Skocz do zawartości

Tańczenie w miejscach publicznych - Gangnam Style, Gentleman


Umkwatata
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Troche udzielam na forum sie tematach scisle zwiazanych z TV - to moj pierwszy post w Hyde Parku. Wiem, ze jest to zapewne bardzo dziwne, o czym zaraz napisze, ale moze kilku z Was juz o mnie i moim przypadku slyszalo.

 

Otóz od prawie roku, gdy pierwszy raz zobaczylem w calosci teledysk "PSY - Gangnam Style" calkowicie zmienilem moj wizerunek na taniec - tańcze praktycznie wszędzie :shock: . Wczesniej kojarzylo mi sie to tylko z nudami i np. baletem, bylo czyms zarezerwowanym tylko dla kobiet, kazdego faceta tanczacego uwazalem za wariata, nigdy nie lubilem tanczyc, na imprezach itp. tylko popijalem drink za drinkiem.

 

Ostatnio jak pewnie wiecie wyszedl nowy teledysk "PSY - Gentleman" - oczywiscie nie omieszkalem zabrac sie jako wierne odwzorowywanie w zyciu codziennym.

 

Od tych 12 miesiecy wlasnie, sprawa mojego podejscia do tanczenia poszla (za) bardzo w druga strone - niewazne gdzie sie znajduje (metro, autobus, chodnik/ulica, centrum handlowe itp.) - w pewnym momencie odpalam muzyke i zaczynam tanczyc/gibać się etc. - najczesciej do utworow PSY'a (Gangnam Style i Gentleman), ale nie tylko - odgrywam tez sceny z tychze teledyskow w miejscach publicznych :roll:

 

Domyślam sie, ze wiekszosc z Was pomysli " to chore/on jest stukniety/gdzie byl psycholog?/jakim cudem on jeszcze żyje?" itp. - Ja jednak bardzo lubie to robic i nie czuje sie z tym jakos specjalnie "dziwnie", nie przeszkadza mi to w zyciu codziennym.

 

Oczywiscie moi znajomi gdy sie o tym dowiedzieli lub zobaczyli to na wlasne oczy reagowali podobnie. W koncu wiekszosc z nich zaczelo to denerwowac :evil:

 

W koncu poszedlem na casting do "Got to dance" i dostalem sie do cwiercfinalu, moze nawet wyemituja moj performance w TV (mozecie wierzyc lub nie, ale byl jednym z najlepszych tamtego dnia i to nie jest wylacznie moja opinia), ale o tym pozniej :wink:

 

Jak mozna sie domyslec po fragmencie z metrem jestem z Warszawy i tam mieszkam, wiec pare osob z forum moze mnie widzialo, nie wiedzac, ze to wlasnie Ja. Chcialbym sie dowiedziec, co Wy myslicie na ten temat 8)

 

AVE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dwóch słowach nowo narodzony rozrywkowy chłopak. Polubiłeś taniec, a to już plus, wprawdzie będziesz mieć większe powodzenie u dziewczyn :D Pozytywnie rozkręcony wariat. Ja nie widzę nic w tym złego. Nie wiem, czy lubisz tańczyć przy innej muzyce, aniżeli "PSY"? Jeżeli tak, to wpadaj częściej do klubów - tam się wyszalejesz do woli. Musisz w końcu odrobić straty - nie tańczyłeś wcale, bądź przez długi czas.

 

Wybierak dyskoteki, festyny i inne pełne wigoru miejsca :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie tu jest problem - nienawidze muzyki klubowej (czyli techno itp.) - do tego tanczyc nie mam jak (wszystko typu harlem shake, czyli taniec-po[beep]an*ec to nie moja dzialka :lol2: ). Bylem kilka razy, ale tam jest dla mnie za glosno po prostu, tylko mnie uszy bolaly. Tak jak pisalem - potrafie tanczyc rowniez do innych kawalkow, ale to wlasnie wiekszosc koreanskiego popu :D

 

Ide jutro na festyn K-POP w Warszawie wlasnie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Heh - no i tak jak powiedzialem, tak zrobilem. Zapomnialem tu zarzucic -> Link do mojego wystepu w You Can Dance, odcinek castingowy z Warszawy: http://www.dailymotion.com/video/x2ldgq ... ownanie_tv

 

Tutaj zas link do calego wycinka ze mna: http://www.dailymotion.com/video/x2l6nx ... usuneli_tv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...