Skocz do zawartości
remekb

nc+ – pytania początkującego

Rekomendowane odpowiedzi

ok...dzięki, mam obecnie 4 canale+ w gold oraz 2 dodatkowo na 2 m-ce!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To dzwoń przed upływem tych 2 miesięcy, może zostawią Ci te dwa C+ za jakąś rozsądną sumę. Ktoś na forum pisał, że tak udało mu się z C+Family 1/2.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Posiadam dekoder CP PVR z dwoma kablami antenowymi oraz Astrę podłączoną za pomocą przełącznika DiSEqC a teraz chcę kupić dekoder nc+ i zastanawiam się czy jest możliwość podłączenia go bez wymiany konwertera za pomocą jakiegoś rozdzielacza sygnału czy czegoś w tym stylu. Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Witam. Posiadam dekoder CP PVR z dwoma kablami antenowymi oraz Astrę podłączoną za pomocą przełącznika DiSEqC a teraz chcę kupić dekoder nc+ i zastanawiam się czy jest możliwość podłączenia go bez wymiany konwertera za pomocą jakiegoś rozdzielacza sygnału czy czegoś w tym stylu. Proszę o pomoc.

Nie ma takiej możliwości. Żadne rozdzielacze sygnału nie wchodzą tutaj w grę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
To dzwoń przed upływem tych 2 miesięcy, może zostawią Ci te dwa C+ za jakąś rozsądną sumę. Ktoś na forum pisał, że tak udało mu się z C+Family 1/2.

Cena za 99 zł to standard, ale chyba w tym z multiroomem :?:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.Za miesiąc kończy mi się umowa z cyfrą + i mam zamiar przedłużyć ją chyba już w nc+ bo cyfry jak rozumiem nie ma.Proszę mi powiedzieć czy jeśli przedłużę umowę w nc+ to czy będzie to chodziło na moim dotychczasowym sprzęcie.Mam rozdzieloną cyfrę na 4 telewizory za pomocą splitera firmy S.L.J. ELEKTRONIK hight speed IV w trzech pokojach mam dekodery strong a w jednym dekoder PACE PVR HD ale chcę do zmienić na jakiś inny gdyż nie współgra mi z telewizorem.czy nc+ będzie działać na w/w sprzęcie??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście, że będzie. :)

Musisz tylko powiedzieć w trakcie rozmowy z konsultantem, że chcesz migrować na posiadanym obecnie sprzęcie i nie dać sobie wcisnąć żadnego mediaboxa, turboboxa, mydelniczki czy innego wynalazku firmy ADB.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozumiem że ten nc+ to jest to samo co cyfra tylko pod inną nazwą? A co mogę wziąć zamiast tego pace który teraz mam?? Czy może lepiej kupić sobie coś we własnym zakresie??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pace jest najlepszym dekiem od nc+ dla byłych Cyfrowiczów, którzy zostali przy kartach Cyfry. Chyba, że masz nadmiar gotówki to kup coś na wolnym rynku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zamiast pace-a i aby współgrało ze spliterem to raczej niema wyboru , więc jak chcesz zmienić to lepiej kupić własny tuner

Mozna tak powiedziec że nc+ to taka była cyfra+

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zły nie jest ale jak wspomniałem nie współgra z moim telewizorem.Myślałem że to wina kabla hdmi ale niestety to nie to dlatego myślę o wymianie na inny.A jeśli bym jednak został przy tym dekoderze PACE to czy w nc+ również płace za niego dzierżawę?? A jaki inny dekoder od nc+ polecacie? nie zależy mi na nagrywaniu bardziej na bezawaryjnej i szybkiej pracy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przy migracji możesz wynegocjować wynajem za 0. Pamiętaj, że jak weźmiesz deki ADB to spliter możesz schować do szuflady.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aha to nawet nie bawię się w wymianę na inny.A jest możliwość pozostania przy dotychczasowych dekoderach tzn czy nie narzucają wymiany na nowe?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bo nawet niema możliwości na inny lepszy od pacea do splitera, możesz pozostać z tym co masz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zły nie jest ale jak wspomniałem nie współgra z moim telewizorem.Myślałem że to wina kabla hdmi ale niestety to nie to dlatego myślę o wymianie na inny.A jeśli bym jednak został przy tym dekoderze PACE to czy w nc+ również płace za niego dzierżawę?? A jaki inny dekoder od nc+ polecacie? nie zależy mi na nagrywaniu bardziej na bezawaryjnej i szybkiej pracy...

A co to dokładnie znaczy, że nie współgra z telewizorem?? Napisz konkretnie może pomożemy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak wygląda jakość obrazu na monitorze Samsung 24` cali? Oczywiście dekoder podpięty kablem HDMI. Pytam, bo mam okazję wyrwać tanio monitor, ale nie wiem jak nc+ będzie się na nim sprawować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jaką konfigurację? Z Cyfry czy z n-ki? Przy migracji z Cyfry nic się nie "konfiguruje".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jak długo czekaliście na konfiguracje dekodera po migracji do nc+

Nie wiem czy można to porównywać ale ja po zakupie dekoderów (nowy klient) przez internet na aktywację czekałem ok 16 godzin.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Standardowo aktywacja trwa do 24h(ale to i tak w wyjątkowych przypadkach),generalnie do 2 godzin zazwyczaj wszystko hula. Po migracji abo Cyfry jak czegoś brakuje wykonują reaktywację w ICA.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W środę migrowałem do nc+. Wziąłem opcję z multiroomem. Kartę odebrałem wczoraj, a nadal nie aktywowano mi pakietu. Ile czeka się na aktywację z multiroomem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do 24 godzin. Ale przeważnie uprawnienia przychodzą po 20 min. Zrób reaktywację w ICA.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi