie, że film mógłby być znacznie lepszy gdyby był trochę krótszy. Nie wiem jak inni ale mnie trochę końcówka znużyła, za dużo było tego wszystkiego.

 

Z obejrzanych ostatnio filmów polecam "Portret kobiety w ogniu". Dobre choć nieco ciężkie kino :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...