Skocz do zawartości

Jaki film ostatnio oglądałeś?


shocco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

"Avatar" na Polsat Film HD. :D

Przed paroma minutami się skończył.

 

Oglądając Avatara chciałbym się zapytać jak ten film się prezentował w tym polsatowskim HD?

 

Pokusiłby się ktoś o jakąś ocenę w skali 1-10?

 

Film znowu był obcięty czy cuś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj oglądałem dramat pt. ,,Moja Australia" w CANAL+ Film.

Moja-Australia-2011.jpg

Łódź, lata powojenne. Dwaj bracia, Tadek i Andrzej, wychowują się bez ojca. Ich wiecznie zapracowana matka Halina nie orientuje się, że chłopcy wpadli w złe towarzystwo i dołączyli do chuligańskiej bandy. Młodociani przestępcy dopuszczają się coraz bardziej brutalnych, antyżydowskich aktów. Dopiero bójka, w której jeden z synów zostaje poturbowany, uświadamia kobiecie, co się dzieje. Po dramatycznych wydarzeniach marca 1968 roku samotna matka decyduje, że wraz z chłopcami wyjedzie z Polski do Australii. U kresu podróży okazuje się jednak, że jej celem był Izrael. Dorastający bracia dopiero teraz odkrywają prawdę o swoim pochodzeniu. Muszą szybko pogodzić się z tymi faktami oraz przystosować się do nieznanego środowiska i obcej sobie kultury... Pełna emocji, ale też niepozbawiona humoru historia dorastania i poszukiwania własnej tożsamości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na Polsacie leciał film "8 milimetrów 2". Nagrałem go jedynie dla sprawdzenia, która wersja zostanie wyemitowana. Nie wiem czy wszyscy wiedzą, że film ten egzystuje w dwóch wersjach, mianowicie R-Rated i Unrated, która jest ok minuty dłuższa. Po obejrzeniu wersji na Polsacie i wcześniej na niemieckim prywatnym RTL2, doszedłem do wniosku, że te obje emitowane w TV wersje są identyczne i stanowią swoistą mieszankę R-Rated i Unrated DVD, ale są ogólnie "łagodniejsze". Dziwne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...