Skocz do zawartości

CANAL+ Seriale Extra


n3sc19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A kto dołącza filmy do oferty VOD w nc+? Firmy czy nc+?

Świetna argumentacja :lol2:

Czyli powinni nie dawać tego filmu, bo kilka osób mogło się zdenerwować? Wolne żarty. Mają umowę z dystrybutorem, to puszczają.

 

Hm film z neta w 1080 bije na głowę ten sam film z Canal+ niby HD

przykład : "Niezniszczalni 2" kopia na Canal+HD woła o pomstę....

czy ty tego nie widzisz :?::wink:

Oczywiste jest, że filmy na BR, czy dobre ripy w jakości 1080p wyglądają lepiej, tego nikt nie neguje. Tylko przekonanie, że wszyscy ściągają jest błędne.

Niezniszczalni 2 w C+ leciało w SD, tak jak cała reszta filmów z Monolithu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@Pawop co to nas obchodzi że Monolith wypuszcza filmy w sd kiedy jest to kanał HD w tyłku to mamy

mnie jako odbiorce nie powinno interesować jak dystrybutor ma dany film...

Film wychodzi na "blue Ray" i powinien być w HD dla tego większość zasysa filmy z neta...

ps.podejście NC+ w tej kwestii jest tragiczne/żenujące

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość czego? Bo na pewno nie ogółu ludzi żyjących w Polsce.

 

Większośc ludzi na ogół żyjących w Polsce posiada zwykły pakiet, a te wszystkie dodatkowe opcje jak VOD'y czy inne badziewia odpuszcza, bo po prostu nie ma pojecia co to jest. Co do pobierania z neta, to większośc ludzi przed 30 rokiem życia moim zdaniem pobiera z netu. I liczba takich ludzi bedzie stale rosła, bo każdy z "nowego pokolenia" już wie co to jest komputer i internet i co można tam znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość czego? Bo na pewno nie ogółu ludzi żyjących w Polsce.

Nie strugaj naiwniaka. Czy większość ludzi żyjących w Polsce ogląda nowości? Ściąga większość ludzi goniących za nowymi filmami, jakością (2 miesiące po kinie masz filmy w 1080p) oraz interesujących się kinem. To samo dotyczy seriali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

jak to jest z tymi VOD+ ?

mam PACE więc po za tym żaden inny serwis internetowy nie jest przewidziany dla mnie.

płaci się za każdy film osobno ?

czy to miesięcznie ? można to wynegocjonowac przy przedłużaniu umowy za darmo ?

 

edit: osobno jest VOD i osobno seriale ? warte to w ogóle uwagi, tzn. są jakieś dobre pozycje do ściągnięcia ?

ile to potem na dysku można trzymać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Na necie od dwóch tygodni są już wszystkie odcinki w wysokiej rozdzielczości. Chłopaki z Hataka już zrobili polskie napisy do wszystkich odcinków. Serial jest za[beep]isssssty, także nie warto czekać na [beep]owatą jakość i do tego jeden odcinek na tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Pytałem na multiroomie ale tam cisza to zapytam tutaj - czy ma ktoś CANAL+ VOD na obu dekoderach? tzn przy standardowym multiroomie? mam 2 karty plus 2 deki (pejsy) i na jednym VOD canal+ śmiga a na drugim przy każdym filmie "dostępny wkrótce". Faktycznie VOD dostępny jest tylko na dekoderze głównym? musiałem kiedyś im podać który dekoder jest główny i faktycznie na tym VOD działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...