Jump to content
shocco

Co ostatnio oglądałeś?

Recommended Posts

Jaki film ostatnio oglądaliście :?:

Podawajcie tytuły i opiszcie swoje wrażenia po obejrzeniu filmu (najlepiej bez spojlerowania :) ). Ciekawe rekomendacje mogą przydać się innym użytkownikom :wink:

Jeśli o mnie chodzi to:

Eden Lake (2008)

Świetny thriller, który trzyma w napięciu od początku do końca. Perfekcyjna gra aktorska, nowatorski pomysł przy obsadzaniu ról złych bohaterów oraz zaskakujące zakończenie, które każe zastanowić się nad przesłaniem, jakie niesie ze sobą ta produkcja.

Cóż, mogę tylko polecić.

Diabeł Horror emitowany był w Canal+ Perfekcyjni aktorzy i dobrze wykonane sceny.

Polski film ''Bajland'' w TVP1 ze świetną rolą Wojciecha Pszoniaka, ''Pieniądze to nie wszystko'' w TVN i ''Celebrity'' Woody'ego Allena w TVP Kultura.

w ostatnim czasie oglądałem mnóstwo filmów ale jednym który mi wpadł mi w pamięci jest polski film Pół Serio z 2001 roku.

ten film to mizeria polskiej i zagranicznej kinematografii i zarazem parodia kultowych filmów.

Guest Anonymous

Wczoraj Leona zawodowca w Polsacie - nie będę opisywał, chyba każdy zna.

Co do ''Leona zawodowca'' to przede wszystkim doskonały film kryminalny Luca Bessona.

Ostatnio oglądałem film pt. ,,Łukasz", reż. Anette Olsen. Film opowiada o dorastającej polskiej młodzieży.

Oglądałem min. takie supernowości z darmowej, internetowej wypożyczalni:

- Star Trek Into Darkness (2013)

- Now You See Me (2013)

- The Great Gatsby (2013)

- Iron Man 3 (2013)

- Oblivion (2013)

Obraz 1080p urywa głowę - to się nazywa oglądanie. Telewizja, w tym kanały premium, to przy tym śmiechawka.

@obieżyświat, nie chcę być zgryźliwy, ale jeśli twierdzisz, że obejrzałeś powyżej wymienione za darmo z wypożyczalni i to jeszcze w 1080p, to mam wątpliwości co do legalności owej wypożyczalni.

Ja sobie dzisiaj obejrzałem film Ocean's 13. Opowiada on o biznesmenie, który chciał zrobić interes życia, ale niestety został oszukany i stracił majątek. W wyniku tego dostał załamania nerwowego i trafił do szpitala. Przyjaciele postanawiają mu pomóc i w jego imieniu opracowują plan zemsty na osuszcie… Nie mogłem oderwać się od ekranu! Polecam! Bardzo ciekawy film!

Wczoraj w komputerze obejrzałem film Małgorzaty Szumowskiej pt. ''Ono'' z 2004 roku z niezwykłą rolą Marka Walczewskiego, który wcielił się w postać ojca głównej bohaterki filmu.

,,Harry Potter" i insygnia śmierci: część 1". Tak jak podejrzewałem. Im nowszy twór, tym słabszy.

Oglądałem najnowszą supernowość z netu World War Z w 1080p i dźwiękiem 5.1. Czekam na Man of Steel i Pacific Rim, które lada moment będą. Tylko takie oglądanie - jakość blu-ray 1080p ma sens, w telewizji żal takie filmy tykać.

Ostatnio jakoś tak się składa, że lubię oglądać filmy pokazywane na TVP Kultura.

Ostatnio obejrzałem znakomity polski film pt. ''Drogówka'' w reżyserii Wojciecha Smarzowskiego.

A ja polski thriller pt. ,,Kierowca", reż. Jérôme Dassier. W rolach głównych: Christopher Lambert, Agnieszka Grochowska, Magdalena Mielcarz, Adam Ferency, Piotr Adamczyk, Andrzej Grabowski, Anna Przybylska i Andrei Chadov.

Wczoraj oglądałem w TVP Historia polski dramat wojenny pt. ,,Les Milles", reż. Sébastien Grall. Jestem pod wrażeniem. Nie dostanę odpowiedzi, dlaczego ten film jest tak rzadko powtarzany, a inne bardzo słabe lecą co miesiąc.

A zdradzisz jakie (polskie, czy zagraniczne)? :D

Gustuję w takich filmach o projekcji do sześćdziesięciu minut. I to bez względu na datę ich produkcji oraz z kraju, z którego pochodzą. Jakoś łatwiej o taki film jest z produkcji polskiej. Ale to już sprawa "nadawcy"