Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj oglądałem w TVP Polonia polski film pt. ''Przypadek Pekosińskiego''.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podobał się? Mi przeszkadza jakość, która jest nienajlepsza. Ten film ma jakość jak stary odcinek jakiejś polskiej opery mydlanej. Takie samo zastrzeżenie mam do dramatu pt. ,,Wezwanie", ,,Mleczna droga" i ,,Jest sprawa...".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Film pt. ''Przypadek Pekosińskiego'' mi się podobał, gdyż jest to oparta na faktach historia człowieka który nie wie kim jest i gdzie się urodził. Co do innych polskich filmów w 4/3 to wg. mnie powinny dołączyć do formatu 16/9 tak jak to robią niemieckie stacje typu ZDF.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio oglądałem film Skazani na Shawshank. Opowiada on o człowieku, który został niesłusznie oskarżony o morderstwo i skazano go za to na dożywocie. Bardzo dobry dramat, polecam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

Również polecam, oglądałem go dwa razy w Polsacie, świetny film.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio oglądałem "Kac Vegas 3" i muszę przyznać, że poprzednie części były zdecydowanie lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj przypomniałem sobie po pięciu latach pierwszą część filmu ,,Rocky" w TV4.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@plackoman oglądał pewnie film sensacyjny pt. ,,Na własną rękę", bo właśnie w nd o 00:10 leciał film z tym aktorem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja ostatnio oglądałem film ''Melancholia'', reż. Lars Van Tier oraz ''Iron Sky''.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio nie oglądałem filmu, a koncert. Były to fragmenty festivalu "Rock Am Ring 2013" w ramach cyklu koncertowego "MTV WORLD STAGE".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio oglądałem (dosłownie przed momentem skończyłem) film "Strasznie głośno, niesamowicie blisko" Wzruszający film, nawet nie potrafię sklecić posta :] Po prostu polecam. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"Strasznie głośno, niesamowicie blisko" - do obejrzenia w niedzielę 27, o godz. 14:35 na HBO.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj obejrzałem film dokumentalny pt. ,,Niewolnice z Cleveland". Film opowiada o trzech kobietach porwanych przez kierowcę autobusu szkolnego i więzionych przez 10 lat w jego domu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakoś skusiła mnie dzisiejsza "Wielkanoc" z 1974. Film krótki i jest taki, o którym przez jakiś czas będzie się pamiętać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziś obejrzałem etiudę filmową ,,Nasza zima zła" - była to premiera w TVP Kultura. Dobrym filmem jest również ,,Spotkania, pożegnania", który leciał dziś w nocy w TVP Historia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj przypomniałem sobie dramat kostium. pt. ,,Daas" w TVP2 - premiera w TVP.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio oglądałem ''Córy szczęścia'' w TVP Kultura.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio oglądałem film Babylon A.D. Thoorop dostaje zadanie przewiezienia Aurori wraz z opiekującą się nią siostrą zakonną, z Rosji do lekarza mieszkającego w Nowym Jorku. Akcja filmu jest żywa, w jej trakcie dowiadujemy się kilku ciekawych rzeczy o Aurori. Dobry film, polecam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi