Skocz do zawartości

Co zamiast Al Jazeera Sport? Alternatywy


Gość marekpolek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem taki pewien. Wiesz dlaczego? Glik, Zieliński, Salamon, Wolski. Chyba Wszołek jeszcze. Jak będą mieli transmisję o 15 i wybór Juve vs Sassulo, albo Sampdori vs Torino to jak myślisz jaki mecz zobaczymy? Ja chcę mieć pewność. A nie myśleć czy w danym tygodniu łaskawcy z canal + ( wiem teraz nc+ ale to i tak jedna banda) puszczą mecz mojej ulubionej drużyny.

A Orange Sport mam w Polsacie Cyfrowy więc jak jakiś mecz Juve będzie na tym kanale to z przyjemnością obejrzę. Ostatno pokazywali superpuchar Włoch i komentarz oraz oprawa była na dobrym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro leci mecz Lazio - Udinese na OS, który wydaje się być najlepszą propozycją w 1 kolejce. Ja wybieram Napoli - Bologna, bo bardziej mnie interesują wydarzenia z tego meczu niż z meczu, który ma zamiar transmitować polski kanał. Gdybym był abonentem nc+ nie mógłbym oglądnąć meczu, który w mojej opinii jest ciekawszy (i nie tylko w mojej, bo na Sky Calcio leci na głównym kanale).

 

C+ wybiera mecze z Serie A, ja mogę wybrać sobie sam. I na tym powinniśmy zakończyć polemikę, czy warto kupić Sky Italia, kiedy jest się kibicem jednej z drużyn walczących o Scudetto, a przy okazji sympatykiem całej Serie A. Dodatkowo, jak słusznie zauważył mikejuvepoland, nc+ włączy reklamy po ostatniej kolejce Serie A, a na Sky Italia będzie trwało święto do rana :) Myślę, że gdyby kibice innych lig mieli okazję by zdobyć taki pakiet, szybko zwróciliby się przeciwko nc+.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jesteście takimi fanami - to jak sobie nagracie mecze ulubionych druzyn Serie A lub dekoracje po sezonie i wrzucicie na kompa/dysk przenosny? Telefonem? Na pewno nie zrobicie tego za pomoca tego dekodera od Sky Italia, bo to dedyk, nie ma takiej mozliwosci. To Ja wole sobie miec swoj dekoder i najlepsze mecze nagrywac, a moze i dekorację pokaza, to tez sobie nagram.

 

Wy tylko mozecie ogladac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umkwatata po co nagrywać mecze? No i skąd możesz wiedzieć (posiadając PVR bez ciągłego nagrywania) przed rozpoczęciem spotkania, czy dany mecz będzie "najlepszy"? Rozumiem, że skorzystasz wtedy z powtórki, których na nc+ jest cała masa :lol2:

 

Pomijam fakt, że każdy średnio rozgarnięty użytkownik, który jest świadomy istnienia Sky Italia i potrafi sobie załatwić takie coś w Polsce, wie także o tym, że praktycznie każde spotkanie dzień później ląduje gdzieś w Internecie (czekam na kazanie o piratach i legalności). Po pobraniu można sobie taki mecz wykastrować z reklam i nagrać na DVD czy na Blu-ray + na pewno będzie to znacznie trwalsze i pewniejsze niż jedyny dostępny w opcji Canal+ Platinum mediabox+, który ma zaszyfrowany dysk i po zakończeniu umowy należy zwrócić go operatorowi. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie tacy ludzie jak Ja, ktorzy nagrywaja mecze, to by w sieci zadnych meczow nie bylo.

 

Umkwatata po co nagrywać mecze? No i skąd możesz wiedzieć (posiadając PVR bez ciągłego nagrywania) przed rozpoczęciem spotkania, czy dany mecz będzie "najlepszy"? Rozumiem, że skorzystasz wtedy z powtórki, których na nc+ jest cała masa :lol2:

 

Pomijam fakt, że każdy średnio rozgarnięty użytkownik, który jest świadomy istnienia Sky Italia i potrafi sobie załatwić takie coś w Polsce, wie także o tym, że praktycznie każde spotkanie dzień później ląduje gdzieś w Internecie (czekam na kazanie o piratach i legalności). Po pobraniu można sobie taki mecz wykastrować z reklam i nagrać na DVD czy na Blu-ray + na pewno będzie to znacznie trwalsze i pewniejsze niż jedyny dostępny w opcji Canal+ Platinum mediabox+, który ma zaszyfrowany dysk i po zakończeniu umowy należy zwrócić go operatorowi. :)

 

Wole sobie nagrac w TS. w najlepszej możliwej jakosci, niz sciagac z sieci, gdzie jakosc nie powala a ludzie wrzucaja na hostingi, gdzie idzie predkoscia ~20 kb/s. Niestety teraz slabo z nagrywaniem, bo wlasnie powtorek nie ma, czyli trzeba czesto zgadywac.

Ja mam Fergusona Arive 120 Combo i przynajmniej do konca umowy (marzec 2014) nie martwie sie zadnymi mediaboxami. Pozniej jak przyjdzie czas na nowa umowe juz w nC+ zobacze co trzeba bedzie wykombinowac. Nie interesuja mnie zadne dedykowane, a podobno w nC+ maja byc moduly, wiec najwyzej zainwestuje w Arive 210 Combo, jak nie nC+ to beIN Sport wezme z Ligue 1 FULL sobie za rok (akurat musze i tak wymienic, bo podobno same karty nie chodza na Ariva 120, wiec bede musial kupic beIN Sport z modulem Viaccess).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, fajnie, przyznałeś się oficjalnie do piractwa, a teraz z łaski swojej zakończ swe wywody, bo temat jednak dotyczy czegoś innego i wypadałoby w końcu do niego powrócić. Chyba, że ktoś poważnie traktuje te kopie meczów jako alternatywa dla AJS.

