Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Niech Cyfra i Polsat postawią warunki - dołączymy TVN CNBC Biznes do oferty, jeśli w naszej ofercie pojawi się TVN Lingua. Brak tego kanału to duży minus. Na dodatek jest na wyłączność w N-ce :cry:

 

Nie sądzisz, że powinno być ODWROTNIE: damy wam TVN Biznes, jak dacie nam Polsat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podawali na TVN 24 że od początku nadawania CNBC będzie dostępny dla 2,5 mln abonentów sieci kablowych i platform cyfrowych, a sama Cyfra i CP mają 2,5mln

więc...

myślę że nie zadebiutuje pierwszego dnia we wszystkich platformach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja myśle że na CP nie będzie,pracują przecież nad swoim kanałem biznesowo-info. kanał TVN CNBC to dla nich naturalna konkurencja i zrobią wzystko by tę rywalizację wygrać.W najlepszej sytuacji może znależć się C+ który może mieć 2 rodzynki w cieście zamiast 1 oby tak się stało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Testy zaczynają już będzie szybciej niż mówili miałby być na jesieni czy chcą wyprzedzić kanał polsatu tv biznes, który buduje na jej bazie kanał informacyjno-biznesowy. Start kanału w nowej formule również zapowiadany jest na jesień.Przez to polsat cyfrowy nie podpisał umowy z TVN CNBC Biznes żeby nie zagrozić swojemu kanałowi trochę głupie po mają TVN24 a nie TVN CNBC nie chcą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za i cieszę się, że będzie coś takiego. Brakowało takiego kanału. TV Biznes próbuje coś zrobić, ale w dalszym ciągu zalatuje mi to amatorką (zwłaszcza ten pan - bodajże Jacek Brzeski - co relacjonuje wydarzenia z giełdy i prowadzi wywiady na ten temat z różnymi ludźmi). Nie dopracowane jest jeszcze to wszystko.

 

Mam nadzieję, że jak każdy inny kanał ze stajni TVN, TVN CNBC Biznes też będzie dopracowany w 100% (w co nie wiątpię, ale...).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN CNBC Biznes ruszy lada dzień?

Najprawdopodobniej jeszcze w sierpniu ruszy nowy kanał TVN CNBC Biznes, którego start był zapowiadany dopiero na późną jesień br. – TVN CNBC Biznes rzeczywiście może rozpocząć nadawanie nieco wcześniej niż planowaliśmy – mówi nam Karol Smoląg, rzecznik prasowy Grupy TVN [...] Według zapowiedzi Grupy TVN z początku lipca br., kanał biznesowy docierać będzie w chwili debiutu do 2 – 2,5 mln widzów.

więcej>>

Tak więc @Bartek chyba masz rację :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...