Jump to content
remekb

Platforma CANAL+ – pytania początkującego

Recommended Posts

W dniu 7.03.2019 o 09:41, roberttosat napisał:

Trzeba było iść do punktu to byś dostał aktywny dekoder od razu, teraz pozostaje Ci czekać aż kurier dostarczy dokumenty do nc+.

Coś więcej w tym temacie, z racji że dekoder zostałby podłączony do instalacji zbiorczej, jakieś instalacje dodatkowo trzeba robić?

Gdy podłączyłem aktywny dekoder z Polsatu, od razu wszystko ruszyło ;-).

Edited by lukimann

4 godziny temu, _Artek_ napisał:

W poniedziałek zostanę klientem C+ czy można już na dekoderach ustawić listę ulubionych?

Można tak to nazwać, że to lista ulubionych. TVP1 będziesz miał zawsze na 11, TVN na 1. Nie poustawiasz sobie jak chcesz.

Czy można w czasie trwającej umowy przejść na moduł, rezygnując z dekodera?

Poza możliwością 2 tyg.przetestowania dekodera, jest jeszcze jakaś korzyść zakupu oferty przez sklep internetowy?

Są jakieś korzyści podpisania umowy w Punkcie Obsługi?

@lukimann

Z modułu przejść na dekoder jak najbardziej można. Jednak w odwrotną stronę nie, jedynie rezygnacja i druga umowa z modułem.

Edited by Ozzy666
  • Upvote 1

W dniu 28.11.2019 o 15:15, ircios napisał:

Można tak to nazwać, że to lista ulubionych. TVP1 będziesz miał zawsze na 11, TVN na 1. Nie poustawiasz sobie jak chcesz.

@_Artek_ Jednak nie do końca jest to prawda. W dekoderze wifibox+ możesz poukładać listę tak że TVP1HD będziesz miał na dowolnym numerze, np na pozycji 1.

A doczytałeś, że kolega @_Artek_ bierze dekoder 4k? Odpowiedź padła pod kątem właśnie tego dekodera. Wyobraź sobie, że mam akurat do MR ten szajs Wifiszrot i doskonale wiem, że akurat w nim jest tak jak napisałeś. 

A doczytałeś, że kolega [mention=36324]_Artek_[/mention] bierze dekoder 4k? Odpowiedź padła pod kątem właśnie tego dekodera. Wyobraź sobie, że mam akurat do MR ten szajs Wifiszrot i doskonale wiem, że akurat w nim jest tak jak napisałeś. 

Dzięki koledzy
A czemu szrot? Jak zamówię przez internet to i tak go dostanę wiec wole być przygotowany.

Szrot to Wifibox.  A Ty bierzesz dekoder 4k. Chyba, że zdanie zmieniłeś. 

Edited by ircios

To ja już nie nadążam za Tobą😂.  Raz piszesz, że sam dekoder 4k, potem, że z MR, ake jak sie okazuje, że rabatu na MR nie dostaniesz to sam 4k bierzesz, a teraz znów z MR... No to tylko w dodatkowym ustawisz z sobie listę ulubionych w/g swojego uznania. Jak będziesz  miał Wifibox  do MR.

Szrot to Wifibox .

Edited by ircios

MR muszę wziąć :)

Dlatego pytam co z tym wifi boxsem jest nie tak? 

Edited by _Artek_

To pamiętaj, aby mydelniczkę dobrać do MR w APS. Weźmiesz Wi-Fi szrota to będziesz sobie w brodę pluł.

3 minuty temu, _Artek_ napisał:

MR muszę wziąć :)

Dlatego pytam co z tym wifi boxsem jest nie tak? 

Szukaj mydelniczki ten zrywa mi połączenie WiFi i trzeba z kartą raz lub dwa w tygodniu latać do głównego po uprawnienia. 

Ale pisałeś że jak zamówię przez neta to niezależnie co zamówię i tak dostanę wifi box dlatego pytam co dokładnie jest z nim nie tak?

U mnie za to, aby dobrze działał, to przed włączeniem, muszę tego dziada z prądu odłączyć na chwilę przed włączeniem.

1 minutę temu, Dr. Falcon napisał:

Szukaj mydelniczki ten zrywa mi połączenie WiFi i trzeba z kartą raz lub dwa w tygodniu latać do głównego po uprawnienia. 

A jak podepnę wifi box po kablu to też zrywa?

W dniu 30.11.2019 o 16:55, roberttosat napisał:

@_Artek_ Jednak nie do końca jest to prawda. W dekoderze wifibox+ możesz poukładać listę tak że TVP1HD będziesz miał na dowolnym numerze, np na pozycji 1.

W dekoderach 4K też w ulubionych można ustawiać kolejność kanałów według własnych upodobań. 

Jak można odtworzyć film w kolekcjach erotycznych? Wchodzę w te kolekcję, pisze ze mam już dostęp do tych kolekcji a nie mogę je odtworzyć.... Uruchomiłem je w ramach Black Friday ni diabła nie mogę odtworzyć mimo prawidłowego wpisania kodu PIN. Tylko komunikat "Masz już dostęp do kolekcji"....

Od jakiej daty jest liczony dzień obowiązywania  umowy:

-od zamówienia telefonicznego i akceptacji warunków przez telefon

- podpisania umowy i odbioru dekodera od kuriera?

Edited by lukimann

@_Artek_
Mam multiroom spięty LANem z routerem od kilku lat i zero problemów. Mam Wifi Premium Boxa i Wifi Boxa.

Jaki dekoder (czy w ogóle można wybrać) najlepiej wziąć z nową umową?

Nie planuję wykupienia pakietu C+ więc 4K raczej mi jest zbędne. Chyba, że są inne dodatkowe korzyści?
Albo od razu z nową umową albo 1-2 miesiące później dojdzie też 1 MR.

Na dekoderze 4k oprócz C+ w 4k masz inne treści w UHD. Jest dysk 1T. Większe możliwości nagrywania, brak wyświetlacza i wieczne problemy z softem na dzień dzisiejszy. 

Jeśli nie chcesz tego dekodera, to tylko WifiPremiumbox.  Dysk 500GB. Ma wyświetlacz.

Poczytaj o tych sprzetach w odpowiednich tematach i zdecyduj.

• Like 1