Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – pytania początkującego


remekb
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam obecnie puszczony 1 kabel SAT (z konwertera Twin) oraz 1 kabel z anteny naziemnej DVB-T do sumatora sygnałów TV/Sat DC-009 firmy Terra. Kabel z wyjścia sumatora leci do gniazdka w ścianie i stamtąd jest rozdzielony (DVB-T do TV i SAT do dekodera).

Chcę wymienić konwerter Twin na Unicable/SCR . Czy ten sumator (DC-009 Terra) jest w stanie sumować sygnał Unicable/SCR i DVB-T, tak żeby później móc to rozdzielić na gniazdku w ścianie (4 częstotliwości SCR do dekodera Ultrabox+ jednym kablem i DVB-T do TV)?

Jeżeli nie, to na co muszę go wymienić żeby uzyskać takie sumowanie? Chyba że nie da się sumować (i potem rozdzielać) Unicable/SCR z DVB-T.

Bardzo proszę o rady w tym temacie. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zakupiłem w weekend telewizję na kartę nc+ i nie mogę oglądać telewizji w takim sensie że na ekranie pokazuje mi się błąd karty o jakimś parowaniu z dekoderem KOD STATUSU 67.Dzwoniłem na infolinie i babka powiedziała że zresetuje aktywacje i mam czekać no ale [beep]a jak długo..

 

i drugi problem na stronie moje.nc+.pl nie mogę się zarejestrować po podaniu wszystkich informacji pokazuję błąd rejestracji ? jakieś pomysły ? dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki kupiłeś tuner, jaka to jest dokładnie oferta (nc+ ma przynajmniej 4 oferty pre-paid), jaką masz instalację antenową, którego satelitę odbierasz, na jakim kanale czekasz na aktywację oferty? To nie jest szklana kula.

Edytowane przez jacekmalina30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zakupiłem w weekend telewizję na kartę nc+ i nie mogę oglądać telewizji w takim sensie że na ekranie pokazuje mi się błąd karty o jakimś parowaniu z dekoderem KOD STATUSU 67.Dzwoniłem na infolinie i babka powiedziała że zresetuje aktywacje i mam czekać no ale [beep]a jak długo..

 

i drugi problem na stronie moje.nc+.pl nie mogę się zarejestrować po podaniu wszystkich informacji pokazuję błąd rejestracji ? jakieś pomysły ? dziękuję za pomoc

Karta nie odebrała uprawnień, powodów może być wiele tak jak kolega wyżej pisał.

 

Moje nc+ się nie zalogujesz mając tv na kartę, tylko abonament.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam, planuję założyć multiroom ADB na wifipremiumbox+ i wifibox+. Z tego co zrozumiałem do głównego dekodera idą 2 kable żebym mógł korzystać z pełnych funkcji nagrywania, time shift itp. Do dodatkowego idzie 1 kabel i dekodery łączą się między sobą przez wifi. Mam aktualnie konwerter z 1 wejściem na kabel. Jaki konwerter powinienem zakupić do takiego zestawu i czy w punkcie nc+ oferują takie konwertery?

Edytowane przez lolitaxundro16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam na forum. Jestem stałym abonentem nc+ od 2008 roku ale nie za bardzo znam się na tych wszystkich usługach oferowanych przez nich. I dlatego mam do was, bardziej zorientowanych w tym wszystkim kilka pytań.

 

Najpierw jednak opiszę swoją sytuację. W marcu 2014 roku ostatnio wymieniałem dekoder. Teraz mam turboBOX+ ale chcę go wymienić, bo coraz częściej się przywiesza. Jest podpięty do telewizora z funkcją wifi. Mam w domu jeszcze 2 telewizory ale bez tej funkcji. Przy okazji chciałbym zamówić usługę multiroomu. I teraz te pytania.

 

1. Jaki dekoder polecacie ? Zależy mi przede wszystkim na tym aby miał funkcję nagrywania oraz cofania w czasie.

2. Jaki byłby koszt tego dekodera i czy byłby on jednorazowy czy comiesięczny, a jeśli tak to przez jaki czas ?

3. Jaki jest koszt usługi multiroomu i czy byłby on jednorazowy czy comiesięczny, a jeśli tak to przez jaki czas ?

4. Czy jest szansa aby na jednej antenie działały dwa dekodery ?

5. Czy jest szansa żeby bez podpinania kabli drugi dekoder działał na drugim telewizorze gdyby to był ten z funkcją wifi i gdyby oba dekodery posiadały tę funkcję ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wifi w telewizorach nie ma znaczenia.Kolejno:

1.Mydelniczka czyli dekoder ADB ITI2851.Żeby miał funkcję cofania,nagrywania musisz podpiąć mu dysk na usb.

2.W zależności od promocji ale standardowo koszt aktywacji 49 zł oraz miesięcznie 10 zł

3.10 zł miesięcznie do końca trwania umowy.

4.Dysponując konwerterem typu twin jak najbardziej.Optymalnie w tym przypadku bedzie zastosować konwerter quad czyli poczwórny

5.Nie ma takiej opcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...