Skocz do zawartości

Co zamiast Al Jazeera Sport? Alternatywy


Gość marekpolek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

to dalej zablokowane ? o co tu chodzi? ludzie pokupywali karty i teraz nie działa? porównywalny przekręt jak w wykonaniu AJS..

 

Nie przekręt tylko Anglicy zabronili dostępu do Premier League z samych kart. Liga Angielska ma być dostępna tylko z dekoderów. Dlatego Al Jazeera Sport wycofała większość swoich kanałów. Można było się tego spodziewać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek
Przekręt to robimy tak naprawdę my, bo ta telewizja nie jst do nas skierowana :D

 

tzn. że zablokowali dostęp tylko osobom z tego forum, którzy kupili zestawy? Włosi nie kupują zestawów prepaid i im nie zablokowali dostępu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Ja mam karte z koncówki sierpnia tego roku. I oglądałem trochę Arsenalu, meczu Norwich i Liverpool z nie pamiętam kim. Także groch z kapustą z tymi pre paidami. Jedni mają zablokowane cały czas, innym odblokowali. Może Wam też na dniach odblokują?

 

A miałeś wcześniej zablokowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karta przyszła z dekoderem i była nowa. Jeszcze były problemy z odblokowaniem bo Włoch się pomylił i zamiast pakietu calcio odblokował mi sport. Dopiero po dwóch dniach zdołał sprawę odkręcić. I tez z początku była angielska, potem zablokowali jak wszystkim i dopiero w ten weekend miałem odblokowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? Ostatnio (moim zdaniem przez sprawę z Foxami;d) pojawiają się oferty ludzi, którzy chętnie pozbędą się swoich kart prepaid Sky. Może i bym się skusił, ale potrzebuję wiedzieć, czy karta jest parowana z dekoderem. Jeśli jest to mnie taki układ nie interesuje, bo mam parowane nc+ (a właściwie n) + dosyły, więc to tak do zabawy by było. Dla posiadaczy tego pakietu odpowiedź jest banalna, więc liczę, że nikt nie będzie miał pretensji o to, że pytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał (uprzedził mnie :) ) serialnik, karta nie jest w żaden sposób parowana z dekoderem, ale też nie ruszy na byle czym, bo to Videoguard i raczej potrzeba czegoś na linuksie.

 

Jest jedno bardzo duże ALE. Jeśli będziesz chciał skorzystać z niej na własnym sprzęcie (innym niż dedykowany tuner od Sky - obojętnie jaki, jak wspomniałem parowania nie ma) np. poprzez odpalenie jej na softcamie typu Oscam itd. to karta prawie na 100% złapie killer EMMa, który trwale zdezaktywuje kartę bez możliwości reklamacji i uniemożliwi uzyskanie nowej (w regulaminie chyba zobowiązują Cię do korzystania z ich sprzętu). Ludzie raportują takie cyrki nawet na pełnym blokerze i póki co remedium na to nie ma.

 

Także korzystający ze Sky Italia są skazani na ich dekodery, mimo braku parowania. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ciekawe jest to co koledzy piszecie. Ciekawe jakie są perspektywy na to, że coś się ruszy w temacie odbioru poza dekoderem sky, bo w zasadzie karta opłacona jest do września, to może by się znalazło jakieś antidotum. No ale to już muszę sobie sam przemyśleć, bardzo dziękuję za szybki odzew:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...