Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – pytania początkującego


remekb
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, czy ktoś z Was wyjaśni mi do kiedy obowiązuje moja umowa? Aneks do niej podpisywał jeszcze ojciec dnia 25.06.2016 roku na 24 miesiące. W dniu 5.09.2016 zrobiłem aneks umowy na siebie. Natomiast w Moje nc+ pisze, że koniec obecnego okresu minimalnego to: 31.08.2018?

 

Z którym dniem mogę wypowiedzieć umowę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja umowa kończy się 31.08.2018, bo wszystko opiera się na okresach rozliczeniowych.

Umowę możesz wypowiedzieć kiedy chcesz, z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia, aby zakończyła się 31.08.2018. Czyli możesz nawet teraz ją wypowiedzieć, ale najpóźniej 31.07.2018.

Jeżeli zrobisz to np. 1.08.2018 to umowa zakończy się z dniem 31.09.2018.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jej nie wypowiesz to przejdzie Ci na czas nieokreślony.

Teraz nie jest tak, że rabaty przestają obowiązywać i wychodzi Ci cena z kosmosu. Teraz jest ETO - Exit To Open, cena się podnosi o jakieś 10-15% w górę. Sprawdź sobie cenę po przejściu na czas nieokreślony w prognozie płatności w moje nc+.

 

ETO.jpg

źródło: tutaj :)

Edytowane przez Vsat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneks miał zapewne zapis, że obowiązuje przez 24 m-ce + miesiące do końca aktualnej umowy. Wynika z tego, że Twój ojciec jak aneksował to miał umowę do końca sierpnia 2016. We wrześniu Ty nie aneksowałeś zapewne tylko cedowałeś umowę, a cesja nie zmienia warunków tylko i wyłącznie osobę na którą jest umowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

witam. Jeżeli nie przedłużę umowy i nie złożę wypowiedzenia to umowa przechodzi na czas nieokreślony. Jaki jest wtedy okres wypowiedzenia ?

 

edit: dzięki. rozumiem, że pełny miesiąc kalendarzowy. Pozdro.

Edytowane przez beren84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. Jeżeli nie przedłużę umowy i nie złożę wypowiedzenia to umowa przechodzi na czas nieokreślony. Jaki jest wtedy okres wypowiedzenia ?

 

edit: dzięki. rozumiem, że pełny miesiąc kalendarzowy. Pozdro.

Miesięczny.

@beren84

Odpowiadając komuś na jego post, nie edytujemy w tym celu swojego poprzedniego postu i nie zamieszczamy w nim swojej odpowiedzi, tylko piszemy nowy post pod postem, na który odpowiadamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Witam wszystkich i proszę o rozwianie mych wątpliwości.

Posiadałem multiroom składający się z mediaboxa hd recorder oraz białego nbox'a (taki chyba pierwszy od n). Ten biały padł. Przy wymianie Pan z punktu stwierdził, że nie ma innej możliwości niż zamiana na Sagemcom dsi 83. Problem polega na tym, że jest to odrobinę przestarzały sprzęt i działa, powiedzmy, wolno. Czy na prawdę nie ma w takim układzie innej możliwości niż męczenie się z tym dekoderem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Od dnia wczorajszego mam uciążliwy problem z BOK-em dzwonię pod numer 22 310 47 47 wpisuje pesel , następnie daje 2 - pozostałe tematy i potem daje 1 -> pakiety dodatkowe -> połączenie z konsultantem 7 i martwa cisza - nawet sekretarki nie. Ktoś ma podobnie?

Edytowane przez Gursonek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...