Jump to content
remekb

Platforma CANAL+ – pytania początkującego

Recommended Posts

2 godziny temu, lucky napisał:

Mam do Was pytanie.

Pod koniec listopada zamawiałem ofertę Canal z dekoderem premiumbox.

Teraz chciałbym go wymienić na dekoder 4k.

Pytanie czy jest taka opcja, jak to wygląda w przypadku posiadania multiroom ?

Jest taka opcja.Multiroom nie stanowi problemu.

Do tej pory nie mogę się nadziwić możliwościom jakie daje c+ w cp żeby włączyć coś wartościowego trzeba podpisać aneks.

• Like 1

Nie opowiadaj bzdur opcje dodatkowe są i w CP.Oczywiscie nie tak dużo ale dekodera nie podmieni bez aneksu podobnie z MR.

• Confused 1
  • Upvote 1

Dopiero niedawno dodali możliwość włączenia pakietu Polsat sport Premium bez aneksu....

Za ekstraklasę na początku też chcieli aneks dopiero potem poszli po rozum do głowy a wymiana dekodera z hd7000 na evo w trakcie umowy o tym w cp nawet nie słyszeli :D

@_Artek_ 

@czerstwy Ma rację wymiana dekodera na 4K konieczny aneks do podpisu o wymianie i możliwe opłaty z tym związane wymiana tylko w punktach serwisowych PC+

w punktach można załatwić wszystko i upoważnienie dać dla kogoś 

do zwrotu pilot, dekoder,zasilacz,karta 

Pozdrawiam llista punktów PC+ https://pl.canalplus.com/mapa-salonow

Przydałyby się wątki odnośnie wrażeń po przejściu z cp do pc+ i analogicznie z pc+ do cp żeby ci co przechodzą wiedzieli czego się spodziewać.

19 minut temu, _Artek_ napisał:

Przydałyby się wątki odnośnie wrażeń .....

A nie lepiej usiąść przed TV i oglądać ofertę danego operatora.

Mało ci przepychanek między abo PC+ i CP?

Edited by kingofsouth

59 minut temu, _Artek_ napisał:

Przydałyby się wątki odnośnie wrażeń po przejściu z cp do pc+ i analogicznie z pc+ do cp żeby ci co przechodzą wiedzieli czego się spodziewać.

To jakich dodatkowych wrazen sprawilo Ci przejscie z CP do PC+?

Abonuję tez CP  i jestem ciekawy, co masz na myśli..;-l)

Godzinę temu, _Artek_ napisał:

Taki wątek istnieje tylko trzeba chcieć go poszukać.

Mam dekoder 4K z dyskiem i czy jest możliwe, żebym w trakcie gry jakiegoś programu/filmu włączył nagrywanie, a został nagrany cały ten program pomimo tego, że zaczął się godzinę przed tym, jak zleciłem nagranie?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Tak, ale dekoder musialby byc wlaczony godzine wczesniej na tym kanale i caly czas przez ta godzine isc, bez zmienienia programu.

• Like 1

Gdzieś w wakacje planuję wprowadzić się już do budowanego właśnie domu, powoli rozglądam się za TV+Net. Dom pod miastem, więc szukam czegoś pewnie mobilnego bez limitu z jakąś dobrą prędkością. Prawdopodobnie mam dwa wyjścia  - Orange lub C+. Chciałbym pakiet internet no limit + tv z pakietem canal+ sporty. Niestety już mnie szlag strzela, kiedy porównuję te pakiety na ich stronie i nie mogę go dostosować, bo jak są te kanały sportowe to nie można internetu dodać :D A strona orange to porażka - wpisuję swój adres no i oczywiście, że wyświetla informacja, że nie świadczą usług internetu domowego "przejdź do oferty internetu mobilnego" , ale to się blokuje i żadnej oferty z tv nie mogę sprawdzić :D Aczkolwiek nie wiem czy nie lepiej mi poczekać trochę niż się teraz rozglądać. Bo w teorii mam internet z nju mobilne w modemie USB z 90GB pakiet na miesiąc, ale oglądając mecze, netflixa itp to szybko schodzi. Jednak mam pytanie co do internetu z C+, ktoś korzystał z takiego? Jak z jakością, zasięgiem? Czy router/modem trzeba brać od nich czy można mieć własne? Czy jest jakiś okres próbny? Działa to na zasadzie karty SIM do modemu, modem do routera?

Zanim się władujesz w abonament na internet mobilny, sprawdź zasięg i prędkość danej sieci na miejscu. Net od Platformy C+ działa na sieci Play. Czasem lepiej wydać więcej i kupić usługi oddzielnie, niż potem się denerwować, że Netflix co chwila buforuje.

• Like 2

Internet mobilny to się nadaje do przerzucania stron. W dzisiejszych czasach w masie przybywających serwisów Vod to tylko stałe łącze. I tyle w temacie.

• Like 1
  • Upvote 3

W dodatku połowę limitu pożerają reklamy😂

W dniu 11.12.2019 o 19:09, czerstwy napisał:

Co Ty za bzdury wypisujesz?By wymienić w PC+ na dekoder 4K nie jest wymagany żaden aneks.

Obawiam się, że Kolega myli pojęcie "aneks".

Jest to dodatek do podstawowej Umowy i kazdy papierek z wymaganym podpiswm jest aneksem.

Dekodera tez nie wymieniają na [beep]....

Właśnie że wymienaiją i nie jest wymagane żadne przedłużenie.Wymienia sie dekoder który wprowadzają do systemu i tyle.Przynajmniej ja tak kiedyś robiłem.Bo obenie mam własny sprzęt.

W dniu 23.12.2019 o 19:45, piotr77sat napisał:

Internet mobilny to się nadaje do przerzucania stron. W dzisiejszych czasach w masie przybywających serwisów Vod to tylko stałe łącze. I tyle w temacie.

Jak wspomniałem, w tej chwili mam telefon w nju mobile, dwa numery do dzwonienia i trzeci do internetu, kartę sim mam w modemie usb, dość często przebywam w szpitalach i spokojnie tam oglądam youtube, netflixa czy ncplusgo bez zacinania. W docelowym domu obawiam się 1) zasięgu 2) że jednak na miesiąc 90 GB będzie za mało.

Jaki jest numer do ICA? Na stronie jest tylko do sklepu, albo ja nie umiem szukać 🥵

ICA to internetowe centrum abonenta.Nie wiem czy tam się dodzwonisz.Infolinia sprzedażowa to 22 3104747.

OK. To wiem ale właśnie chodziło mi o taki  numer. Dzięki

1 godzinę temu, Pawel napisał:

ICA to internetowe centrum abonenta....

Już nie ma ICA. Jest za to Strefa Canal+ 😊