Skocz do zawartości

Co zamiast Al Jazeera Sport? Alternatywy


Gość marekpolek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marekpolek

chłopaki, możecie mi też napisać szczegóły ? chociaż to trochę pokręcone w tych włoskich pakietach, co i na jakich kanałach.. czy można odbierać Sky na module CAM Videoguard?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakietów jest 5: Sky TV, Calcio, Sport, Cinema i Familgia. Sky TV jest zawsze dodawany do każdego z pozostałych pakietów. Calcio, Sport i Cinema są oficjalnie dostępne w prepaid. Sky możesz odbierać tylko w oryginalnym dekoderze Pace albo ewentualnie w Xdome HD1000NC.

 

Aktualnie koszt dekodera i karty Calcio, Sport lub Cinema na 12 miesięcy to około 240 euro. Właśnie z @storczyk i innym użytkownikiem zamawiamy dwa zestawy u mojego dostawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyczytałem, to pakiet Sky Calcio zawiera:

 

Fox Sports na którym zobaczymy sporo transmisji z Premier League (jest to jeden kanał, więc z tych meczy które lecą w tym samym czasie, wybrany będzie najlepszy) w HD. (http://liveonsat.com/los__FT_br_premier ... tended.php - pod tym linkiem jest rozpiska 1 kolejki)

 

Sky Sports24 - kanał informacyjny

 

Sky Supercalcio - o tym kanale nie wiem nic, pisze w chmurce UEFA Champions League, więc pewnie wybrany mecz poleci.

 

Sky Calcio (od 1 do 15) - te kanały są w całości poświęcone włoskiej piłce, wszystkie mecze Serie A i Serie B, reprezentacji + mecze w LM włoskich drużyn

 

Tyle się "wywiedziałem"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

czyli rozumiem, że dekoder + pakiet Calcio + pakiet Sport + pakiet Sky TV ~ 240 EUR, te pakiety obejmują wszystkie kanały sportowe SKY ?

 

a co jest w pakiecie Sport?

 

z góry dzięki za rady..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Za 240 euro dostajesz Sky TV + Calcio lub Sport lub Cinema. Jak chcesz Calcio + Sport to ponad dwa razy więcej trzeba prawdopodobnie zapłacić.

 

W paczce Sky Calcio zobaczyć będzie jeszcze można na pewno wybrane mecze Bundesligi, muszę sprawdzić jakie. Będą one transmitowane na Calcio i Supercalcio. Ponadto liga francuska i hiszpańska.

 

Polecam sprawdzić oficjalną stronę oraz program tv:

http://www.sky.it/offerta-sky/pacchetti ... alcio.html

http://guidatv.sky.it/guidatv/cerca_pro ... 1&range=22

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Calcio albo Sport. Lepiej wybrać ten pierwszy, tak mi się wydaje. To zależy, kto jest czego kibicem. Dla fana Serie A pakiet Sky TV + Calcio jest optymalnym rozwiązaniem. Mistrzostwa Świata też pewnie polecą, podczas gdy Al Jazeera Sport zapowiedziała wyłączenie kanałów HD.

 

Sky Sport wydaje się być szczuplejszym pakietem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem taką odpowiedź na jednym z zagranicznych forów

 

With the package Sky calcio you could watch serie a tim, bundesliga, premier league, russian league and the Liga; while with the Sky sport one you could watch 3 serie a tim matches (1 anticipation + 1 postponement + 1 match on Sunday afternoon) and the champion league, basket, golf, volley and rugby.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie chłopaki, najgorsze ze trzeba dekoder kupować za 80 € = to prawie 350 zł dodatkowe. Sam pakiet Sky + Calcio to ok 750 zł, czyli ~100 zł więcej niż pełen pakiet JSC (155€). mamy 11 kanałów HD: 8x Sky Calcio HD, Fox Sports HD, SuperCalcio HD, Sky Sport24 HD. Na oficjalnej stronie Sky mozna przeczytać że: http://www.sky.it/offerta-sky/pacchetti ... alcio.html, czyli Bundesliga Exklusiv, Premier League, Puchar Anglii, La Liga

i Ligue 1. No i oczywiscie Serie A, Serie B full. Od sierpnia na Sky Calcio. Czyli oferta fajna, tylko ze droższa o dekoder :) LM pewnie będzie wybrane mecze, ale i tak WSZYSTKICH NA RAZ sie nie da obejrzeć, będzie jeszcze w tvp, ja mam jeszcze ZDF z Astry w HD też dają te rozgrywki, ze Sky też coś wybiorą, a na pewno mecze włoskich drużyn zawsze :) oferta spoko mi sie wydje, choć można poczekać jeszcze co wyjdzie z JSC? jak sądzicie? choć nie ukrywam- od zawsze marzyłem zeby mieć Sky Italia dla ligi włoskiej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@FoX12345, ta oferta Sky za 240 euro raczej nigdzie nie ucieknie, więc generalnie możesz jeszcze poczekać. Warto dodać, że do 11 kanałów HD dochodzi jeszcze 7 dodatkowych Sky Calcio SD.

 

A inwestycja w dekoder przyda się w następnym sezonie ;) Jeśli nie, to ja chętnie odkupię dekodery Sky za rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest 15 Sky Calcio SD i 8 Sky Calcio HD. Te 7 kanałów pokazuje dodatkowe mecze, które nie mieszczą się na tych pierwszych ośmiu kanałach.

 

Radzę sprawdzać na bieżąco liveonsat.com oraz program TV Sky http://guidatv.sky.it/guidatv/grid.html?category=sport , żeby wiedzieć co oni tam będą pokazywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...