Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

TVN CNBC Biznes rozpocznie nadawanie już w najbliższy poniedziałek – dowiedzieliśmy się od osób związanych ze stacją. Rzecznik TVN nie ujawnia na razie, gdzie będzie dostępny nowy kanał. Uruchomienie TVN CNBC Biznes zbiegnie się ze startem jesiennej ramówki TVN24. O tym, ze kanał TVN CNBC Biznes mógłby rozpocząć nadawanie wcześniej niż planowano pierwotnie informowaliśmy już przed tygodniem. Wówczas Karol Smoląg, rzecznik TVN, przyznał, że start kanału „być może zbiegnie się ze startem nowej ramówki TVN24”.

 

Jak udało nam się dowiedzieć, TVN CNBC Biznes ruszy w poniedziałek. Karol Smoląg odmawia udzielenia jakichkolwiek informacji o ramówce stacji. Nie zdradza także, gdzie będzie dostęp biznesowy kanał TVN. Lada dzień ma zostać wydany komunikat prasowy w tej sprawie.

 

TVN CNBC Biznes będą mogli oglądać abonenci m.in. dwóch platform cyfrowych – N i Cyfry+. Kanał ma się pojawić również w ofertach sieci kablowych. Według zapowiedzi przedstawicieli TVN z początku lipca, kanał biznesowy docierać będzie w chwili debiutu do 2 – 2,5 mln widzów.

 

żródło:medialink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo TVN obnosi się z tym, że będzie współpracował z CNBC, w nazwie kanału są te cztery literki i to ludzi przyciąga. A poza tym start TVN CNBC Biznes (jeśli wierzyć doniesieniom) w poniedziałek, a Polsat swój kanał włączy może w październiku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak myślałem mietek działa na całego ctrl+c i ctrl+v. Czy on kiedykolwiek napisze coś sensownego ???

 

 

Nie czepiaj się Go! :P W tym przypadku uważam, że źle nie robi felik3 kopiując z różnych stron przydatne informacje. W tym przypadku cieszy mnie to, że felik3 tak szybko reaguje, i wkleja takie pożyteczne informacje. Jestem z niego dumny. Taki ambitny chłopak.. :D:lol::wink::wink:

 

A tak przy okazji zauważyłem, że zainteresowanie TVN CNBC Biznes jest dużo większe niż projekt informacyjno-biznesowy Polsatu.

 

Tutaj masz rację. To oczywiste - TVN to TVN a Polsat to polsat...

Mogę się założyć, że biznesowy kanał TVNu będzie o niebo lepszy od informacyjno-biznesowego kanału Polsatu.. :) Poza tym kanał TVN CNBC Biznes Zapowiada Się Ciekawie i Dobrze :):wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej jest dawać linki, bo niech zostanie coś do tekstu dopisane, uaktualnione, to na forum zostaje stara, zdezaktualizowana wersja i do tego niech jeszcze źródła nie poda (co w wypadku @felika jest b. częste) to nawet nie wiadomo gdzie szukać oryginalnego tekstu wiadomości (pomijając fakt, że bęcki za brak źródła zbieram ja jako administrator :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...