Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Włączam dziś rano ten kanał, a tam Jacek Pałasiński wyjeżdża mi na dzień dobry z tekstem, że "Zięć Donalda Trumpa i tak do niczego się nie nadaje. Podobnie jak Donald Trump". Racząc mnie głupkowatym uśmieszkiem z rana. Tak - głupkowatym. 

 

Zięcia Trumpa nie znam za bardzo, ale powiedzcie mi jak taki Pan Jacek może powiedzieć tak o człowieku, który ma 4-8 miliardów + (za chwilę) zasiądzie na fotelu prezydenta Stanów Zjednoczonych, czyli prawdopodobnie najważniejszego gracza na mapie geopolitycznej świata. 

 

Sorry, ale to jak nazwanie jakiejś osoby publicznej (np. kogoś z TVN-u) niekompetentnym czy bardziej dosadnie d.e.b.i.l.e.m bez podania konkretnej przyczyny czy innych argumentów. Masakra jak ja gardzę takim pseudo dziennikarstwem.  

 

Doceniam profesjonalną oprawę BIS, ale za takie akcje ten kanał nigdy nie dostałby ode mnie oceny 10/10. To jak oglądanie filmu ocierającego się o arcydzieło w którym nagle ni z gruchy, ni z pietruchy padają teksty rodem z Ciacha czy innej Kac Wawy.  

 

Słabo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bo wypadek Macierewicza to rzeczywiście sprawa, o której będą mówić w innych krajach. Nie wszystko jak leci chyba wpływa. Zwykła kalka z "Faktów". Niczego nie powiedzieli o ewentualnych konsekwencjach na tle areny międzynarodowej, tak aby utrzymać się profilu kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to żaden?! Wydarzenia w kraju  wpływają na gospodarkę i postrzeganie poza granicami.

To tak samo naciągany argument jak to, że Gwiazdy Lombardu, Drwale i Wojny magazynowe emitowane na History HD to programy historyczne, bo przecież lombard = stare rzeczy (a starość = historia), drzewa (bądź co bądź niektóre mają kilka setek lat więc też historia), a wojny magazynowe to w końcu "wojny"  :rofl:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba też zależy od dnia, bo na przykład dzisiaj oglądałem "Otwarcie dnia", i tam większość tematów była zagraniczna, w zasadzie tylko jeden miał związek z Polską. Przy okazji to wprowadzili w tym programie taki krótki serwis informacyjny co pół godziny, a z tego co kojarzę, to wcześniej tego nie było. Nawet to jest zaznaczone nieco, że to serwis, bo prowadzący nie siedzi wtedy przed oknem, a przed dużym ekranem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest kwestia na ile ta sprawa była ważna dla świata czy dla biznesu. Fakt pewnie nie była ważna, ale jak włączyłem na chwile dziś na TVP Info i prawie miesiąc minął a oni nadal o sylwestrze na Maderze gadają to trzeba się zastanowić na ile ta sprawa była ważna dla Polski żeby ją tyle czasu ciągnąć i co się w tym newsie zmieniło że jeszcze jest ważny? Ja tego nie zrozumiem, jak to się nawet tym fanatykom po ludzku nie znudzi w kółko to samo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kolejne wzrosty: http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/ranking-kanalow-informacyjnych-w-styczniu-2017-roku.

 

Informacja cieszy, ale dzisiaj po niedługiej przerwie znów włączyłem. Tym razem na chwilę i znów trafiłem na Dzień na bis. A tam? Kolejna sprawa typowo polska, nie związana ze światem, gospodarką, biznesem. A był to materiał o tym wypadku w szpitalu, gdzie to ktoś upadł z łóżka, a potem zmarł. Sorry, ale co to ma być? Od tego były Fakty TVN i TVN 24. Nie od tego miało i ma być TVN 24 BiS. Nawet po skróceniu nazwy, co i tak moim zdaniem było słabą zagrywką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to głupie pytanie, ale czy ten kanał ma jakiś program TV?  :grin: Chciałbym poznać wszystkie pory emisji Faktów z zagranicy (łącznie z pasmem powtórkowym). Ostatnio natknąłem się na taką jakoś koło 4.00-5.00 nad ranem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...