Skocz do zawartości

Jaki film ostatnio oglądałeś?


shocco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kobiety Mafii (Kino) - Jeśli ktoś się zastanawia nad pójściem do kina to gorąco polecam film Vegi. ''Botoks'' można śmiało nazwać nieporozumieniem po tym co zobaczyłem dzisiejszego dnia w kinie... sporo dobrej akcji, czego zabrakło w poprzednim filmie Patryka Vegi. Rewelacyjna rola Agnieszki Dygant... gdzie chyba odegrała najlepszą rolę ze wszystkich obsadzonych. :)

Z niecierpliwością czekam na drugą część, która została już zapowiedziana. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53wgo8.jpg

Teraz oglądam film pt"Jumanji: Welcome to the Jungle" na kanale Nay Movies HD

A wcześniej na tym samym kanale obejrzałem film "Only the Brave" .

Jest to film biograficzny oparty na prawdziwych wydarzeniach przedstawiający grupę strażaków ,która  z odwagą i z poświęceniem bratersko walczy z pożarem trawiącym lasy w Arizonie.

Edytowane przez robsat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Spider-Man: Homecoming" na HBO GO.

Trzecia już próba przeniesienia uniwersum Petera Parkera na ekran, lecz jednak tym razem historia opowiedziana w tym filmie, jest powiązana z filmowym uniwersum Marvela. Tym razem nie uświadczymy po raz kolejny śmierci wujka Bena, czy początkowych wojaży Parkera po Nowym Yorku. Chłopak otrzyma nowy strój Spider-Mana od Tony'ego Starka, i próbuje okiełznać nowe możliwości.

Na plus rola Michaela Keatona, który zagrał Adriana Toomesa (Vultron), sceny ze Stevem Rogersem (Kapitan Ameryka), oraz relacja pomiędzy Starkiem a Parkerem i efekty specjalne.

Ocena: 4+/6

Edytowane przez Solderowy123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

''Need for Speed'' (CANAL+) - Dopiero teraz miałem okazję obejrzeć film... który można smiało nazwać po części kinem familijnym niż dobrej walki ulicznej z gry ''NFS''. 3/6

''Szybcy i wściekli 8'' (CANAL+) - Sporo science fiction z dobrymi efektami... ale nie zabrakło dobrych aut. 8 część raczej na plus. 4+/6
"Spider-Man: Homecoming" (HBO GO) - Patrząc zupełnie świeżym okiem, całkiem dobry film Marvela... chociaż brakuje starego Peter'a Parker'a i prawdziwej walki ze złem niż komedii z laserowymi wynalazkami rodem z Iron Men'a. 4/6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wołyń" na VOD 207 w Cyfrowym Polsacie

Najnowsza, pełnometrażowa produkcja Wojciecha Smarzowskiego. Film opowiada o społeczności wołyńskiej, oraz o relacji polsko-ukraińskiej, którą brutalnie przerywa druga wojna światowa. Kilka lat później w społeczności ukraińskiej budzi się demon wojny, oraz nacjonalizm, co doprowadza do rzezi na polakach, na ziemiach wołyńskich.

Świetne odwzorowanie ówczesnej epoki, film niemalże idealny, lecz podczas oglądania przeszkadzał rwany montaż ( czyżby cenzura?), jednak warto obejrzeć film, aby uświadomić sobie, że podczas wojny nie tylko naziści i ZSRR bestialsko mordowali ludność. Całkiem świetne efekty gore, chyba najbardziej brutalny polski film, jaki widziałem

Ocena: 5/6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...