Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

'Skok stulecia' w Netflix.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obejrzałem dziś pierwszy odcinek serialu "Hanna" (Amazon).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja oglądałem Naznaczony.Rozdział 2 (Najpierw na horrortube.pl a potem na vider.info)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"Wielki biały ninja" w Puls2.

Ocena:5/6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"Sukces"

Najlepszy obok 2 sezonu  "American Crime Story" serial jaki obejrzałem w tym roku. Niewiele odcinków, wciągająca akcja, ciekawi bohaterowie sprawiają, że serial ten ogląda się jednym tchem. Gdyby to nie był serial chorwacko lecz amerykański to korzystając z marki HBO byłby jednym z większych hitów tej stacji. Dla mnie to akurat atut bo lubię europejskie produkcje.

"American Crime Story: Zabójstwo Gianni Versace"

Ciut słabszy od rewelacyjnego 1 sezonu ale i tak przyciąga jak magnes. Fabuła pokazana nietypowo bo od końca co sprawia, że trochę inaczej patrzymy na calą historię, z początku myślałem ze tego "nie kupię" ale jednak w pełni zaakceptowałem ten styl. Jedyny minus to zbyt mało było o samym Gianni Versace, ten serial to głownie postać zabójcy.

"Pierwszy człowiek"

Dziwię się, że tego filmu zabrakło na liście nominowanych do najlepszego filmu bo historia taka typowo amerykańska, skrojona pod Oscary. Być może niektórym nie przypadł do gustu taki a nie inny sposób filmowania bo było trochę jaki bardziej ambitnie a mniej hollywoodzko.

"Bohemian rhapsody"

Nie tylko dla fanów Queen. Film słabszy od innego muzycznego "Narodziny gwiazdy" i raczej nie o poziomie oscarowym. Jak na film biograficzny których nie lubię, zainteresował mnie w czym spora zasługa fenomenalnego Malika. Można obejrzeć.

"120 batów"

Trochę rozczarowanie bo choć film nie był słaby to po zachwytach w Cannes spodziewałem się lepszego filmu. Historia u nas nieznana była dobrym materiałem na film. Niestety był on zbyt przeciągnięty i przegadany, gdyby w montażu skrócić go o 40 minut byłoby z korzyścią dla wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W końcu ktoś na forum docenił "Pierwszego człowieka". Dla mnie to był Oskarowy pewniak zamiast choćby "Bohemian Rapsody" czy "Narodzin gwiazdy". Dzięki @Rasheed.

Co do "Sukcesu", to akurat mnie ten serial nie porwał, może dlatego że już mam przesyt tematyką mafii, zabójstw na zlecenie. Po tym reżyserze spodziewałem się więcej. Rozczarował mnie też "Detektyw"- mimo fantastycznej roli Ali. Przekonałem się, że jednak nie jestem fanem Pizzolatto. Z seriali teraz oglądam "Press" na HBO oraz niespodziewanie dobre "Rozstania" na BBC First.

• Że co, proszę? 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadzam się co do "Pierwszego człowieka". Nie jest to może film zasługujący na najważniejsze nagrody, ale powinien otrzymać nominację. Zaskakujący jest też brak "If Beale Street Could Talk" biorąc pod uwagę świetne recenzje i tematykę filmu wręcz skrojoną pod Oscary.

Z seriali oglądam teraz tylko "Detektywa", a w zasadzie został już tylko ostatni odcinek, więc może spróbuję "I Am the Night". Ostatnio nie po drodze mi z serialami i staram się wybierać te krótsze. "Sukces" bardzo mi się podobał i mam podobnie zdanie co @Rasheed. Z tegorocznych nowości widziałem jeszcze tylko "Sex Education".

@Arkon, polecasz "Press"? Z brytyjskich mini seriali zastanawiałem się też nad "Black Earth Rising" i czekam aż ktoś pokaże "Baptiste" - spin-off "The Missing".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też skupiam się na krótszych serialach, ostatnio zacząłem ogladac "Russian Doll" i jest nieźle.

Conan, co sądzisz o Sex Education ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Także oglądałem serial "Sex Education" bardzo dobrze mi się go oglądało, a niektóre momenty były prześmieszne.

To samo było z "Russian Doll" oby więcej takich.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"Blow" w TV4.

Ocena: 9/10

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
6 godzin temu, robsat napisał:

Także oglądałem serial "Sex Education" bardzo dobrze mi się go oglądało, a niektóre momenty były prześmieszne.

To samo było z "Russian Doll" oby więcej takich.

Także mam za sobą Sex Education i było naprawdę nieźle, mają robić 2 sezon ale to dopiero pewnie będzie na przyszły rok, polecano mi również z Netflixa Big Mouth ale narazie pobrałem i nie wiem czy warto tracić czas na animacje

Edytowane przez Tiqul

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"Zaginiony w akcji 3" w TV4.

Ocena: 5/10

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kobiety Mafii 2 (Kino) - Bardzo stonowany film pod względem pierwszej części, czy serii ''Pitbull'' Patryk Vegi. Długi wstęp w Kolumbii z Popławską, gdzie się dużo nie działo jak i w całym filmie. Kilka pojedynczych scen które rozbawiło salę np. z misiem czy w celi z Joanną Jędrzejczyk.

Agnieszka Dygant, Kasia Warnke - To był ich film. Ocena 6/10.

P.S Będzie kolejna cześć ''Kobiety Mafii'' która została zapowiedziana na koniec filmu. :)

''Wszystkie Pieniądze świata'' (CANAL+) - Obejrzałem tylko i wyłącznie z ciekawości aby porównać sobie z ''Trust'' i moim skromnym zdaniem -''Trust'' wypadł lepiej... ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 20.02.2019 o 21:53, Rasheed napisał:

Conan, co sądzisz o Sex Education ?

Dobry serial choć dla mnie średnio wiarygodny, zbyt lewicowy i rewolucyjny obyczajowo, ale to już kwestia poglądów, więc nie będę wnikał w te tematy. Jako rozrywkowy komediodramat młodzieżowy jak najbardziej daje radę i wciąga na tyle, że można obejrzeć całość za jednym podejściem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"Osadzony" w TNT.

Ocena: 6/10

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj oglądałem świetny dokument na TVP Historia o Generale Rozwadowskim.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"Blade.Wieczny łowca 2" w TNT.

Ocena:9/10

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"Potrójna Granica" 8/10 w Netflix

"Burn Out" 7/10 w Netflix

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"Straszny film 3" w TV4.

Ocena: 6/10