Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – pytania początkującego


remekb
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli podpinasz w miejsce evoboxa, a evobox out to na wifipremiumboxie montujesz rozgałęźnik i dwa kable przy dekoderze, a wifipremium konfigurujesz na tryb jednokablowy zmieniając częstotliwości na te w których pracuje konwerter.

 

Jeśli chcesz zostawic evoboxa to musisz niestety podpiąć osobnym kablem do zwykłego wyjścia w konwerterze dekodery nc+ w konfiguracji bez diseqa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witajcie,

 

Mam pytanie. Czy są jakieś dekodery działające z kartą NC+.

Aktualnie mam MEDIABOX+, ale myślę czy nie zmienić na jakiś inny dekoder spoza dekoderów NC+.

Interesował by mnie taki gdzie można układać listy kanałów jak się chce. Może być też z obsługą 4K, ale to nie jest konieczne.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Mr. Orbita
Nowy wątek zbędny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Idzie go wynegocjować na wynajem za 0 zł?

Dzwoniła kobieta ostatnio do ojca i coś proponowała, jakieś wymiany dekoderów na nowsze, ale nie wiem czy nie chodziło jej przypadkiem o te ADB pod Caymany.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym złożyć rezygnację z nc+, tylko mam taką specyficzną sytuację, że umowa jest na mojego brata, a on się wyprowadził na drugi koniec Polski i nie będzie mógł złożyć rezygnacji osobiści. Czy mogę złożyć za niego? Czy przy składaniu rezygnacją sprawdzają dowód, czy coś w tym stylu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym złożyć rezygnację z nc+, tylko mam taką specyficzną sytuację, że umowa jest na mojego brata,...nie będzie mógł złożyć rezygnacji osobiści. Czy mogę złożyć za niego? Czy przy składaniu rezygnacją sprawdzają dowód, czy coś w tym stylu?

Wypowiedzenie można wysłać listem poleconym , za potwierdzeniem odbioru , ale na wypowiedzeniu musi być podpis obecnego abonenta .

 

Edytowane przez Red.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, a liczy się data wysłania listu poleconego? Chodzi o to, że już jest mało czasu (termin to najbliższy wtorek, 31-10-2017) i może się okazać, że list polecony nie dojdzie do tego czasu (jakby brat wysłał dzisiaj, to polecony priorytetem pewnie by doszedł do wtorku, ale różnie to może być), ale liczyłaby się data wysłania listu (np. dzisiaj lub w poniedziałek), to nie ma problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam w multiroomie Cameleon x2 dwa dekodery Sagemcom: jeden stary czarny, drugi nowszy czarno-biały (bez dysku).

Czy w ofercie nc+ są jeszcze jakieś tunery, które obsługują kartę Cameleon?

 

 

Są, np Wifipremiumbox.

 

 

wifi Premiumbox+ jest od adb i jest dwusystemowy obsluguje Cameleona i Caymana.

 

 

Jednakże pozostale dekodery typ BOX+ i wifibox+ obsługują wylacznie jeden system albo Cameleon albo Conax albo Cayman.

 

 

Czyli obecnie w nc+ z Cameleonem współpracują jedynie Wifi BOX-y+ (stary i nowy czarno-biały Sagemcom) i Wifi Premium BOX+?

MediaBOX+, TurboBOX+ i BOX+ to tunery wyłącznie parowane z kartą?

Edytowane przez DamPrz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Mam pytanie. Kupiłem TV LG 43UJ6307 4K. Obecnie mam dekoder Mediabox+ podłączony do konwertera Monoblock Twin, a chcę kupić konwerter unicable do Ultraboxa 4K. Czy wystarczą dwa kable, żeby nagrywać 3 audycje, a 1-ną oglądać? :) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...