 

Ja tam nie widziałem, żeby kolega przyznał się do piractwa. Wręcz przeciwnie, przyznał, że jest abonentem c+. A kopie meczów można uznać za powtórki, których w c+ doczekać się nie sposób. Co innego gdyby nie opłacał abonamentu, wtedy jak najbardziej można by mówić o piractwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program transmisji w paczce Sky Calcio - MECZE LIGOWE piątek 30.08.2013 - niedziela 01.09.2013 (wg przewodnika tv z dekodera Sky, stan na 27-08-2013)

 

Serie A:

31-08-2013 (sobota) 18:00 - Chievo - Napoli (Sky Supercalcio, Sky Calcio 1)

31-08-2013 (sobota) 20:45 - Juventus - Lazio (Sky Supercalcio, Sky Calcio 1)

01-09-2013 (niedziela) 18:00 - Roma - Verona (Sky Supercalcio, Sky Calcio 1)

01-09-2013 (niedziela) 20:45 - Milan - Cagliari (Sky Calcio 1)

01-09-2013 (niedziela) 20:45 - Catania - Inter (Sky Calcio 2)

01-09-2013 (niedziela) 20:45 - Genoa - Fiorentina (Sky Calcio 3)

01-09-2013 (niedziela) 20:45 - Bologna - Sampdoria (Sky Calcio 4)

01-09-2013 (niedziela) 20:45 - Atalanta - Torino (Sky Calcio 5)

01-09-2013 (niedziela) 20:45 - Udinese - Parma (Sky Calcio 6)

01-09-2013 (niedziela) 20:45 - Sassuolo - Livorno (Sky Calcio 7)

01-09-2013 (niedziela) 20:45 - Relacja na żywo ze wszystkich spotkań - studio (Sky Supercalcio)

 

Bundesliga:

31-08-2013 (sobota) 15:30 - Borussia Moenchengladbach - Werder Brema (Sky Supercalcio)

31-08-2013 (sobota) 18:00 - Schalke 04 - Bayer Leverkusen (Sky Calcio 2)

01-09-2013 (niedziela) 15:30 - Stuttgart - Hoffenheim (Sky Supercalcio)

01-09-2013 (niedziela) 17:25 - Eintracht Frankfurt - Borussia Dortmund (Sky Calcio 2)

 

Premier League:

31-08-2013 (sobota) 13:45 - Manchester City - Hull City (Fox Sports)

31-08-2013 (sobota) 16:00 - Norwich - Southampton (Fox Sports)

31-08-2013 (sobota) 18:30 - Crystal Palace - Sunderland (Fox Sports)

01-09-2013 (niedziela) 14:30 - Liverpool - Manchester United (Fox Sports)

01-09-2013 (niedziela) 17:00 - Arsenal - Tottenham (Fox Sports)

 

Primera Division:

30-08-2013 (piątek) 23:00 - Rayo Vallecano - Levante (Fox Sports)

31-08-2013 (sobota) 19:00 - Celta Vigo - Granada (Fox Sports Plus)

31-08-2013 (sobota) 21:00 - Valladolid - Getafe (Fox Sports)

31-08-2013 (sobota) 23:00 - Osasuna - Villarreal (Fox Sports)

01-09-2013 (niedziela) 12:00 - Real Madrid - Athletico Bilbao (Fox Sports)

01-09-2013 (niedziela) 19:00 - R. Sociedad - Atletico Madrid (Fox Sports)

01-09-2013 (niedziela) 21:00 - Valencia - Barcelona (Fox Sports)

 

Ligue 1:

31-08-2013 (sobota) 14:00 - Evian - O. Lyon (Fox Sports Plus)

31-08-2013 (sobota) 17:00 - PSG - Guingamp (Fox Sports Plus)

01-09-2013 (niedziela) 14:30 - St. Etienne - Bordeaux (Fox Sports Plus)

01-09-2013 (niedziela) 21:00 - Marseille - Monaco (Fox Sports Plus)

 

Eredivisie:

01-09-2013 (niedziela) 12:30 - Groningen - Ajax (Fox Sports Plus)

01-09-2013 (niedziela) 16:30 - Feyenoord - Roda (Fox Sports Plus)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się problem z kanałem Fox Sports na kartach prepaid. Kanał znikł jakieś 2 godziny temu, na kartach które były aktywowane w wakacje. Karty aktywowane w maju i czerwcu działają poprawnie. Pozostałe kanały z paczki Sky Calcio działają poprawnie (w tym Fox Sports Plus). To wygląda na blokadę EPL na kartach prepaid. Tak jakby Sky broniło się przed osobami, które kupiły kartę i oglądają ligę w Anglii. Inne ligi na Fox Sports nie powinny zostać dotknięte problemem.

 

Właśnie widzę, że studio przedmeczowe działa. Zobaczymy jak będzie z kolejnym meczem.

Edit: Mecz Norwich vs Southampton też jest zablokowany.

 

Nie tylko my mamy ten problem: http://www.digital-forum.it/showthread. ... isponibile

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowilem, zebyscie nie panikowali z tym - zaplaciliscie gruba kase za okrojona oferte, swietny interes.

Choćby za nc+ nie zapłacili grubszej kasy.. :) Już przeczytałeś tę informację (co podałem kilka stron temu) ile kosztuje umowa na Canal+ Platinum za 12 miesięcy? Inne pakiety dla nowych abonentów nie wchodzą w grę, ani oferty typu 6xC+ za 59 złotych miesięcznie.

 

A to do czego masz dostęp to podejrzewam nikogo tutaj nie obchodzi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...