Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – pytania początkującego


remekb
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Posiadam dekoder CP PVR z dwoma kablami antenowymi oraz Astrę podłączoną za pomocą przełącznika DiSEqC a teraz chcę kupić dekoder nc+ i zastanawiam się czy jest możliwość podłączenia go bez wymiany konwertera za pomocą jakiegoś rozdzielacza sygnału czy czegoś w tym stylu. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam dekoder CP PVR z dwoma kablami antenowymi oraz Astrę podłączoną za pomocą przełącznika DiSEqC a teraz chcę kupić dekoder nc+ i zastanawiam się czy jest możliwość podłączenia go bez wymiany konwertera za pomocą jakiegoś rozdzielacza sygnału czy czegoś w tym stylu. Proszę o pomoc.

Nie ma takiej możliwości. Żadne rozdzielacze sygnału nie wchodzą tutaj w grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Za miesiąc kończy mi się umowa z cyfrą + i mam zamiar przedłużyć ją chyba już w nc+ bo cyfry jak rozumiem nie ma.Proszę mi powiedzieć czy jeśli przedłużę umowę w nc+ to czy będzie to chodziło na moim dotychczasowym sprzęcie.Mam rozdzieloną cyfrę na 4 telewizory za pomocą splitera firmy S.L.J. ELEKTRONIK hight speed IV w trzech pokojach mam dekodery strong a w jednym dekoder PACE PVR HD ale chcę do zmienić na jakiś inny gdyż nie współgra mi z telewizorem.czy nc+ będzie działać na w/w sprzęcie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zły nie jest ale jak wspomniałem nie współgra z moim telewizorem.Myślałem że to wina kabla hdmi ale niestety to nie to dlatego myślę o wymianie na inny.A jeśli bym jednak został przy tym dekoderze PACE to czy w nc+ również płace za niego dzierżawę?? A jaki inny dekoder od nc+ polecacie? nie zależy mi na nagrywaniu bardziej na bezawaryjnej i szybkiej pracy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zły nie jest ale jak wspomniałem nie współgra z moim telewizorem.Myślałem że to wina kabla hdmi ale niestety to nie to dlatego myślę o wymianie na inny.A jeśli bym jednak został przy tym dekoderze PACE to czy w nc+ również płace za niego dzierżawę?? A jaki inny dekoder od nc+ polecacie? nie zależy mi na nagrywaniu bardziej na bezawaryjnej i szybkiej pracy...

 

A co to dokładnie znaczy, że nie współgra z telewizorem?? Napisz konkretnie może pomożemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...