Skocz do zawartości

Jaki film ostatnio oglądałeś?


shocco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nikt nie oglądał MŚ w siatkówce mężczyzn na Polsat Volleyball 1-4, i finału na Polsacie? Ja nawet większość spotkań nagrywałem. Najlepsza impreza sportowa w Polsce od lat! I jeszcze sukces naszych. Miło się ogląda powtórki meczy Polaków, ze świadomością, że to droga po złoto. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się z tobą. W trakcie finału siatkarskiego na HBO była choćby rewelacyjna "Kraina Lodu" Disneya, słabe ale głośne Kac Vegas 3, Martwe zło. RIPD - Agenci z zaświatów czy Blue Jasmine na Canal+. Cinemaxy miały też coś bardziej ambitnego , np. Brat. O całej masie seriali nie wspomnę (Masters of sex, Piraci, remasterce Rodziny Soprano). Ogólnodostępnych otwartych kanałów tak z uwagą nie śledziłem, ale pamiętam choćby Smerfy, Ralfa Demolkę, Thora, Red. Czy dzisiejszą premierę Polsatu - Pamięć absolutna (nowa wersja). Jesteś zatem albo ślepy, drogi @bogdan425, albo patrzysz w inną stronę. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj miałem przyjemność obejrzenia w kinie "Miasta 44". Nie jest to arcydzieło(gdzież mu do "Kanału"), ale film jest poruszający, świetnie pokazuje bezsens wojny. Mimo mielizn scenariuszowych widok ginącego miasta jest niezwykle przygnębiający. Piękna była reakcja widzów podczas napisów końcowych- nie było zwykłego szumu, wstawania, wszyscy siedzieli w ciszy jeszcze kilka minut. Piękne! Do tego wspaniała gra młodziutkiej Zofii Wichłacz w roli Biedronki, absolutnie zasłużona nagroda w Gdyni. Miejmy nadzieję, że ten talent nie zginie w głupich serialach. Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie oglądał MŚ w siatkówce mężczyzn na Polsat Volleyball 1-4, i finału na Polsacie? Ja nawet większość spotkań nagrywałem. Najlepsza impreza sportowa w Polsce od lat! I jeszcze sukces naszych. Miło się ogląda powtórki meczy Polaków, ze świadomością, że to droga po złoto. ;)

Co jak co, ale nie ma chyba na świecie lepszego miejsca niż Polska na organizację imprez siatkarskich. To był wspaniały turniej, który będziemy długo wspominać i nie tylko dzięki zdobyciu mistrzostwa przez naszą reprezentację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, pytanie w temacie jest dość ogólne. :roll: A poza tym, lepsze to niż suche wyliczanki, które niektórzy preferują. :P

 

Jeszcze mała uwaga:

Do tego wspaniała gra młodziutkiej Zofii Wichłacz w roli Biedronki, absolutnie zasłużona nagroda w Gdyni. Miejmy nadzieję, że ten talent nie zginie w głupich serialach. Polecam!

Myślałem, że lubisz seriale... Tak to już u nas jest, że zbyt wiele filmów się nie produkuje. Dlatego nie będę stawiał nikomu zarzutów, ze chce sobie dorobić w TV lub reklamie. W końcu w aktorstwie chodzi o sławę i pieniądze, a nie o niszowe i nisko-płatne role. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Draco san

Ależ ja uwielbiam DOBRE seriale, moja uwaga dotyczyła "dziełek" typu Blondynka na obcasach na Rysach :). Zofia Wichłacz jest ładną blondynką(przynajmniej w tym filmie), więc stąd moja obawa. Przykłady zmarnowanego potencjału polskich aktorek czy aktorów można mnożyć, niestety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezależnie od tego, czy je oglądamy i się nam podobają, takie "dziełka" mają oglądalność i zawsze będą tworzone. Czas się z tym pogodzić. A zmarnowane kariery, to wina samych aktorek/aktorów, którzy nie potrafili się w odpowiednim momencie wycofać. A nie samych seriali, bo niektórzy lubią ciepłe posadki od rozwoju artystycznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem w Cinema City na Służby specjalne Patryka Vegi

Świetne kino pokazane jests amobójstwo Blidy Leppera Petelickiego zabójstwo Eugeniusza Wróbla

Oczywiscie wszystko przekręcił Vega ale zrobił to świetnie

Moim skromnym zdaniem Leppera powinien zagrać Andrzej Grabowski ( który zagrał umoczonego przeora zakonu ) a nie Jan Jurewicz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Fantazję" z 1940r. od Disneya na Blu-ray. Jest to jedna z moich ulubionych pozycji, do której często wracam. Genialne połączenie animacji i muzyki. Taki prekursor dzisiejszych teledysków, sprzed ponad 70 lat. Czyli robiony w czasach II Wojny Światowej. Absolutnie genialna rzecz, pełna magii z dobrą muzyką zakrawająca o arcydzieło. Banały prawie, ale ta produkcja w dużej mierze ukształtowała moje gusta - uwielbienie animacji. Film urzekł mnie od pierwszej emisji lata temu, i nadal urzeka. Szkoda, że jest kontynuacja "Musicana" nigdy nie przeszła fazy produkcji. Żałuję, bo miały być w niej kawałki jazzowe, które bardziej cenię od muzyki klasycznej. Elementy s-f i mitologia różnych krajów, stworzyły by zapewne klimat kolejnego wybitnego dzieła tej wytwórni. Niestety sztuka przegrała z komercją. Ale "Fantazję" i jej wersję milenijną polecam każdemu miłośnikowi dobrego kina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wielkim zainteresowaniem czekałem na emisję filmu "Złoty środek". I kiedy już go oglądałem nie mogłem się skupić na jego fabule. Cały czas Ania swoją osobą zaprzątała mi głowę już w innym wymiarze. Tak nie da się filmu oglądać. Dzień po dniu...

Ale też doceniam TVP za hołd złożony ku pamięci jej. Ten film, to był dobry wybór! By Anię właśnie taką zapamiętać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...