Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – pytania początkującego


remekb
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A nie wiesz, gdzie poza Allegro można kupić taki zestaw, na który będzie można podpisać umowę?


A oprócz dekodera  ADB ITI- 5800 S z Enigma2 jakie dekodery aktualnie  nie szyfrują nagrań?
Pozdrawiam.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze bo zastanawiam się co robić. Jak wyceniacie szanse, że zmienią się pakiety w lutym/marcu i powstanie np. ten action+? Bo jeżeli spora to wolałbym poczekać i takowy wziąć a z drugiej strony może się nic nie zmienić a teraz mają fajne promocje z darmowymi elevenami na rok i HBO na pół roku. A dodatkowo tańszy abonament przez 6 miesięcy. Kuszące. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie liczyłbym na lepszą ofertę niż teraz, święta wielkanocne dopiero w kwietniu wypadają :P no chybą że trafisz na 22 urodziny C+ bo pewnie jak co roku wtedy będzie ofera 3m po 22zł a potem cena standardowa za pakiet i 3 miesiące C+ w cenie. Ale to i tak słabiej wypada niż oferta grudniowa. Takie moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Mam dekoder BOX+ 5800S z enigmą. Znikają mi ustawienia. W dekoderze w opcji "miernik sygnału" gdy wszystko ładnie poustawiam na HOTBIRDa zmieniaja mi sie ustawienia. Po ustawieniu częstotliwości na 11508 i reszty parametrów, następnie po wyszukaniu programów gdy wrócę do ogladania TV nie ma niektórych programów TVP1 HD, TVP HD, nSport+, Eurosport2 HD itd. Gdy ponownie wejde w ustawienia miernika sygnału widze, ze częstotliwość jest przestawiona na 11488, polaryzacja pozioma (H), satelita na astre.

Czy ja cos żle robię, czy da się save'ować?
Posiadam TNK i wszystkie pakiety są włączone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam.

Po raz pierwszy w życiu będę chciał zakupić TV-SAT nc+ z multiroomem, pakiet Comfort+ z C+. Cena za ten pakiet to 100 PLN miesięcznie (Canal+ za darmo do pół roku). Czy to jest dobra oferta? Bo CP z Elevenem wyniesie mnie 85 zł (jestem fanem sportu).

Edytowane przez Barti
Poprawiono niechlujną pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanka ;) Otóż cały czas dzwonią do mnie z nc+ żeby wymienić dekoder ale ja nie chce ;) Mam tak 2x philips te hd i 1xnbox enigma wszystko podpiete pod splitter power3 turbo bo mówią że ten philips nie będzie odbierał kanałów itp itd wszystko śmiga elegancko póki co i pytanie czy muszę wymienić ten dekoder ? jeśli tak to bym musiał kupić jakieś 2 inne dekodery żeby działało ze splliterem tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Hej, właśnie mi się chyba zepsuł na amen turboBox+/PVR ADB 5720SX. Mam umowę jeszcze starą z n tv, teraz już bezterminową i całkiem dobrą umowę,  kartę wydaje mi się CONAX (tak przynajmniej twierdzi moje konto online w nc+) - ja się niestety na tym nie znam :(
​Wyaje mi się że dekoder się zepsuł bo właśnie ładuje się "sortware upgrade" po tym komunikat DL restart i na nowo zapętlony w nieskończoność proces. Dziś straciłem przez to Ligę Mistrzów :( i ten proces ładowania upgrade restartu i z powrotem ładowania upgreadu etc - nie chce się skończyć... :(

 

Macie jak czytam ogromną wiedzę, poproszę o podpowiedź co robić?:
​1. zgłosić się do nc+ żeby coś zrobili? -> wydaje mi się że wymiana sprzętu przez tą firmę doprowadzi do zmiany warunków umowy a przez to zamianę umowy na czas nieokreślony na jedną z obecnych umów "z półki" z określonym czasem i droższą..

2. wymienić sprzęt na jakiś inny kupiony gdziekolwiek? -  ale czy to zadziała? i gdzie i co kupić?

3. jakoś pogrzebać w tym dekoderze i go "naprawić"- ale jak i czy to możliwe?

 

pomóżcie plis plis

dzięki z góry

Edytowane przez Mr. Orbita
Zły wątek, przenoszę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze jak otworzysz dekoder i zechcesz go naprawiać na własną rękę to stracisz na niego gwarancje - a to jest własność NC+, więc za takie zabawy dostaniesz z góry 800zł kary za sprzęt, wg cennika. Prywatnego dekdoera nie masz po co kupować bo jest to dekoder z sparowaną kartą, działa tylko w jednym odbiorniku.

Rozwiązanie jest proste - udajesz się do APS NC+ tam testują dekoder i go wymieniają bezpłatnie. Nie ma konieczności zmiany żadnych warunków umowy, nawet jeśli będą Ci kit wciskać. Sam mam klientów z pełnymi pakietami za groszowe pieniądze, w umowach po Nkowych na czasie nieokreślonym - jeżeli im się sprzęt psuje można wymienić tylko na taki sam model turboboxa, upgrady, dodanie MR możliwe już tylko po zmianie promocji, a co za tym idzie migracji do nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem zainteresowany nabyciem nc+ z pakietem premium+internet. Chciałbym to podzielić na 3 telewizory. Dwa na parterze i jeden na piętrze. W grę wchodzi opcja multiroom. Rozumiem że potrzebuje dekoder HD z wifi i dyskiem 500 GB. Oprócz tego 2 dekodery HD z wifi?? Jak te dekodery się ze sobą łaczą??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Witam. Jestem zainteresowany nabyciem nc+ z pakietem premium+internet. Chciałbym to podzielić na 3 telewizory. Dwa na parterze i jeden na piętrze. W grę wchodzi opcja multiroom. Rozumiem że potrzebuje dekoder HD z wifi i dyskiem 500 GB. Oprócz tego 2 dekodery HD z wifi?? Jak te dekodery się ze sobą łaczą??

Dekodery muszą być podłączone do anteny satelitarnej (wszystkie) i oprócz tego wszystkie 3 muszą być podłączone do jednego routera (może być Wi-Fi, może być kabel, może być pomieszane).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...