Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – pytania początkującego


remekb
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc, mimo ze nie jestem poczatkujacym to pisze tutaj, bo nie chce zasmiecac forum.

 

moja sytuacja wyglada tak:

 

Mam umowe z NC+ do konca maja 2014r. Niedawno sie przeprowadzilem i niestety nie moge odbierac sygnalu (administracja osiedla wyraza zgode tylko na antene na balkonie, ale niestety pare metrow przed balonem mam wysokie drzewa). I teraz dwa pytania:

 

1) Czy moge jakos 'wplynac' na administracje, zeby udostepnila mi miejsce na dachu na antene ? Wiem ze prawo telekomunikacyjne mowi o tym, ze jest taka opcja, ale czy oni nie wybronia sie tym, ze pozwolili mi na balkonie ?

 

2) Czy jezeli nie bede mogl gdzies indziej zamontowac tej anteny, to istnieje jakas szansa na rozwiazanie umowy ?

 

Z gory dzieki za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co to znaczy ale domyślam się, więc może doprecyzuję pytanie. :) Czy PSN dostępny jest satelitarnie czy tylko z DVB-T?

Jak przechodzisz z Cyfry+ i nie zmieniasz dekodera to jest niedostępny, jak jesteś nowym klientem, przechodzisz z n lub zmieniasz dekoder na ten z aktualnej oferty to Polsat Sport News tak samo jak Polsat HD będzie dostępny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

1. jeśli odbieram bezproblemowo HD na antenie 60 cm CP to z NC+ też nie będzie problemów? czy można dokupić oddzielnie antenę nc+ za jakiś czas od podpisania umowy?

 

2. czy można blokować kanały FTA blokadą rodzicielską na dekoderze box+ ?

 

3. czy ten lepszy dekoder z nagrywarką jest tylko z opcja oplaty 10zł/miesiąc [w pakiecie comfort+] - mowa o zakupie w sklepie stacjonarnym, on też by działał na antenie 60 cm?

 

edit: dzięki za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wiadomo niektóre dekodery nc+ mają opcje odbioru DVB-T. Czy da radę oglądać telewizje naziemną bez karty abonenckiej w dekoderze?

 

Jeśli mowa o dekoderach ADB, to odpowiedź brzmi: NIE. Tuner nie wystartuje bez karty.

 

Z własnych sprawdzeń wiem, że ADB-2850 startuje z kartą TNK SD lub kartą TNK HD z innego zestawu i chyba też kartą SECA z C+NK. Owczywiście w tym wypadku nie ma mowy o odbiorze kanałów kodowanych, ale FTA i naziemna powinny chodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do uzytkownikow MediaBox+ lub TurboBox+.

 

Czy w opcjach do ustawienia domyslnej sciezki dzwiekowej w tych dekoderach jest "angielski"? Wiem, ze niektore dekodery maja tylko opcje "orginalny".

 

Chodzi o to, aby przy przelaczeniu na BBC Knowledge miec program po angielsku (bez dodatkowego naciskania guzika +). W dekoderach ustawionych na "originalny", wlacza sie jezyk polski!

 

Chce zrobic upgrade w poniedzialek. Obecnie mam Philips PVR i tam jest to wyboru: "angielski" lub "orginalny". "Angielski" dziala na wiekszosci kanalow, ale wlacza sie jezyk polski tam gdzie jest do wyboru tylko polski/orginalny (np. Canal+ Film (SD)). Tam gdzie jest polski/angielski, wlacza sie angielski (np. Canal+ Film HD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...