Skocz do zawartości

Jaki film ostatnio oglądałeś?


shocco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio oglądałem galę ''Złotych Globów'' na ProSieben. Mimo, iż gala leciała w nocy, to warto było!.

Świetne żarciki Tiny i Amy ('I am the captain now' do Barkhada Abdi - Kapitan Phillips :lol2:) lub zalążek tańca kurczaka Matthew McConaughey - bezcenne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wyznanie" na TV TRWAM – i to nie był ten film, o którym wspomniałem w tym wątku. Lecz z lekkim zabarwieniem o amiszkach. Film o miłości, szantażu, chorobie.

I nie jest to film z podtekstem religijnym. Film poruszający i wzruszający do łez. A przez to tak interesujący i jednocześnie zaskakujący. Dobrze się ogląda.

Zdaje się, że już wcześniej był wyemitowany w publicznej telewizji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po blisko 15 latach pierwszy raz w całości obejrzałem sobie "Matrixa".

 

Przymierzałem się do tego filmu średnio co kilka lat, ale jakoś zawsze coś mi wypadało. Tydzień temu w końcu udało mi się go zaliczyć.

 

I love <3 Superkino by TVN :*

 

Produkcja na pewno zacna, niektóre efekty nawet po tylu latach robią wrażenie, ale sam film raczej nie w moich klimatach. Lubię produkcje sci-fi, ale "Matrixa" do ulubionych nie zaliczę. Może za 10 lat go sobie odświeżę - na pewno nie wcześniej.

 

Lubuję się w innych filmach science fiction jak np. "Terminator" (dwie pierwsze części), "E.T.", "Coś", seria "Obcego", "Znaki", "Roswell", "Raport Mniejszości", "Bliskie spotkania trzeciego stopnia", "Powrót do przyszłości" (wszystkie części), a może przede wszystkim w trylogii oldskulowych "Gwiezdnych Wojen".

 

Jeśli już jesteśmy przy filmach braci i "sióstr" :lol2: Wachowskich to podobał mi się jeden: "V jak vendetta" - stanowczo polecam wszystkim tym którzy jeszcze nie mieli okazji zobaczyć.

 

Wracając do tego nieszczęsnego "Matrixa" to tamtego wieczoru upiekłem dwie pieczenie na jednym ogniu :jupi: [i love <3 Superkino by TVN :* BIS!], bo zaraz potem pierwszy raz w życiu obejrzałem sobie "Żółtodzioba" z Clintem Eastwoodem, Charlie Sheenem, Raulem Julią, Sonią Braga, Larą Flynn Boyle i Tomem Skerrittem w reżyserii tego pierwszego. Film przyzwoity.

 

Mam ostatnio fioła na punkcie Clinta Eastwooda i jego twórczości :oops: Nie wiem co się ze mną dzieje? Kiedyś gościa nie znosiłem. Prawdopodobnie zraziłem się do niego po obejrzeniu z nim jakiegoś westernu [nie znoszę westernów (no może poza spaghetti-westernami")] w dzieciństwie i tak mi potem zostało?

 

Teraz nadrabiam zaległości, nadganiam to co straciłem i pożeram w całości filmy ze starym dobrym Clintem. Obojętnie czy to TVN, TVN7 czy TCM to filmy Eastwooda i z Eastwoodem smakują wybornie. Kawał dobrego kina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Piękne dziewczyny" – Filmbox HD - to film obyczajowy jakich mało. Wysmakowany świetnymi dialogami. O życiu i jego przeciwnościach. Film nie nudzi. Jest wciągający. Ogląda się lekko i z przyjemnością. Nie widziałem go od początku. Szkoda. A i tak pozostawił dobre wrażenie.

Mała Marty – Portman! – doskonale odegrała swoją rolę. Jest to kolejny film, do którego będzie się powracać. Z czystym sumieniem mogę go polecić.

 

7588156.2.jpg?l=1388366289000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...